Одноденна екскурсія

Дрогобич + Трускавець + парк «‎Підгір'я»

  • 02 травня, понеділок, 08:00-20:30 | МІСЦЬ НЕМАЄ

  • Free Tour (плати скільки можеш)

ОПИС ЕКСКУРСІЇ

Для тих хто працює не по графіку, хто не любить важкі понеділки, хто не може сидіти у великому місті, у кого всі дні однакові. Проста, але надзвичайно цікава подорож до двох перлинок львівського Прикарпаття. Маленькі містечка, старі церкви, цілющі джерела, красиві парки, квітучі дерева та чудові краєвиди, від яких проходять сум та тривога...
Під час екскурсії прогуляємось центром Дрогобича - столицею солеваріння та нафтопромислу, піднімемось на вежу ратуші та поп'ємо каву із сіллю, помолимось у церкві святого Юра, що є частиною всесвітньої культурної спадщини. Також завітаємо у всеукраїнську здравницю - місто Трускавець, поп'ємо легендарної «‎Трускавецької нафтусі» просто з джерела, а в кінці подорожі помилуємось екзотичними рослинами у ландшафтному парку «‎Підгір'я».
Подорож проходить без поспіху та метушні, у супроводі цікавого та досвідченого гіда.

Організаційна інформація

Оплата довільна

У час війни, розуміючи що для більшості населення витрати на туризм є зайвими, а дехто взагалі не має змоги оплачувати подібні послуги, ми пробуємо запровадити екскурсії у форматі Free Tour. Це означає, що ви самі вирішуєте скільки готові заплатити за неї. У кінці подорожі ви зможете залишити оплату анонімно. Не можете - не платите нічого.
20% від прибутку з подорожі (якщо він буде) ми перерахуємо на спецрахунок НБУ для підтримки Збройних Сил України.

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 07:50 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 08:00 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 08:10 - приміський залізничний вокзал● 08:20 - ТЦ «‎Вікторія Гарденс»● 08:30 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової
Повернення близько 20:00, висадка туристів на тих самих зупинках.

Харчування на маршруті:

На початку подорожі гідом буде запропоновано смачний в одному з кафе Дрогобича або Трускавця (приблизно 150 грн з людини). Якщо не бажаєте замовляти харчування - просто беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Снідаємо та вечеряємо вдома.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація, в кінці сторінки для цього є спеціальна форма. Передоплата не потрібна. Кількість місць обмежена.
За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Дрогобич, ратуша, кава з сіллю

Вишукане і трохи аристократичне місто, найбільше в області після Львова. Знамените своєю головною площею, майже близнючкою львівської площі Ринок, феноменальним готичний костелом XIV–XV століття і стилем життя мешканців: спокійним, шляхетним, з усвідомленням неординарності свого архітектурного і культурного оточення. Такий він, Дрогобич!
Ми прогуляємось центром міста, оглянемо головні пам'ятки, піднімемось на вершину ратуші та посмакуємо фірмовим напоєм міста - кавою із сіллю. Такого ви ще не пробували!

Heading photo

Церква Святого Юра

Безперечно, шедевр сакральної архітектури світового масштабу. Збудована у XIV-XV століттях без жодного цвяху, після численних перебудов ось вже майже 300 років стоїть нетронута. Доскональна трикупольна будівля досконала у своїй простоті, а унікальний іконостас та розписи початку XVII століття занурять нас у минуле та дадуть змогу дізнатися, як представляли рай і пекло наші предки, дають можливість побачити, в якому одязі ходили в ті часи.У 2013 році ця церква занесена у список світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

Heading photo

Місто-курорт Трускавець

Це маленьке містечко, яке розташоване у передгір’ї Карпат славиться унікальними водами, чистим повітрям, високим рівнем життя та оздоровлює жителів України та більш ніж 25 країн Європи. В Трускавці розташовано близько тридцяти санаторіїв та пансіонатів, але ми спробуємо пізнати його наче місцеві жителі: прогуляємось центральними вуличками, заглянемо в парк Адамівка, посидимо і помріємо про перемогу біля ставу та поп'ємо знаменитої нафтусі через спеціальну поїлку. В цьому місті дуже затишно, недарма його називають карпатською Ніццею.

Heading photo

Парк «‎Підгір'я»

Дендрологічний ландшафтний парк «Підгір’я», що розташований на території санаторію «Карпати», займає територію 6,6 гектар, здивує вас дивовижними та екзотичними рослинами, рідкісними птахам та тваринами, альпінарієм, безліччю фотозон, а ще унікльними скульптурами від місцевих майстрів: при вході гостей зустрічають три чарівні жінки: “Нафтуся”, “Марія” та “Софія”, котрі є уособленням цілющих джерел Трускавця. У міні-зоопарку можна помилуватись павичами, оленями, козулям, рисями та іншими тваринами, а у затишній кав'ярні посидіти в тиші та насолодитись чарівними краєвидами гір.

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 20:00, висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

МІСЦЬ НЕМАЄ

0 грн (довільна)

Екскурсія проходить у форматі Free Tour. Це означає, що в кінці подорожі ви самі можете визначити скільки можете, чи скільки готові заплатити за подорож. Оплату можна буде зробити анонімно. Врахуйте що протягом екскурсії окремо доведеться оплачувати вхідні квитки.

У вартість входить:

● Проїзд по маршруту комфортним автобусом● Супровід цікавого та досвідченого гіда● Приємні бонуси● Страховка

У вартість не входить:

● Вхідні квитки на туристичні об'єкти (ратуша Дрогобича - 30 грн дорослий, 15 грн дитячий. Церква св. Юра - 50 грн дорослий, 25 грн дитячий).● Харчування (обід бл. 150 грн з людини, за бажанням). Або просто беріть із собою перекус.● Власні витрати на сувеніри, додаткові атракції тощо

Форма реєстрації на екскурсію

заповнюється виключно українською мовою

Переконливо просимо раціонально оцінити свою можливість прийняти участь в екскурсії та заповнювати форму тільки якщо впевнені у тому, що зможете поїхати (звісно, за умови збереження стабільної ситуації в нашому регіоні).

Дякуємо!

Протягом доби після заповнення ви отримаєте підтвердження бронювання на Viber або Telegram вказаний під час реєстрації

Can't send form.

Please try again later.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy