Розділи програми
Туристичний клуб «Цікава Україна»
ТУР «9 ЧУДЕС
ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ»
29-30 ТРАВНЯ 2021 | ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВA
ПРО ПОДОРОЖ
Неймовірно цікавий і видовищний тур по історичним місцям Західної України, які додадуть вам сил, здоров'я, приємних вражень та духовного спокою. В цьому турі ми зібрали ДИВА, які наповнені неймовірними історіями та дивовижними подіями. Кожна частинка нашої землі наповнена мудрістю століть, запрошуємо вас з нами доторкнутись та відчути глибини тих, насправді дивовижних місць і полюбити ще більше нашу неньку-Україну, як любимо її ми.

Окрім того, ви побачите архітектурні пам'ятки 12,14,16 століть, погуляєте найвідомішими замками України, пройдетесь з екскурсією місцями, яким більше за 1000 років! Також завітаємо на місця оборонних історичних подій та поблукаємо в найромантичнішому природному тунелі України. І звісно, сфотографуєтесь на пам'ять біля кожної. Все це з гарним настроєм і без метушні, у супроводі цікавого гіда і професійного фотографа!
Увага! У разі скасування цього туру через карантинні обмеження (у т.ч. у разі заборони на залізничне сполучення зі Львовом) всі учасники матимуть можливість повністю повернути сплачені кошти або використати їх на будь-який інший тур протягом року .

Усі тури будуть проводитись з урахуванням чинних карантинних норм і рекомендацій МОЗ!
ЦІКАВИНКИ ТУРУ
Почаївська Свято-Успенська лавра
Свято-Духівський
скит-монастир
Цілюще джерело
святої Анни
Божа гора
Замкова гора та Кременецький замок
Дубенський замок
Тараканівський форт
Замок Любарта
Тунель кохання
ПРОГРАМА ТУРУ
ДЕНЬ 1 | 29 ТРАВНЯ | CУБОТА

Виїзд зі Львова у суботу 29 ТРАВНЯ О 08:50 від головного залізничного вокзалу. Повернення до Львова у неділю 30 ТРАВНЯ близько 22:00 (плюс-мінус одна година). Квитки на потяги зі Львова беріть після 23:00. Також назад можна виїхати з Луцька після 19:00. Їдемо комфортним автобусом, маємо кондиціонер або опалення, ТБ, відкидні сидіння, індивідуальне освітлення.
ДИВО №1. ПОЧАЇВСЬКА СВЯТО-УСПЕНСЬКА ЛАВРА

Одна із найвидатніших духовних пам'яток України. Православний чоловічий монастир, що розташований у місті Почаєві. За переказами, обитель була заснована київськими монахами, які тікали від охопленого монголо-татарським нашестям Києва.

Величний архітектурний ансамбль Почаївської лаври утворюють храми, побудовані у різних архітектурних стилях в різні періоди. До комплексу входять Успенський і Троїцький собори, так званий Літній храм, каплиця на честь 2000-ліття Різдва Христового, каплиця в честь Почаївської ікони Божої Матері, Теплий храм, архієрейський палац, дзвіниця, чернечий корпус, Святі ворота, храм Преображення Господнього.

Головними святинями лаври є слід від стопи Божої Матері з цілющим джерелом, Почаївська ікона Божої Матері, мощі святих Іова та Амфілохія Почаївських.
ДИВО №2. СВЯТО-ДУХІВСЬКИЙ СКИТ-МОНАСТИР

Заснований раніше, ніж Почаївська лавра. Ще на початку XІІІ ст. неподілік від нинішньої Почаївської лаври прп. Методій, грецький чернець із Афона, заснував монастир. Довідавшись про цей монастир до його учнів приєдналися і київські ченці, що бігли на захід від татаро-монгольської навали.

Кажуть, в 1240 р. на горі неподалік монастиря з'явилася у вогненному стовпі Божія Матір і залишила там слід своєї стопи, чому свідками стали тутешні пустельники. Зі сліду Стопи Божої Матері проторглося цілюще джерело. На цьому місці київські ченці і заснували монастир. Скит зберігає чудотворні ікони зі слідами сліз, що витікають із очей святих. Є колодязь глибиною 108 метрів.

