ЦІКАВА УКРАЇНА

ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ
Найкращі у світі подорожі Україною
І навіть трохи закордон :)
Розділи програми
Туристичний клуб «Цікава Україна»
УІКЕНД ЕКСКУРСІЙ «ЗАМКИ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ»
14-15 ВЕРЕСНЯ 2019 | ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА
ГРУПА НАБРАНА | SOLD OUT
ПРО ПОДОРОЖ
Дуже цікавий і видовищний уікенд екскурсій найкрасивішими замками Західної України.
Програму складено таким чином, щоб наші туристи у гарному настрої і не квапливо змогли насолодитися пам'ятками архітектури та природи, почути їх історію і цікаві факти, надихнутись гарними краєвидами та гарно провести час без метушні. У турі з нами присутній гід, який по дорозі розповідатиме безліч цікавих історій і легенд та наддосвідчений керівник групи.

ЦІКАВИНКИ ТУРУ
Підгорецький та Золочівський замки
Олеський за Свіржський замки
Дубенська фортеця
Тараканівський форт
Замок Любарта
Екскурсія по Луцьку
ПРОГРАМА ТУРУ
ДЕНЬ 1 | 14 ВЕРЕСНЯ | CУБОТА

Виїзд зі Львова у суботу 14 ВЕРЕСНЯ о 08:45. Повернення до Львова в неділю 15 ВЕРЕСНЯ близько 20:30 (плюс-мінус одна година). Квитки на потяги зі Львова беріть після 21:30. Їдемо комфортним автобусом, маємо кондиціонер або опалення, ТБ, відкидні сидіння, індивідуальне освітлення.
ОЛЕСЬКИЙ ЗАМОК

Олеський замок, пам'ятка архітектури та історії XIII–XVIII століття, розташований у смт Олесько, Буського району Львівської області. Один із найдавніших в Україні замків, імовірно, побудований одним із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича на плато пагорба, який височить серед заплави р. Ліберція.
ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК

Пам'ятка архітектури епохи Ренесансу. Розташований у селі Підгірці Бродівського району Львівської області. Замок було збудовано протягом 1635–1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Підгорецький замок є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Після відвідання замку організований обід.
ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ЗАМОК

Пам'ятка історії і культури національного значення. Розташований у місті Золочеві, що в Львівській області. Упродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Замок представляє неоголландський тип оборонних споруд і належить до пам'яток типу «palazzo in fortezzo», тобто поєднує функції оборони та житла.
СВІРЖСЬКИЙ ЗАМОК

Унікальна памятка оборонної архітектури, побудови XV-XVII ст. Згідно першої задумки будувався як фортеця, але після реконструкції XVII ст. втратив цю властивість. У цьому замку знімалося декілька сцен із усім відомого фільму "Три мушкетери"
ЛЬВІВ

20:30 - Повернення до Львова, вільний час.
ДЕНЬ 2 | 15 ВЕРЕСНЯ | НЕДІЛЯ

08:00 - виїзд зі Львова, з парковки для автобусів біля залізничого вокзалу. Повернення до Львова близько 22:00 (плюс-мінус одна година). Квитки на потяги зі Львова беріть після 23:00. Їдемо комфортним автобусом, маємо кондиціонер або опалення, ТБ, відкидні сидіння, індивідуальне освітлення.
ТАРАКАНІВСЬКИЙ ФОРТ

Оборонна споруда, архітектурна пам'ятка 19-20 століття. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту.
ДУБЕНСЬКИЙ ЗАМОК

Найдавніший замок Рівненщини, збудований в середині Х сторіччя. Це один з об'єктів Державного історико-культурного заповідника Дубна. Дубенський замок велично височить над річкою Іквою. Тут у минулі часи зберігали свої численні багатства князі Острозькі. Проводимо екскурсію по замковому комплексу, фотографуємось, купляємо сувеніри. Після екскурсії замком організований обід.
ЗАМОК ЛЮБАРТА

Був побудований в 14 столітті і сьогодні є одним з чудес України, гордістю Луцька . Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами донині приваблює безліч туристів. Всередині замку розташовуються відразу кілька музеїв та експозицій.
ЕКСКУРСІЯ В ЛУЦЬКУ

Невелика оглядова екскурсія містом. Луцьк – одне із найдревніших міст України. Археологічні дослідження дають підстави вважати виникнення граду близько 1000 року. Луцьк сучасний умовно ділять на Старе і Нове місто. Старе місто – це історико-архітектурний заповідник, де розміщені пам'ятки архітектури ХІІ-ХVIII століття.
ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Прибуття до Львова близько 22:00 (плюс-мінус година).

УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.

ВАРТІСТЬ ТУРУ
Вартість туру:
 • 14 вересня, субота: дорослий - 590 грн, студент - 540 грн, школяр - 490 грн.
 • 15 вересня, неділя: дорослий - 625 грн, школяр - 590 грн.
 • 14-15 вересня, обидва дні: дорослий - 1150 грн, студент - 1090 грн, школяр - 990 грн.
У вартість екскурсій включено:
 • Трансфер зі Львову та назад по маршруту екскурсій
 • Екскурсії на всіх зупинках по дорозі
 • Вхідні квитки на всі туристичні об'єкти
 • Робота цікавого гіда
 • Робота фотографа та фотозвіт
 • Туристична страховка
Сплачується окремо:
 • Проживання, якщо ви не зі Львова
 • Обіди підчас екскурсій (бл. 80-90 грн)
 • Особисті витрат

УВАГА! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Олена Марченко
відповідальний менеджер
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko
Ігор Літневський
керівник клубу
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy
ФОРМА БРОНЮВАННЯ
Також для бронювання туру можна самостійно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 300 або 600 грн з людини. Після оплати ви отримаєте електронний бланк документу, з яким потрібно з'явитись на посадку.