Розділи програми
Туристичний клуб «Цікава Україна»
ЗАКОРДОННИЙ ТУР «КАЗКА ПРО ДВІ СТОЛИЦІ»‎. ВІДЕНЬ ТА БРАТИСЛАВА.
30 КВІТНЯ - 04 ТРАВНЯ 2020 | ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА
ПРО ПОДОРОЖ
Ми не любимо екскурсій після довгих нічних переїздів, швидких відвідин великих міст, метушні і ночівель в готелях на околиці. Зате ми любимо неквапливий графік, цікаві і докладні екскурсії, готелі ближче до центру, вечірні прогулянки в компанії наших туристів та знаємо всі місця, де можна добре поїсти, попити та отримати позитивні враження. А ще ми вміємо все це організувати.

Весь свій досвід ми вклали у наш новий тур, який об'єднав два дуже несхожих, але фантастично красивих і цікавих міста: величиний, помпезний, пафосний ВІДЕНЬ та скромну, але затишну і чарівну БРАТИСЛАВУ. Відвідання і порівняння цих двох дуже різних міст назавжди залишить яскраві спогади навіть у досвідченого мандрівника. Тут він знайде все, що хотів: цікаву тисячолітню історію, безліч архітектурних шедеврів, надзвичайні краєвиди, шарм європейських столиць, колоритні бари і ресторани, гостинних жителів, 100500 сувенірів на вибір та хвилинку для себе у затишній кав'ярні :)

На екскурсіях з групою присутній дуже цікавий гід, наддосвідчений керівник групи та професійний фотограф, який зробить гарний фотозвіт з туру. Програму складено таким чином, щоб відвідати всі вищевказані цікавинки без поспіху та метушні. Всюди буде достатньо вільного часу.
Увага! У разі скасування туру через оголошення в Україні або у країні призначення надзвичайного режиму, епідемічного стану або інших законодавчих обмеженнь, що унеможливлюють проведення туру, всі учасники матимуть можливість використати сплачені кошти на будь-який інший тур протягом року (обирати тур-заміну одразу не обов'язково). На даний момент момент жоден з турів не відмінено, адже ще є час на розвиток ситуації та відміну обмеженнь. У випадку виникнення вищеозначених обставин і скасування туру, усіх туристів буде повідомлено якомога раніше.
ЦІКАВИНКИ ТУРУ
Проживемо три ночі у готелі дуже близько до центру міста
Оглянемо фантастичні краєвиди Дунаю зі стін замку Девін
Відвідаємо місце коронації монархів - Братиславський Град
Неквапливо прогуляємось затишними вуличками Братислави
Веселою компанією повечеряємо в колоритному словацькому ресторані
За бажанням здійснимо прогулянку по Дунаю на кораблику
Із захопленням пройдемось історичним центром величного Відня
Зайдемо в один з найкрасивіших соборів Європи - собор св. Штефана
Оглянемо найбільшу резиденцію Габсбургів - палац Хофбург
Зробимо гарні фото у імператорському парку та біля палацу Бельведер
За бажанням відвідаємо палац Шенбрунн та скарбницю Габсбургів
Посидимо у справжній віденській кав'ярні "не для туристів"
ПРОГРАМА ТУРУ
ДЕНЬ 1 | 30 КВІТНЯ | ЧЕТВЕР

Виїзд автобусом зі Львова о 08:45 від головного залізничного вокзалу. Прибуття у Львів у ПОНЕДІЛОК, 04 ТРАВНЯ О 12:00 (плюс-мінус дві години). Квитки зі Львова додому необхідно БРАТИ ПІСЛЯ 14:00, а краще якомога пізніше.
ДОРОГА

• Перетин кордону з Польщею або Словаччиною (по обставинах, з урахуванням черг на кордоні).

• Зупинка на обідо-вечерю, замовлення по вітрині з готових страв, розрахунок самостійно.

• Поселення в готель неподалік від центру Братислави, відпочинок.


2
ДЕНЬ 2 | 1 ТРАВНЯ | П'ЯТНИЦЯ

ЗАМОК ДЕВІН

Девінський замок є одним з найстаріших замків Словаччини, перша згадка датується 864 роком. Розташований біля злиття річок Дунаю та Морави, поблизу найвищої точки Братислави (Девінська Кобила - 512 м н.р.м.), на місці поселення часів кам`яного віку. Римська спостережна вежа, Великоморавський замок, опорна точка принця Савойського в перемозі над сто п`ятидесятитисячним османським військом, а пізніше символ кордону між "соціалістичним" та "капіталістичним" світами, через який неодноразово намагалися втікати мешканці Словаччини. На екскурсії ви відвідаєте трьохсотрічні стіни замку, побачите фантастичні краєвиди Дунаю, дізнаєтесь про сумні та веселі історії замку, та чому він має таку дивну назву.