ДИВО №3. ГОРА БОЖА

Гора-останець у Кременецькому районі Тернопільської області. Від­ділена від Кременецької гряди долиною річки Іква. Божа гора має дві вершини. За легендою, на одній з`явилась Діва Марія, а на другій є невеликий грот, зі стіни якого капають сльози Богородиці. Нижче від вершини б`є цілюще джерело. Дерева на горі прикрашені тисячами різнобарвних стрічок, які залишають паломники в надії на зцілення та здійснення бажань.
ДИВО №4. ЗАМКОВА ГОРА ТА КРЕМЕНЕЦЬКИЙ ЗАМОК

Замок розташований на Замковій горі (397 м над рівнем моря). Первинна твердиня збудована у ХІІ ст. В 1241 р. витримала облогу татаро-монголів, але 1259 р. за їх вимогою була знищена. Новий кам'яний замок почали споруджувати в 60-х роках ХІV ст., остаточної форми замок набув у XVI ст., коли перебував у власності польської королеви Бони.

Замок простояв до осені 1648 року, коли багатотисячне військо Б. Хмельницького, після тривалої облоги, взяло і зруйнувало до того неприступну твердиню. До наших днів частково збереглися Надбрамна вежа та Вежа над містом, сліди колодязя, значна частина оборонної стіни висотою 8-12 м.

ДИВО №5. ЦІЛЮЩЕ ДЖЕРЕЛО СВЯТОЇ АННИ

Гідрологічна пам'ятка природи, знаходиться на території Скиту святої праведної Анни Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря. Вода із джерела бактерицидна, зокрема, згубна для віруса грипу, дуже швидко зупиняє зовнішню кровотечу, за 2-3 хвилини тамує зубний біль. Дуже ефективна при ангіні і нежитю, парадонтозі, нормалізує роботу тонкого й товстого кишечника, ефективна при хронічних захворюваннях шлунка і дванадцятипалої кишки.

Кременева вода може знижувати рівень цукру у крові, виводити пісок з жовчого міхура та нирок, впливати на нормалізацію функції печінки та нирок, поліпшувати обмін речовин, значно поліпшувати загальне самопочуття.

ГОТЕЛЬ

Поселення в готель у м. Кременець. Комфортні номери 2,3,4-місні за вашим бажанням, з усіма зручностями.
ДЕНЬ 2 | 30 ТРАВНЯ | НЕДІЛЯ

Смачний сніданок та виїзд із готелю.
ДИВО №6. ДУБЕНСЬКИЙ ЗАМОК

Найдавніший замок Львівщини, збудований в середині Х сторіччя. Це один з об'єктів Державного історико-культурного заповідника Дубна. Дубенський замок велично височить над річкою Іквою. Тут у минулі часи зберігали свої численні багатства князі Острозькі. Проводимо екскурсію по замковому комплексу, фотографуємось, купляємо сувеніри.
ДИВО №7. ТАРАКАНІВСЬКИЙ ФОРТ.

Це оборонна споруда, архітектурна пам'ятка 19 століття. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту.

Проводимо дуже цікаву екскурсію по території та таємничим підземеллям форту, фотографуємось.

ДИВО №8. ТУНЕЛЬ КОХАННЯ.

Ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми. Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов'язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним.
ДИВО №9. ЗАМОК ЛЮБАРТА.

Був побудований в 14 столітті і сьогодні є одним з чудес України, гордістю Луцька. Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами донині приваблює безліч туристів. Всередині замку розташовуються відразу кілька музеїв та експозицій.

Звичайно ж, як і всі замки, замок Любарта овіяний безліччю легенд, кажуть, у ньому навіть є свій привид. Місцеві жителі з покоління в покоління передають легенду про дівчину, яку князь Любарт наказав вбити за те, що вона відмовилася вийти за нього заміж. І тепер її неупокоєну душу часто бачать в стінах замку. Правда це чи вигадка, можете перевірити і ви. Відвідування цієї пам`ятки Луцька не залишить байдужим жодного туриста!

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Прибуття до Львова близько 22:00 (плюс-мінус година).

УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.

ВАРТІСТЬ ТУРУ
У вартість туру 1490 грн включено:
  • Трансфер зі Львова та назад по маршруту
  • Проживання у готелі у м. Кременець
  • Сніданок другого дня
  • ВСІ екскурсії по програмі
  • ВСІ вхідні квитки по програмі
  • Робота гіда та керівника групи
  • Групова страховка
У вартість не включено:
  • Обіди та вечері (прибл. 120 грн за кожну)
  • Особисті витрати на сувеніри тощо

Для дітей 7-12 років передбачено знижку 100 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

УВАГА! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Олена Марченко
відповідальний менеджер
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko
Ігор Літневський
керівник клубу
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy
ФОРМА БРОНЮВАННЯ
Також для бронювання туру можна самостійно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 650 грн з людини. Після оплати ви отримаєте електронний бланк документу, з яким потрібно з'явитись на посадку.