Розділи програми туру
Туристичний клуб «Цікава Україна»
ТУР «ДО СТАРОЇ ФОРТЕЦІ ТА ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ»
11-12 ЛИПНЯ 2020 | ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА
ПРО ПОДОРОЖ
Запрошуємо вас один із найбільш популярних турів Західною Україною, також з відвіданням фестивалю повітроплавання! В цьому турі ви: побачите дві древніх фортеці і два із семи чудес України; помилуєтесь чарівними краєвидами Дністра; відвідаєте резиденцію митрополитів - об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; прогуляєтесь маленьким Парижем - містом Чернівці. І звісно, побачите десятки повітряних куль у небі на фоні заходу сонця!

Все це з гарним настроєм і без метушні, у супроводі цікавого гіда і професійного фотографа! Їдемо комфортним автобусом, маємо кондиціонер, ТБ, відкидні сидіння, індивідуальне освітлення.
ЦІКАВИНКИ ТУРУ
Екскурсія по Кам'янець-Подільському та Старій фортеці
Відвідання фестивалю
повітроплавання
Хотинська фортеця та чарівні краєвиди Дністра
Екскурсія українським Парижем - містом Чернівці
Відвідання Чернівецького університету (резиденція митрополитів Буковини)
Цікавий гід та професійний фотограф у турі
ПРОГРАМА ТУРУ
ДЕНЬ 1 | 11 ЛИПНЯ | CУБОТА

Виїзд зі Львова о 07:30 з парковки для автобусів біля залізничного вокзалу. Також є можливість по дорозі туди забрати туристів у Тернополі, а дорогою назад залишити у Івано-Франківську. Повернення у Львів у неділю, 12 липня, близько 23:00 (плюс-мінус година). Квитки зі Львова рекомендуємо брати після 00:00.
ЕКСКУРСІЯ У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

Один з найпопулярніших туристичних центрів України, третій за кількістю архітектурних пам'яток. Національний історико-архітектурний заповідник "Кам'янець" включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут величезна кількість архітектурних пам'яток, багато музеїв, галерей і антикварних крамниць. Побачимо Старий замок, Вежу Рожанку, Олександро-Невський собор, Собор Петра і Павла, Турецький бастіон, Руські ворота, Вірменський ринок, Ратушу, пам'ятник туристу та багато іншого, дуже цікавого.

Після екскурсії перерва на обід в одному з кафе міста.
СТАРА ФОРТЕЦЯ

Фортеця, що відома з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV — XV ст., Подільського воєводства XV–XVIII ст., а далі Подільської губернії (1793–1924 pp.). Є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець», що відноситься до «Семи чудес України».
ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРОПЛАВАННЯ

Вільний час на фестивалі, де можна поспостерігати за польотами повітряних куль над містом та над форецею. Кожному бажаючому наш фотограф влаштує невеличкий фотосет вечірнім містом на фоні куль.
ГОТЕЛЬ

Поселення в готель у самому центрі Кам'янця-Подільського, номера двомісні зі зручностями. Відпочинок, вільний час.
ДЕНЬ 2 | 12 ЛИПНЯ | НЕДІЛЯ

08:30 - сніданок, виїзд із готелю і відправлення на екскурсію.
ЕКСКУРСІЯ ХОТИНСЬКОЮ ФОРТЕЦЕЮ

Чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини, одне із семи чудес України. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства.
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Головна архітектурна пам'ятка Чернівців. Резиденція споруджена за проектом чеського архітектора Й. Главки в 1864-82 рр. для першого митрополита Буковини і Далмації Євгена Гакмана. Зовні вражає багатством оформлення, що поєднує романо-готичні, візантійські, східні, модавскіе, народні буковинські та ін. Мотиви. Зараз в комплексі розміщуються головні корпуси Чернівецького національного університету ім. Федьковича.
ЕКСКУРСІЯ ЧЕРНІВЦЯМИ

Чернівці часто називають "маленьким Парижем" за яскравий архітектурний образ з нальотом австрійської сецесії та французького арт-нуво. Сучасного вигляду Чернівців набули відносно недавно - з другої половини XVIII ст., завдяки чому місто відрізняється цілісністю архітектурних ансамблів старого центру, де переплелися візантійський, готичний, бароковий і інші стилі.

Після екскурсії вільний час відправлення додому.

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Прибуття приблизно о 23:00. Квитки на потяги зі Львова рекомендуємо брати після 00:00.

УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.

ВАРТІСТЬ ТУРУ
У вартість туру 1690 грн включено:
  • Трансфер зі Львову та назад по маршруту
  • Проживання у готелі у центрі Кам'янця-Подільського
  • Сніданок другого дня
  • ВСІ екскурсії по програмі
  • ВСІ вхідні квитки по програмі
  • Робота гіда та керівника групи
  • Робота фотографа та фотозвіт з туру
  • Групова страховка
У вартість не включено:
  • Обіди та вечері (прибл. 100 грн за кожну)
  • Особисті витрати на сувеніри тощо

Для дітей 7-12 років передбачено знижку 100 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Олена Марченко
відповідальний менеджер
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko
Ігор Літневський
керівник клубу
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy
ФОРМА БРОНЮВАННЯ
Також для бронювання туру можна самостійно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 600 грн з людини. Після оплати ви отримаєте електронний бланк документу, з яким потрібно з'явитись на посадку.