ЦІКАВА УКРАЇНА

ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ
Найкращі у світі подорожі Україною
І навіть трохи закордон :)
Розділи програми
Туристичний клуб «Цікава Україна»
ТУР «БУДАПЕШТ: ВСЕ Й ОДРАЗУ»
12-14 ЖОВТНЯ 2019 | ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА
ГРУПА НАБРАНА | SOLD OUT
ПРО ПОДОРОЖ
Ми не любимо нічних переїздів, швидких відвідин великих міст, експрес-екскурсій і ночівель в готелях на околиці. Зате ми любимо неквапливий графік, цікаві і докладні екскурсії, готелі ближче до центру, вечірні прогулянки в компанії наших туристів та знаємо всі місця, де можна добре поїсти, попити та отримати позитивні враження. А ще ми вміємо все це організувати.
Весь свій досвід ми вклали у цей шикарний уікенд у Будапешті - місті, яким мріють всі туристи. Адже тут є все що треба: цікава тисячолітня історія, безліч архітектурних шедеврів, надзвичайні міські краєвиди, шарм європейської столиці, колоритні бари і ресторани, шалено смачний фастфуд, гостинні місцеві жителі та 100500 сувенірів на вибір :)

На екскурсіях з групою присутній дуже цікавий гід, наддосвідчений керівник групи та професійний фотограф, який зробить гарний фотозвіт з туру. Програму складено таким чином, щоб відвідати всі вищевказані цікавинки без поспіху та метушні. Всюди буде достатньо вільного часу.
ЦІКАВИНКИ ТУРУ
Відвідаємо знамениту "Долину красунь" та прогуляємось серед двохсот (!!!) винних підвалів
Продегустуємо 6-7 найсмачніших угорських вин, одне з яких просто зі шлангу :)
Пройдемось центром міста з цікавим гідом, де побачимо всі важливі архітектурні пам'ятки
Заглянемо у колоритні і яскраві місця сучасної частини міста, куди не завжди заходять туристи
Сфотографуємось на фоні найкрасивішої панорами міста
Спробуємо найсмачніший у місті лангош та гуляш, ми знаємо місце :)
Прогуляємось вулицею ресторанів на будь-який смак і гаманець
Знайдемо провулок 25 фастфудів та спробуємо щось смачненьке
Посидимо у "зруйнованому барі" та столітньому пабі
Відвідаємо центральний ринок в пошуках пішти, салямі, паприки та сувенірів
Зустрінемо захід сонця прогулянкою на кораблику по Дунаю
У вільний час зможемо відвідати знамениті термальні джерела Будапешту
ПРОГРАМА ТУРУ
ДЕНЬ 1 | 12 ЖОВТНЯ | СУБОТА

Виїзд автобусом зі Львова о 07:00 від головного залізничного вокзалу. Прибуття у Львів у понеділок, 14 ЖОВТНЯ о 23:30 (плюс-мінус одна година). Квитки на потяги зі Львова необхідно БРАТИ ПІСЛЯ 00:30, а краще якомога пізніше.

Перетин державного кордону.
ДОЛИНА КРАСУНЬ

м. Егер, винна столиця Угорщини. Кажуть, що така назва пов'язана з природніми особливостями цієї місцини. Мовляв саме тут угорські дівчата найкрасивіші. Проте самокритичні угорці мають і реалістичнішу версію. Коли в тутешніх підвалах нап'єшся вином – всі жінки стають красунями :)
Гуляємо центральною вулицею, вздовж якої розташовані 200 винних підвалів, кожен з яких пропонує вино на будь-який смак і гаманець, найпопулярніше з яких "Бича кров".
ВЕЧЕРЯ ТА ДЕГУСТАЦІЯ ВИНА

Збираємось на дегустацію вина в одному з підвалів. Вечеряємо найсмачнішим угорським гуляшем та разом із колоритним угорським сомельє пробуємо 6-7 сортів вина із традиційними закусками. Для самих сміливих і витривалих - конкурс із великою кількістю червоного десертного :) Після дегустації можна придбати будь-яке вино із собою.

