Розділи програми туру
Туристичний клуб «Цікава Україна»
ТУР «ДО СТАРОЇ ФОРТЕЦІ»
17-18 ЖОВТНЯ 2020 | ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА ТА ТЕРНОПОЛЯ
ГРУПА НАБРАНА | SOLD OUT
ПРО ПОДОРОЖ
Запрошуємо вас один із найбільш популярних турів Західною Україною, також з відвіданням фестивалю повітроплавання! В цьому турі ви: побачите дві древніх фортеці і два із семи чудес України; помилуєтесь чарівними краєвидами Дністра; відвідаєте резиденцію митрополитів - об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; прогуляєтесь маленьким Парижем - містом Чернівці.

Все це з гарним настроєм і без метушні, у супроводі цікавого гіда і професійного фотографа! Їдемо комфортним автобусом, маємо кондиціонер, ТБ, відкидні сидіння, індивідуальне освітлення.
Увага! У разі скасування цього туру через карантинні обмеження (у т.ч. у разі заборони на залізничне сполучення зі Львовом) всі учасники матимуть можливість повністю повернути сплачені кошти або використати їх на будь-який інший тур протягом року .

Усі тури будуть проводитись з урахуванням чинних карантинних норм і рекомендацій МОЗ!
ЦІКАВИНКИ ТУРУ
Екскурсія по Кам'янець-Подільському
Прогулянка по Старій фортеці
Хотинська фортеця та чарівні краєвиди Дністра
Екскурсія українським Парижем - містом Чернівці
Відвідання Чернівецького університету (резиденція митрополитів Буковини)
Цікавий гід та професійний фотограф у турі
ПРОГРАМА ТУРУ
ДЕНЬ 1 | 17 ЖОВТНЯ | CУБОТА

Виїзд зі Львова о 07:00 з парковки для автобусів біля залізничного вокзалу. Також є можливість по дорозі туди забрати туристів у Тернополі близько 09:00, а дорогою назад залишити у Івано-Франківську. Повернення у Львів у неділю, 04 жовтня, близько 23:00 (плюс-мінус година). Квитки зі Львова рекомендуємо брати після 00:00.
ЕКСКУРСІЯ У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

Один з найпопулярніших туристичних центрів України, третій за кількістю архітектурних пам'яток. Національний історико-архітектурний заповідник "Кам'янець" включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут величезна кількість архітектурних пам'яток, багато музеїв, галерей і антикварних крамниць. Побачимо Старий замок, Вежу Рожанку, Олександро-Невський собор, Собор Петра і Павла, Турецький бастіон, Руські ворота, Вірменський ринок, Ратушу, пам'ятник туристу та багато іншого, дуже цікавого.

Після екскурсії перерва на обід в одному з кафе міста.
СТАРА ФОРТЕЦЯ

Фортеця, що відома з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV — XV ст., Подільського воєводства XV–XVIII ст., а далі Подільської губернії (1793–1924 pp.). Є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець», що відноситься до «Семи чудес України».
ГОТЕЛЬ

Поселення в готель у самому центрі Кам'янця-Подільського, номера двомісні зі зручностями. Відпочинок, вільний час.
ДЕНЬ 2 | 18 ЖОВТНЯ | НЕДІЛЯ

Сніданок, виїзд із готелю і відправлення на екскурсію.
ЕКСКУРСІЯ ХОТИНСЬКОЮ ФОРТЕЦЕЮ

Чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини, одне із семи чудес України. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства.
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Головна архітектурна пам'ятка Чернівців. Резиденція споруджена за проектом чеського архітектора Й. Главки в 1864-82 рр. для першого митрополита Буковини і Далмації Євгена Гакмана. Зовні вражає багатством оформлення, що поєднує романо-готичні, візантійські, східні, модавскіе, народні буковинські та ін. Мотиви. Зараз в комплексі розміщуються головні корпуси Чернівецького національного університету ім. Федьковича.
ЕКСКУРСІЯ ЧЕРНІВЦЯМИ

Чернівці часто називають "маленьким Парижем" за яскравий архітектурний образ з нальотом австрійської сецесії та французького арт-нуво. Сучасного вигляду Чернівців набули відносно недавно - з другої половини XVIII ст., завдяки чому місто відрізняється цілісністю архітектурних ансамблів старого центру, де переплелися візантійський, готичний, бароковий і інші стилі.

Після екскурсії вільний час відправлення додому.

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Прибуття приблизно о 23:00. Квитки на потяги зі Львова рекомендуємо брати після 00:00.

УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.

ВАРТІСТЬ ТУРУ
У вартість туру 1690 грн включено:
  • Трансфер зі Львову та назад по маршруту
  • Проживання у готелі у центрі Кам'янця-Подільського
  • Сніданок другого дня
  • ВСІ екскурсії по програмі
  • ВСІ вхідні квитки по програмі
  • Робота гіда та керівника групи
  • Групова страховка
У вартість не включено:
  • Обіди та вечері (прибл. 100 грн за кожну)
  • Особисті витрати на сувеніри тощо

Для дітей 7-12 років передбачено знижку 100 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Олена Марченко
відповідальний менеджер
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko
Ігор Літневський
керівник клубу
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy
ФОРМА БРОНЮВАННЯ
Для бронювання туру можна самостійно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 700 грн з людини. Після оплати ви отримаєте електронний бланк документу, який потрібно показати гіду при посадці в автобус. Залишок коштів сплачується у день відправлення.