Строгість та сила замку, як і краса природи навколо не залишать вас байдужими.
БРАТИСЛАВСЬКИЙ ГРАД

Величезний замок підноситься на висоту 85 метрів. Він знаходиться на пагорбі Карпатських гір, прямо над Дунаєм. Братиславський Град, це тисячолтня історія держави, головний пам'ятник Словаччини та її візитна картка, відроджений з руїн наприкінці двадцятого століття.
Багато років тут проходила коронація королівських осіб Австрії та Угорщини, зокрема і славетної Марії Терезії, єдиної спадкоємиці гілки Габсбургської династії і першої жінки на австрійському престолі.

Ми пройдемося територією замку та зможемо побачити руїни базиліки IХ століття, пам`ятник Св. Ельжбети, перейнятися її непростою історією, послухати про архітектурні особливості історичного замкового комплексу, який увібрав в собі одночасно і класику бароко, і сигізмундову готику, і ренесанс. А простір перед палацом відкриє Вам неповторний краєвид міста, яке розкинулося, як на долоні.

Після відвідин замку - організований обід смачними стравами словацької кухні.
ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ БРАТИСЛАВОЮ

На вулицях Старого міста перед вами постануть старовинні палаци та храми з їхніми таємничими монашеськими орденами. Ви отримаєте можливість роздивитися неокласичний палац Ботані та почути історію таємничих гобеленів, оглянути будинок бровара Спеха, який перетворився в палац чудовою картинною галереєю. Познайомитеся з затишним міським майданом, який неодноразово перебудовувався з ХVІІІ століття, з первозданою та неповторною ратушею та знаменитим Максимільяновим колодязем, перетвореним у фонтан. По дорозі роздивимось архітектурні особливості старовинних пам`яток: костела ордена Ієзуїтів та відомого стародавнього костела Св.Мартіна і, звичайно ж, Словацького Оперного Театру.

А закінчимо екскурсію на романтичному бульварі
Гвездослава та познайомимося із пам`ятником великому казкарю Андерсену, який назвав Братиславу містом-казкою.

ВІЛЬНИЙ ЧАС У МІСТІ

Маємо вільний час у Братиславі, який можна присвятити купівлі сувенірів та романтичним прогулянкам старим центром.

А ще на вулицях Братислави ввечері бурлить життя, отож для найактивніших туристів буде організовано веселу прогулянку вечірнім містом з посиденьками в одному з ресторанів словацької кухні! :)


3
ДЕНЬ 3 | 02 ТРАВНЯ | СУБОТА
ВИЇЗД У ВІДЕНЬ

ЕКСКУРСІЯ ЦЕНТРОМ ВІДНЯ

Барокова перлина, місто, де вирішувались долі імперій, найвпливовіша столиця Європи - все це про помпезний Відень, красі і величі якого немає кінця і краю! На екскурсії Старим Віднем відвідаємо найколоритніші місця міста, що століттями бережуть в собі історичні таємниці і мистецькі цінності Австрії. Під час екскурсії ми побачимо бульварне кільце Ringstrasse, Ратушу, Парламент, Оперний театр, палацовий комплекс Хофбург, Віденьску оперу, вулицю Грабен, на якій розташована відома чумна колона, епічно красивий готичний собор св. Стефана, вінчальну і погребальну церкву династії Габсбургів - церкву Августинців, у якій зберігаються серця 54 представників роду Габсбургів, церкву Архангела Михаїла, де вперше було зіграно "Реквієм" Моцарта та багато-багато іншого!

Після екскурсії - смачний обід на замовлення!
ЕКСКУРСІЯ «ПЕРЛИНИ ВІДНЯ»

Сідаємо в автобус і продовжуємо вивчати Відень, на цей раз їдемо оглядати місця не менш величні і цікаві, але розташовані далі від пішохідного центру, у вир музики, історії, мистецтва. Відвідаємо драматичний театр, Віденський університет, неоготичну церкву Вотивскірхе, найстарішу церкву Відня Рупрехтскірхе, Біржу, будинок Музики, знаменитий будинок архітектора Хундертвассера, розважальний парк Пратер з відомим колесом огляду, імперський міст через Дунай, з якого відкривається прекрасний вид на ріку, місто і передгір'я Альп, сучасну частину столиці, в якій знаходиться один з найбільших конгрес-центрів Європи і штаб-квартира ООН.

А закінчимо нашу подорож в гостях у принца Євгенія Савойського, гуляючи одним з найкрасивіших парків Європи та насолоджуючись красою величного палацу Бельведер.
ВІЛЬНИЙ ЧАС У ВІДНІ

Маємо вільний час у Відні для прогулянок і купівлі сувенірів. Бажаючі зможуть відвідати одну з найстаріших віденських кав'ярень (ми покажемо де) або скуштувати знамениті на весь світ віденські ковбаски з гірчицею та цибулею. Смакота!

Після вільного часу - повернення у готель у Братиславі!