Після дегустації із всім щойно придбаним відправляємось у Будапешт.
ГОТЕЛЬ, ВІЛЬНИЙ ЧАС

Прибуття в Будапешт ввечері, заселення у готель, відпочинок. За умови раннього прибуття найвитриваліші разом із керівником групи зможуть прогулятись вечірнім містом.

2
ДЕНЬ 2 | 13 ЖОВТНЯ | НЕДІЛЯ

ЕКСКУРСІЯ В ІСТОРИЧНОМУ ЦЕНТРІ

Автобусно-пішохідна екскурсія історичною частиною міста, підчас якої ми побачимо всі важливі архітектурні пам'ятки: базиліку св. Іштвана, Королівський палац, Рибацький бастіон, Будайську фортецю, міст Сечені, будівлю парламенту, площу Героїв, а ще сфотографуємось на фоні найгарнішої панорами міста.

Після ескурсії маємо вільний час на самостійний обід - показуємо найсмачніші і недорогі місця з місцевою кухнею.
ЕКСКУРСІЯ СУЧАСНИМ МІСТОМ

Ідемо на пішохідну екскурсію сучасними, молодіжними кварталами, які колись були єврейським гетто. Тепер тут багато не тільки синагог, але й арт-об'єктів, книгарень, кафешек, пабів та сувенірних крамниць. Заглянемо на вулицю ресторанів та у "зруйновані бари" - унікальне культурне явище, яке можна зустріти тільки в Угорщині.

Після екскурсії - вільний час у місті. До прикладу, можна відвідати одне з багаточисленних термальних джерел Будапешту: купальні Сечені, Рудаш або інші.
КАТАННЯ ПО ДУНАЮ НА КОРАБЛИКУ

Після заходу сонця збираємось біля одного із причалів на березі Дунаю і відправляємось кататись на кораблику вздовж Будапешту, який у вогнях вечірньої іллюмінації виглядає просто фантастично, словами таке не описати! Серйозно, це точно буде одним з найяскравіших враженнь у вашому житті! Кораблик має відкриту і закриту теплу палубу, ресторан та напої на замовлення.

Після катання - доставка туристів в готель або вільний час у місті.

3
ДЕНЬ 3 | 14 ЖОВТНЯ | ПОНЕДІЛОК

УГОРСЬКИЙ ШОПІНГ

Їдемо на центральний ринок міста, на якому є все що потребує душа туриста - різноманітні угорські смаколики, приправи, м'ясні делікатеси, сири, вина, паприка всіх форм і розмірів, а також затишні кафешки та море сувенірів.

Купляємо все необхідне та вирушаємо в дорогу.
ДОРОГА ТА ПРИБУТТЯ ДОДОМУ

 • Перетин угорсько-українського кордону
 • М. Львів, близько 23:30 (плюс-мінус година), прибуваємо додому трохи втомлені, але щасливі :)

 • УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.
ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ
ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ ВІД 16 РОКІВ

1. Дійсний біометричний закордонний паспорт АБО звичайний закордонний паспорт + шенгенська віза. Зауважимо, що для бронювання туру біометричний паспорт не потрібен, він знадобиться тільки під час туру.

Оформити біометричний паспорт можна:

- У вашому підрозділі ДМСУ, наперед записавшись в електронну чергу: https://dmsu.gov.ua/services/online.html

- У ДП "Документ", у порядку живої черги: https://pasport.org.ua/contact/tsentri

2. Всі туристи застраховані груповою страховкою, але вона не діє поза межами групи та у вільний від екскурсій час, тому рекомендуємо оформити індивідуальну медичну страховку (хоч це не обов'язкова умова), вона оформлюється у будь-якій страховій компанії, коштує від 60 грн.

ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 16 РОКІВ

1. Дійсний закордонний біометричний паспорт дитини.

2. Свідоцтво про народження дитини з вказанними ПІП обох батьків. Дані із паспортів батьків мають повністю співпадати з даними у свідоцтві про народження дитини.

