Одноденна екскурсія

Дубенський замок + Тараканівський форт

  • 03 липня, неділя, 07:30-21:30

  • 790 грн з людини | ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

  • *720 грн для ВПО (жінок і дітей), а також для найближчих членів сім'ї діючих військовослужбовців

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Дубенський замок● Тараканівський форт● Тунель кохання● Замок Любарта● Центр реабілітації ведмедів

Опис екскурсії

Неймовірно цікавий і видовищний тур по історичним місцям Західної України, які додадуть вам сил, здоров'я та приємних вражень. В цьому турі ми зібрали ДИВА, які наповнені неймовірними історіями та дивовижними подіями. Кожна частинка нашої землі наповнена мудрістю століть, запрошуємо вас з нами доторкнутись та відчути глибини тих, насправді дивовижних місць і полюбити ще більше нашу неньку-Україну, як любимо її ми.
Окрім того, ви побачите архітектурні пам'ятки 12,14,16 століть, погуляєте найвідомішими замками України, пройдетесь з екскурсією місцями, яким більше за 1000 років! Також завітаємо на місця оборонних історичних подій та поблукаємо в найромантичнішому природному тунелі України. І звісно, сфотографуєтесь на пам'ять біля кожної. Все це з гарним настроєм і без метушні, у супроводі цікавого гіда і професійного фотографа! Ідеально для відпочинку всією сім'єю від щоденної праці та для зменшення нервової напруги.
Подорож проходить без поспіху та метушні, у супроводі цікавого та досвідченого гіда. Передбачено час на обід та відпочинок. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних забав тощо).
25% від прибутку з подорожі піде на купівлю ліків у шпиталі що лікують поранених бійців на сході країни.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з нижчевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Дубенський замок

Найдавніший замок Львівщини, збудований в середині Х сторіччя. Це один з об'єктів Державного історико-культурного заповідника Дубна. Дубенський замок велично височить над річкою Іквою. Тут у минулі часи зберігали свої численні багатства князі Острозькі. Проводимо екскурсію по замковому комплексу, фотографуємось, купляємо сувеніри.

Heading photo

Лавандове поле

Це оборонна споруда, архітектурна пам'ятка 19 століття. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту.

Проводимо дуже цікаву екскурсію по території та таємничим підземеллям форту, фотографуємось.

Heading photo

Тунель кохання

Ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми. Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов'язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним.

Heading photo

Замок Любарта

Був побудований в 14 столітті і сьогодні є одним з чудес України, гордістю Луцька. Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами донині приваблює безліч туристів. Всередині замку розташовуються відразу кілька музеїв та експозицій.

Звичайно ж, як і всі замки, замок Любарта овіяний безліччю легенд, кажуть, у ньому навіть є свій привид. Місцеві жителі з покоління в покоління передають легенду про дівчину, яку князь Любарт наказав вбити за те, що вона відмовилася вийти за нього заміж. І тепер її неупокоєну душу часто бачать в стінах замку. Правда це чи вигадка, можете перевірити і ви. Відвідування цієї пам`ятки Луцька не залишить байдужим жодного туриста!

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 22:00 (плюс-мінус півгодини), висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали. До комендантської години всі будуть вдома.

Вартість екскурсії

0 грн з людини

Пільгова ціна 625 грн. Розповсюджується на: ВПО (жінок та дітей), пенсіонерів, членів сімей діючих військовослужбовців.
Для дитини 7-13 років ціна 690 грн. Діти до 7 років без надання окремого місця - безкоштовно.

У вартість включено ВСЕ!

● Проїзд комфортабельним автобусом● ВСІ вхідні квитки по маршруту● ВСІ вхідні квитки по програмі● Екскурсійне обслуговування на об'єктах● Супровід досвідченим гідом● Страховка

У вартість не включено:

Тільки власні витрати: харчування (прибл. 120 грн за кожну), сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.
25% від прибутку з подорожі піде на купівлю ліків у шпиталі що лікують поранених бійців на сході країни.

Організаційна інформація


Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 07:20 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 07:30 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 07:40 - приміський залізничний вокзал● 07:50 - ТЦ «‎Вікторія Гарденс»● 08:00 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової
Повернення близько 21:30 (плюс-мінус півгодини), висадка туристів на тих самих зупинках. До комендантської години всі будуть вдома.

Харчування на маршруті:

За бажанням, перед відвіданням озера Синевир буде буд можливість замовити обід у колоритній гуцульській колибі, а сам обід відбудеться після відвідання озера. Якщо не бажаєте замовляти харчування, то заміть обіду або додатково до нього беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 250 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання туру потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 250 грн з людини. Після оплати на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус. Залишок коштів сплачується у день відправлення.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy

Галерея

фотографій з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)