Фірмовий тур

Дивовижні Карпати

  • 04 лютого 09:30 - 05 лютого 21:30

    Виїзд зі Львова

  • 2790 2290 грн з людини | Включений сніданок


  • Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється. Маєш стимул забронювати раніше :)

  • На 25% прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій

Про тур у трьох реченнях

Подорож для .....

Asset 1

Топ-враження

✓ Скельна фортеця Тустань✓ Водоспад Шипіт✓ Синевирський та Латорицький перевали✓ Центр реабілітації бурих ведмедів✓ Еко-парк Долина вовків ✓ Унікальна бойківська церква✓ Озеро Синевир

Топ-локації

✓ Проживання у хорошому готелі ✓ Наберемось енергії від цілющої природи✓ Погодуємо морквою тварин в еко-парку✓ Послухаємо тишу, подивимось на зоряне небо✓ Печера Оптимістична ✓ Нап'ємося джерельної води✓ Прогулянка біля озера Синевир

Цікави факти про подорож

✓ В цьому турі ми покажемо найвіддаленіші куточки Карпат та відвідаємо місця сили що нададуть тобі натхнення на довгий час. .......✓ ....✓ ...

Галерея

фотографії з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у суботу 04 лютого о 09:30 від парковки біля головного залізничного вокзалу. Останній потяг який ми чекаємо прибуває о 09:25.
● Повернення у неділю 05 лютого. Повернення до Львова приблизно о 22:00 (плюс-мінус півгодини) на головний залізничний вокзал. Квитки на потяги потрібно брати з відправленням після 22:30. 

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Скельна фортеця «‎Тустань»● Церква Собору пресвятої Трійці● Воловецький перевал● Водоспад Шипіт

● Поселення у готель, вечеря, вільний час.

День 2

● Сніданок
● Мінеральне джерело● Синевирський перевал● Еко-парк «‎Долина вовків»● Центр реабілітації бурих ведмедів● Озеро Синевир
● Повернення до Львова.

В одному з подальших розділів ви можете почитати більш детальний опис кожної локації

Організаційна інформація


Форс-мажорні обставини та повернення коштів:

Ми чудово розуміємо ситуацію в країні, а тому у випадку форс-мажору повертаємо сплачені кошти за наявності вагомих причин, накшталт серйозного загострення військових дій що може завадити нормально провести подорож; неможливості вчасно прибути на посадку через відміну чи затримку потягів до Львова; хворобу чи іншу серйозну ситуацію в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї. Або через інші об'єктивні причини.

З детальними умовами відмови від участі та повернення коштів ти зможеш ознайомитись на сторінці реєстрації на тур.

Готель для проживання групи

Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель класу 3* або вище, у тихому місці серед гір. Кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть окремо, без будь-яких підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату.
ВАЖЛИВО! На випадок аварійних відключень усі готелі з якими ми співпрацюємо укомплектовані генераторами для роботи опалення і гарячої води.

Харчування на маршруті:

День 1, обід - обід у кафе у селі .., меню запропонує гід.День 1, вечеря - у ресторані готелю, включена у вартість.День 2, сніданок - у готелі, включений у вартість.День 2, обідо-вечеря - у колибі біля гуцульської гойдалки, меню запропонує гід.
Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 1000 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Відстані та навантаження:

Цей тур підійде кому завгодно, адже не передбачає значних фізичних навантажень. 

Рекомендації з одягу та взуття:

Для цієї подорожі підійде щоденний теплий одяг та взуття по сезону, оскільки довгих переходів або важких піших підйомів не передбачається. Головне - прихопіть павербанк, бо телефон постійно розряжатиметься від кількості фото :)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Скельна фортеця «‎Тустань»

Відвідуємо давній наскельний оборонний комплекс, який виконував функції прикордонної фортеці і митного пункту. Фортеця Тустань була важливим опорним пунктом Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У 1241 р. її зруйнували орди хана Батия, а у 1340 р. захопив і заново відбудував польський король Казимир Великий в якості королівської фортеці.
Тут збереглися залишки кам'яної стіни, печери, сходинки, колодязь і дві цистерни для води.

Heading photo

Церква Собору пресвятої Трійці

Видатний шедевр бойківської сакральної архітекрури, збудована у 1838 році виключно з дерева, без використання металу чи цвяхів, розташована у селі Матків. Керували будівництвом майстри Іван Мельникович та Василь Іваникович, а ось будували переважно жінки, оскільки чоловіків у той час масово рекрутували до австрійського війська.

Тризрубна, триверха церква за багатозаломними банями, трохи нагадує буддистські храми. У 2013 році внесена у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Heading photo

Воловецький перевал

760 метрів над рівнем моря. Зупиняємось на верхівці перевалу, милуємось неймовірними краєвидами на вершини гір та робимо гарні фото. Краса, і тільки!)

Heading photo

Водоспад Шипіт

Смачний сніданок та виїзд із готелю на спа-відпочинок.
Прогулянка до водоспаду на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, що є пам'яткою природи державного значення та одним з двадцяти природних чудес України. Дуже видовищний потік висотою 16 метрів, з багатьма порогами та переливами, що здалеку видають звук, трохи схожий на людський шепіт. Купання у цьому водоспаді чоловікам приносить міцне здоров'я, а жінкам - кохання на все життя)

Heading photo

Мінеральне джерело

Набираємо унікальну воду із с. Сойми, Міжгірського району. Використовується для лікування органів травлення, захворювання крові та м'язів. Доречі, аналогічної до цієї мінеральної води в Україні немає.
Це вода середньої мінералізації, гідрокарбонатна-хлоридна, натрій-кальцієва. Є також калій, закис заліза, амоній, сульфати, йод, фтор та багато інших корисних для організму речовин.