3. У випадку якщо дитина подорожує з одним із батьків від батька\матері що лишається в Україні знадобиться нотаріально завірена довіреність українською мовою на виїзд закордон дитини.

Після прочитання цих умов ОБОВ'ЯЗКОВО відвідайте офіційний державний сайт безвізового режиму http://openeurope.in.ua і перечитайте там список умов для перетину кордону. Увесь пакет документів формуйте виходячи із інформації, вказаної на цьому сайті.
ПРО АВТОБУС ТА РОЗПОДІЛ МІСЦЬ
Для нас заброньовано комфортний автобус єврокласу. Є відкидні сидіння, телевізор, кондиціонер, обігрів та інші зручності. Поїздку обслуговують водії з багаторічним стажем. В дорозі будуть зупинки на туалет та їжу.

Місця в автобусі між туристами розподіляються організатором на власний розсуд. Пари обов'язво сидітимуть поряд. У компанії із трьох людей третя людина сидітиме на ряд попереду, ряд позаду або у паралельному ряду від пари.
ПРО ГОТЕЛЬ
Готель в центрі або в межах пішої прогулянки до центру міста, просто але чисто і комфортно. Номера 2,3,4-місні за вашим бажанням, ліжка окремі або великі залежно від наявності, зручності в номері.

Поодинокі туристи будуть проживати в номері з іншими поодинокими туристами. Хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами.
НАДВАЖЛИВА ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
1. Турклуб "Цікава Україна" не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, поліції, дорожніх служб та інших держпосадовців на території України та ЄС.

2. Перетин кордону туристичними групами за відсутності черг займає зазвичай 3-4 години. Але в окремих випадках може затягнутись до 7-9 годин. Майте це на увазі при бронюванні туру і зберігайте спокій у випадку затримки.

3. У випадку відмови комусь із туристів у перетині кордону сплачені кошти не повертаються.

4. Час початку, кількість, тривалість і черговість проведення екскурсій умовні і можуть змінюватись через той-таки довгий перетин кордону чи по інших причинах.

5. Турклуб "Цікава Україна" залишає за собою право змінювати програму туру, автобус або готель зі збереженням загальної структури екскурсій, розваг, комфорту проїзду і проживання.

6. Турклуб "Цікава Україна" не несе відповідальності за запізнення туристів на відправлення потягу зі Львова. Зазвичай вдень понеділку черг на кордоні з немає, але гарантувати або спрогнозувати це неможливо. Тому важливо брати квитки на потяг якомога пізніше, суворо після 00:00! З нашого боку обіцяємо зробити усе можливе щоб прибути до вокзалу вчасно.

7. Турклуб "Цікава Україна" гарантує вам багато цікавої інформації, позитивних враженнь і емоцій від цього туру :) якщо, звісно, ви будете налаштовані їх отримати.

Якщо ви не згодні з будь-яким пунктом цієї програми туру - не бронюйте тур.
ВАРТІСТЬ ТУРУ
У вартість туру 159 EUR включено:
 • Трансфер зі Львова та назад по маршруту
 • Проживання у готелі неподалік від центру міста
 • Сніданки в готелі та вечеря в перший день туру
 • Катання на кораблику по Дунаю
 • ВСІ екскурсії по програмі
 • ВСІ вхідні квитки по програмі
 • Робота гіда та керівника групи
 • Робота фотографа та фотозвіт з туру
 • Групова страховка
У вартість не включено:
 • Обіди та вечері другого і третього дня
 • Ваші власні витрати на сувеніри, громадський транспорт тощо

 • Для дітей 7-13 років передбачено знижку 14 EUR

УВАГА! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Олена Марченко
відповідальний менеджер
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko
Ігор Літневський
керівник клубу
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy
ФОРМА БРОНЮВАННЯ
Також для бронювання туру можна самостійно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 1725 грн (59 EUR) з людини. Після оплати ви отримаєте електронний бланк документу, з яким потрібно з'явитись на посадку.