Благодійна екскурсія

Давній Галич + краєвиди Дністра

  • 05 червня, неділя, 08:00-19:30

  • 275 грн + 100 грн на ліки для військових

  • На зібрані кошти буде придбано 200-400 катетерів для поранених бійців що знаходяться у лікарнях.

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Галицький Нацпарк та природа Дністра● Заповідник «‎Давній Галич» та музей історії ● Музей етнографії під відкритим небом● Сучасний Галич та Галицький замок

Опис екскурсії

Для тих хто не може сидіти на місці і хоче відчути древній дух історії. Проста, але надзвичайно цікава подорож до перлин Галицько-Волинського князівства. Маленькі містечка, старі церкви, цілющі джерела, красиві парки, квітучі дерева та чудові краєвиди, від яких проходять сум та тривога. Під час екскурсії відвідаємо музей історії Галича та побачимо древні артефакти, зайдемо в старі сільські хати чотриьох регіонів Прикарпаття, прогуляємось екостежками та побачимо тварин у Галицькому НПП, а під кінець помилуємось руїнами древнього Галицького замку та краєвидами величного Дністра.
Подорож проходить без поспіху та метушні, у супроводі цікавого та досвідченого гіда. Передбачено час на обід та відпочинок. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних застіль тощо). 

Організаційна інформація

Оплата подорожі:

275 грн з людини - це мінімально необхідний організаційний внесок. За ці кошти забезпечується автобус, водій, керівник групи та екскурсійне обслуговування на туристичних локаціях.
100 грн з людини - благодійний внесок. За ці кошти після подорожі одразу буде придбано 200-400 катетерів для поранених бійців що знаходяться у лікарнях. Щотижневі звіти можна переглянути тут (натиснути на посилання):● FACEBOOK ● Телеграм-канал
Окремо оплачуються вхідні квитки на туристичні об'єкти. Деякі категорії громадян можуть не робити благодійний внесок. Інформація по цьому в кінці програми.

Графік виїзду:

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:● 08:00 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 08:10 - приміський залізничний вокзал● 08:20 - ТЦ «‎Вікторія Гарденс»● 08:30 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової● 08:40 - перехрестя пр. Червоної Калини та вул. Сихівської
Повернення близько 19:30, висадка туристів на тих самих зупинках. Проміжних зупинок не передбачається.

Харчування на маршруті:

На початку подорожі гідом буде запропоновано смачний обід в одному з кафе Галича (приблизно 120-150 грн з людини). Якщо не бажаєте замовляти харчування - беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Снідаємо та вечеряємо вдома.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 100 грн з людини, докладніша інформація нижче. Залишок оплачується при посадці в автобус.
ВАЖЛИВО! За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, перелік одягу та необхідних речей, рекомендації по підготовці тощо.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Галицький Національний природній парк

Вздовж мальовничого Дністра на славетних княжих землях розкинувся Галицький національний природний парк. Місце неповторних краєвидів та природних скарбів. Вас зачарують унікальні букові ліси зі скелями та печерами, живописні урочища та водойми. Тут зберігають та відтворюють унікальні природні комплекси Передкарпаття, представлені рідкісні рослини, що занесені до Червоної книги України. Зустрічаються такі тварини і птахи як чорний лелека, бурий ведмідь, кіт лісовий, зубр, олень благородний та інші. А ще тут діє Центр реабілітації диких тварин, де виходжують диких звірів та птахів, які залишилися “сиротами“ або зазнали каліцтва і не можуть вижити у природію 
Під час екскурсії в парку ми прогуляємось найпопулярнішою екостежкою, відвідаємо вольєри із тваринами та відпочинемо, насолоджуючись природою та краєвидами Дністра.

Heading photo

Заповідник «‎Давній Галич» та музей історії

Галич - нині невеличке провінційне містечко, колись був величною столицею Галицько-Волинського князівства, культурним та релігійним центром та має багату, майже тисячолітню історію. Тепер це національний комплекс пам'яток історії та культури, площею 80 км.кв. Тож перед тим як відвідати місто ми завітаємо в музей історії, розташований у колишніх митрополичих палатах. Тут представлені археологічні знахідки давніх культур — трипільської та караїмської, знаряддя праці доби міді, бронзи, заліза. Чільне місце в експозиції музею займає давньоруська зброя: бойові сокири, наконечники стріл, спис, давньоруський меч князя XII ст, остроги різних типів, кінські стремена, стріли, шабля тощо. Унікальні речі, що є частиною світової спадщини. Оглядаємо цінні знахідки та рушаємо далі.

Heading photo

Музей етнографії під відкритим небом

Далі наш шлях по території заповідника лежить через музей етнографії під відкритим небом. Тут особливо затишно в спекотну пору, адже музей створили фактично в лісі. На площі 6,8 га нині представлені сільські хати та предмети побуту чотирьох етнографічних районів Прикарпаття: Покуття, Гуцульщини, Бойківщини та Опілля. До всіх споруд можна зайти всередину, там є на що подивитися. Особливо подобаються такі місця дітям, та й дорослі знайдуть у музеї багато нового для себе. Що таке бербениці або притули? Як робили в давні часи олію? Де хороше місце для будівництва нової хати, а де – погане? Про все це і про багато іншого розкажуть екскурсоводи заповіднику.

Heading photo

Прогулянка у Галичі

Галич — колишній центр Галицько-Волинського князівства — наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року. Назва цього міста і дала назву регіону «Галичина». Наприкінці ХІІ століття, коли Галич був столицею Галицько-Волинського князівства, тут розвивалися ремесла і торгівля, велося значне цивільне і сакральне будівництво. Саме тут було складено першу половину Галицько-Волинського літопису. Але 1241 року княжий Галич цілком зруйнували монголо-татари хана Батия, а після того місто Галич занепадає і втрачає своє адміністративне і політичне значення.
Сучасний Галич - чисте і затишне місто в якому є що подивитись. На прогулянці побачимо церкву Різдва, металевий міст через річку, церкву св. Пантелеймона, а закінчимо подорож на замковій горі де на руїнах Галицького замку насолодимось панорамою міста і могутнього Дністра. Чудове завершення екскурсії!

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 19:30, висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

275 грн + 100 грн

275 грн з людини - це мінімально необхідний організаційний внесок. За ці кошти забезпечується автобус, водій, керівник групи та екскурсійне обслуговування на туристичних локаціях.
100 грн з людини - благодійний внесок. За ці кошти після подорожі буде придбано 200-400 катетерів для поранених бійців що знаходяться у лікарнях.

У вартість включено

● Проїзд комфортабельним автобусом● Організаційний супровід керівником групи● Екскурсійне обслуговування на об'єктах● Страховка
*Благодійний внесок можуть не робити: діти 7-13 років, члени сімей військовослужбовців, інваліди 1 та 2 групи, діти-сироти.
*Діти до 7 років безкоштовно без надання окремого місця в автобусі.

У вартість не включено:

Вхідні квитки (дитячий/дорослий):● Галицький НПП (екостежка, зоопарк) - 50\25 грн● Музей історії Галича - 40/20 грн● Музей-скансен - 40/20 грн

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 100 грн з людини. Перед цим ви зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy