НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ

ЦІКАВА УКРАЇНА

ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ
Найкращі у світі подорожі Україною
І трохи закордон :)

ІНФОРМАЦІЙНА СТАТТЯ

Для учасників туру "Будапешт: все й одразу", який відбудеться 14-17 жовтня 2021 року.
Нижче ви знайдете інформацію, яку необхідно знати для того, щоб належним чином підготуватись до подорожі. Важливо заглядати у інфолист регулярно, останній раз просимо зробити це ввечері 13 жовтня, адже може бути додано нову інформацію, вона буде виділена синім кольором.
ДАТА І ЧАС ВИЇЗДУ
Виїзд відбудеться у четвер, 14 ЖОВТНЯ О 09:00 (посадка почнеться о 08:40) з парковки біля головного залізничного вокзалу міста Львів. Для того, щоб знайти цю парковку потрібно одразу після виходу з вокзалу повернути направо і пройти 70-80 метрів уздовж будівлі. Ось позначка на google maps з місцем відправлення: https://goo.gl/maps/swq8FwpgiPQTVE4W8
На цьому зображенні маршрут прогулянки від залізничного вокзалу до місця відправлення. Місце парковки автобуса позначено червоним прямокутником, маршрут з вокзалу позначено жовтими точками. Зображення збільшується по кліку.
АВТОБУС ТА КЕРІВНИК ГРУПИ
Автобус білого кольору, держномер ВС9897ІО. Керівник групи Ігор, телефон (093) 604 19 08.
Увага! Можливо, транзит до Угорщини буде здійснюватись по території Румунії, залежно від обставин та черг на кордоні. Можливі значні черги та затримки, багато зайвої бюрократії та прискіпливе відношення до нас з боку прикордонних служб інших країн. Будьте морально і фізично готові до цього, у будь-якій ситуації зберігайте спокій!
ВАЖЛИВА ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
Будь ласка, старанно пошукайте свій автобус самостійно перш ніж дзвонити гіду
Не запізнюйтесь на посадку, автобус відправляється згідно графіку
Не телефонуйте керівнику групи раніше 08:40, оскільки ні його, ні автобуса не буде на місці посадки раніше цього часу
Просимо бути у зручному одязі і взутті, в якому вам комфортно буде провести весь день у салоні автобусу
Після зустрічі із гідом назвіть йому прізвища на які заброньовано тур і він вкаже вам ваші місця в автобусі
Увага! Тривалість та порядок відвідання пам'яток може відрізнятись від вказаного у програмі. Багато чого залежить від погоди, стану дороги, вашої пунктуальності, різних організаційних моментів.
Найважливіше що взяти у подорож
Будь ласка, читайте уважно та не нехтуйте жодною з цих рекомендацій
1
Путівку на тур
Ви мали отримати її після авансування туру. Її потрібно показати гіду у роздрукованому вигляді або на екрані смартфону.
2
Закордонний біометричний паспорт та паспорт громадянина України
Обидва паспорти мають бути дійсними, не протермінованими. Якщо подорожуєте з дитиною, не забудьте її закордонний паспорт, свідоцтво про народження та довіреність на виїзд закордон (якщо дитина їде лише з одним з батьків).
3
ЯКЩО МАЄТЕ, то сертифікат вакцинації в електронному і у паперовому вигляді.
Будь ласка, переконайтесь що вони є дійсними, в них стоять всі необхідні печатки і підписи. Якщо не маєте, це не вплине на перетин кордону.
4
Гроші на оплату туру
Залишок до оплати вказаний у вашій путівці, оплатити його можна тільки у євро. Усі платежі при посадці приймаються виключно готівкою.
5
Гроші на оплату витрат у подорожі
Ціни у магазинах та кафе на 20-30% вищі за українські. Вартість обіду чи вечері у кафе 10-12 євро, але фастфудом чи їжею із супермаркету можна наїстись удвічі дешевше.
6
Декілька пляшок води та перекус в дорогу
Якщо хочете зекономити, можна брати продукти для харчування з України. НЕ МОЖНА БРАТИ: м'ясні та молочні продукти у будь-якому вигляді. Канапки з м'ясними виробами, ковбаси, м'ясні консерви. Молоко, кефір, сир, йогурти. Навіть у заводській упаковці, навіть трошки. Якщо берете таке - можна з'їсти це до початку перетину кордону. МОЖНА БРАТИ: будь-які солодощі (печиво, шоколад, вафлі, цукерки тощо), овочі та фрукти, сухофрукти, горішки, снеки, супи та каші швидкого приготування, чай та розчинну каву.
7
Аптечку з ліками першої необхідності та предмети особистої гігієни.
Ліки від температури, ГРВІ, харчових отруєннь, травм та опіків, таблетки від закачування, пластирі для мозолів та інше. Шампунь\гель для душу, зубну пасту та щітку, антисептик, запас масок на 4 дні ОБОВ'ЯЗКОВО! Постільну білизну та фен НЕ беріть, це надається готелем.
8
Зручний одяг та взуття по погоді
Обов'язково подивіться прогноз погоди на Будапешт. Візьміть мінімум дві пари взуття, одна з яких стійка до води та бруду, без підборів. Також незалежно від прогнозу прихопіть із собою 1-2 теплих речі (светр, куртку). Віддавайте перевагу простому і практичному одягу.
ДЛЯ КУПАННЯ В ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНАХ не забудьте купальник\плавки, рушник, шльопанці та інше.
9
Необхідні дрібнички
Дощовик, головний убір, сонячні окуляри, зарядки для гаджетів, павербанк, засоби індивідуальної гігієни тощо.
10
Невеличкий рюкзак або наплічну сумку
Для того щоб носити необхідні дрібниці із собою під час екскурсій або переходів.
Корисні поради для підготовки до туру:
Перед початком зборів обов'язково подивіть прогноз погоди на Будапешт, але майте на увазі що погода восени може бути мінлива.
0Рекомендуємо поповнити мобільний рахунок не менш ніж на 100 грн аби мати можливіть подзвонити в екстренних випадках. Також рекомендуємо почитати пропозиції щодо інтернету в роумігну у вашого мобільного оператора, іноді трапляються недорогі пропозиції. Вайфай є у готелях та деяких громадських місцях, але часто його наявність корисна під час переїздів та екскурсій.
У смартфоні рекомендуємо мати додаток MAPS.ME із завантаженими картами Будапешту та Токаю. Він не потребує інтернету та допоможе вам орієнтуватись на місцевості у вільний час.
Також рекомендуємо встановити у смартфон конвертер валют (наприклад "Валюти плюс") та гугл-перекладач із завантаженими в нього українською та угорською мовою.
У подорож рекомендуємо брати євро дрібним номіналами: 1, 5, 10, 20. На території Угорщини ви поміняєте їх на форінти. Майже завжди є можливість розрахуватись карткою, але переконайтесь що у вас не відключена можливість розрахунку закордоном.
Не переобтяжуйте себе лишніми речима, при комплектуванні валізи будьте практичні та користуйтесь здоровим глуздом. НЕ беріть лишні речі: зайвий одяг чи взуття, праску та іншу побутову техніку, зайві зарядні пристрої, велику кількість косметики, багато їжі чи алкоголю.
БАЖАЄМО ШВИДКИХ І ПРОДУКТИВНИХ ЗБОРІВ У МАНДРІВКУ! ДО ЗУСТРІЧІ!
Для запитань по підготовці у подорож можете звернутись до вашого гіда, його номер телефону є у відповідному розділі цієї статті.
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Олена Марченко
відповідальний менеджер
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko
Ігор Літневський
керівник клубу
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy