Розділи програми туру
Туристичний клуб «Цікава Україна»
ТУР «ДИВОВИЖНІ КАРПАТИ»
13-14 ЧЕРВНЯ 2020 | ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА
ЗАЛИШИЛОСЬ ДВА МІСЦЯ!
ПРО ПОДОРОЖ
Наш найпопулярніший тур, відомий в усіх куточках України! Цікавий, мальовничий, неквапливий, насичений. Гарний тим, що за два дні покаже вам близько 20 найпопулярніших і найкрасивіших природних пам'яток Карпат. Рекомендується для тих, хто ще ніколи не був в Карпатах і хоче отримати від них яскраве і правильне враження!

Тур проходить із гарним настроєм і без метушні, у супроводі цікавого гіда! Їдемо комфортним автобусом, маємо кондиціонер, ТБ, відкидні сидіння, індивідуальне освітлення.
Увага! У разі скасування цього туру через карантинні обмеження (у т.ч. у разі заборони на залізничне сполучення зі Львовом) всі учасники матимуть можливість повністю повернути сплачені кошти або використати їх на будь-який інший тур протягом року .

Усі тури будуть проводитись з урахуванням чинних карантинних норм і рекомендацій МОЗ!
ЦІКАВИНКИ ТУРУ
Скельна фортеця Тустань
Кам'янецький водоспад
Латирський перевал
Воловецький перевал
Водоспад Шипіт
Унікальне мінеральне джерело
Центр реабілітації бурих ведмедів
Синевирський перевал
Озеро Синевир
ПРОГРАМА ТУРУ
ДЕНЬ 1 | 13 ЧЕРВНЯ | CУБОТА

Виїзд зі Львова у суботу 13 ЧЕРВНЯ О 08:45 з парковки біля залізничного вокзалу. Прибуття у Львів у неділю 14 ЧЕРВНЯ о 22:00 (плюс-мінус одна година). Квитки на потяги зі Львова просимо брати після 23:00.
ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ

Давній наскельний оборонний комплекс, який виконував функції прикордонної фортеці і митного пункту. Фортеця Тустань була важливим опорним пунктом Київської Русі, потім Галицько-Волинського князівства. У 1241 р. її зруйнували орди хана Батия, а у 1340 р. захопив і заново відбудував польський король Казимир Великий в якості королівської фортеці. Збереглися залишки кам'яної стіни, печери, ступені, колодязь і дві цистерни для води.
КАМ'ЯНЕЦЬКИЙ ВОДОСПАД

Водоспад в Українських Карпатах, у межах масиву Сколівські Бескиди; гідрологічна пам'ятка природи. Розташований у Сколівському районі Львівської області, в національному природному парку «Сколівські Бескиди». Висота водоспаду — бл. 7 м. Складається з одного каскаду, розділеного скельним виступом на два потоки. Після відвідання водоспаду - обід стравами на вогні у затишному кафе.
ВОЛОВЕЦЬКИЙ ПЕРЕВАЛ

Фотостоп, робимо красиві фото на фоні гірського хребта.
ВОДОСПАД ШИПІТ

Водоспад на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби; пам'ятка природи державного значення, одне із семи природних чудес України. Дуже видовищний водоспад висотою 16 метрів, з багатьма порогами та переливами, місце проведення щорічного фестивалю неформальної культури. Почуєте романтичні карпатські легенди про водоспад та походження його назви.
ГОТЕЛЬ

Поселення в готель. Номери 2,3,4-місні за вашим бажанням, комфортні та теплі, з усіма зручностями. Вечеря у готелі.
ДЕНЬ 2 | 14 ЧЕРВНЯ | НЕДІЛЯ

Сніданок, виїзд із готелю і відправлення на екскурсію.
МІНЕРАЛЬНЕ ДЖЕРЕЛО

Набираємо унікальну воду із с. Сойми, Міжгірського району. Використовується для лікування органів травлення, захворювання крові та органів опори та руху. Так, аналогічної до цієї мінеральної води в Україні немає.
Це вода середньої мінералізації (6,7г/л), гідрокарбонатна-хлоридна, натрій-кальцієва. Гази – вуглекислота в значній кількості, сірководень дуже мало. Є також калій, закис заліза, амоній, сульфати, йод, фтор, кремнієва та ортоборна кислоти, загальний сірководень, арсен, органічні речовини.

СИНЕВИРСЬКИЙ ПЕРЕВАЛ

Фантастично красиве місце. Робимо красиві фото на фоні гірського хребта.
ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ БУРИХ ВЕДМЕДІВ

Вольєр реабілітаційного центру бурих ведмедів розташовано на ділянці лісу 12 га. У верхній його частині було споруджено 6 кліток та 2 секції для утримання груп та одиноких тварин різного віку і стану здоров'я, в яких знаходяться басейни і барлоги. Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства.
  ОЗЕРО СИНЕВИР

  Безумовно, одне з найкрасивіших місць нашої країни. Найбільше озеро Українських Карпат, одне із семи природних чудес України. Вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22 м.
   ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

   Прибуття приблизно о 22:00. Квитки на потяги зі Львова рекомендуємо брати після 23:00.

   УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.

   ВАРТІСТЬ ТУРУ
   УВАГА! Спеціальна ціна на тури у червні!
   У вартість туру 1290 грн включено:
   • Трансфер зі Львову та назад по маршруту
   • Проживання у готелі зі зручностями
   • Вечеря першого дня
   • Сніданок другого дня
   • ВСІ екскурсії по програмі
   • ВСІ вхідні квитки по програмі
   • Робота гіда та керівника групи
   • Групова страховка
   У вартість не включено:
   • Обіди (бл.100 грн за кожен)
   • Особисті витрати на сувеніри тощо
   Для дітей 7-13 років передбачено знижку 100 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

   УВАГА! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.
   Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
   Олена Марченко
   відповідальний менеджер
   Телефон, Viber:
   +38 067 388 10 06

   Facebook:
   Олена Марченко
   Instagram: olenka_marko
   Ігор Літневський
   керівник клубу
   Телефон, Viber:
   +38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

   Facebook: Igor Litnevskiy
   Instagram:
   igorlitnevskiy
   ФОРМА БРОНЮВАННЯ
   Для бронювання туру можна самостійно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 500 грн з людини. Після оплати ви отримаєте електронний бланк документу, який потрібно показати гіду при посадці в автобус. Залишок коштів сплачується у день відправлення.