4
ДЕНЬ 4 | 03 ТРАВНЯ | НЕДІЛЯ

ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ У БРАТИСЛАВІ АБО ВІДНІ
УРА! Без поспіху і метушні маємо вільний день для того, щоб здійснити власні плани в одному з міст (або в обох), а ми обов'язково допоможемо вам із цим або запропонуємо альтернативну програму. Буде забезпечено трансфер до відповідних пам'яток чи розваг, також буде можливість завчасно замовити необхідні вхідні квитки. Отож, варіанти:
У БРАТИСЛАВІ

• Прогулянка по Дунаю на катері або теплоході, яку можна здійснити вздовж узберіжжя міста, до замку Девін або навіть до самого Відня і назад. Вартість квитків 8-30 євро, залежно від маршруту.

• Шопінг! Оскільки Словаччина - чи не найдешевша країна Євросоюзу, славиться своїми низькими цінами на брендовий одяг та інші популярні товари! Можна відвідати торгівельний центр Aupark або Eurovia Gallery

• Кава або вечеря в UFO Observation Deck - ресторані, що розташований на верхівці мосту Словацького повстання, з оглядового майданчика якого відкривається чи не найкрасивіший краєвид на місто
У ВІДНІ (ТРАНСФЕР ЗАБЕЗПЕЧЕНО)

• Палац Шенбрун, колишня літня резиденція імператорської сім"ї. Саме тут у 1830 році народився майбутній імператор Франц Йосиф I, саме тут у Дзеркальній залі грав на фортепіано шестирічний Моцарт. Тут у Лаковій кімнаті засідав Наполеон, а останній імператор Австро-Угорської імперії Карл I підписав акт про зречення престолу.
Приміщення палацу містить 1441 кімнату та залу, з яких 45 доступні для відвідин широкими масами.
Вхідний квиток 14 EUR.

• Скарбниця Габсбургів, унікальне зібрання реліквій династії Габсбургів, що знаходилась при владі майже 7 століть, налічує предмети мистецтва, культури, музики. Але цінності скарбниці імператора - не стільки у золоті й діамантах (хоча й їх тут не бракує), скільки у предметах історичного і навіть містичного змісту. Тут є ріг єдинорога, "спис Долі", "чаша Грааля", корона імператорів священної Римської імперії, смарагд вагою близько півкіло, люлька сина Наполеона Бонапарта, австрійська корона. Вхідний квиток 12 EUR.

• Парк розваг Пратер, один з найбільших парків розваг Європи, який пропонує більше 250 атракціонів різного гатунку, а також перлину Відня - знамените колесо огляду!

Та багато іншого.
ПОСАДКА В АВТОБУС ТА ВИЇЗД В УКРАЇНУ

Забираємо наших туристів з Відня та Братислави та нічним переїздом вирушаємо додому втомлені, але щасливі. По дорозі робимо зупинки на туалет та смачний сніданок.

5
ДЕНЬ 5 | 04 ТРАВНЯ | ПОНЕДІЛОК

М. Львів, прибуття додому близько 12:00 (плюс-мінус дві години). Квитки на потяги зі Львова просимо брати ПІСЛЯ 14:00, а краще якомога пізніше!

УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.
  ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ
  ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ ВІД 16 РОКІВ

  1. Дійсний біометричний закордонний паспорт АБО звичайний закордонний паспорт + шенгенська віза. Зауважимо, що для бронювання туру біометричний паспорт не потрібен, він знадобиться тільки під час туру.

  Оформити біометричний паспорт можна:

  - У вашому підрозділі ДМСУ, наперед записавшись в електронну чергу: https://dmsu.gov.ua/services/online.html

  - У ДП "Документ", у порядку живої черги: https://pasport.org.ua/contact/tsentri

  2. Всі туристи застраховані груповою страховкою, але вона не діє поза межами групи та у вільний від екскурсій час, тому рекомендуємо оформити індивідуальну медичну страховку (хоч це не обов'язкова умова), вона оформлюється у будь-якій страховій компанії, коштує від 60 грн.

  ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 16 РОКІВ

  1. Дійсний закордонний біометричний паспорт дитини.

  2. Свідоцтво про народження дитини з вказанними ПІП обох батьків. Дані із паспортів батьків мають повністю співпадати з даними у свідоцтві про народження дитини.

  3. У випадку якщо дитина подорожує з одним із батьків від батька\матері що лишається в Україні знадобиться нотаріально завірена довіреність українською мовою на виїзд закордон дитини.

  Після прочитання цих умов ОБОВ'ЯЗКОВО відвідайте офіційний державний сайт безвізового режиму http://openeurope.in.ua і перечитайте там список умов для перетину кордону. Увесь пакет документів формуйте виходячи із інформації, вказаної на цьому сайті.
  ПРО АВТОБУС ТА РОЗПОДІЛ МІСЦЬ
  Для нас заброньовано комфортний автобус єврокласу. Є відкидні сидіння, телевізор, кондиціонер, обігрів та інші зручності. Поїздку обслуговують водії з багаторічним стажем. В дорозі будуть зупинки на туалет та їжу.

  Місця в автобусі між туристами розподіляються організатором на власний розсуд. Пари обов'язво сидітимуть поряд. У компанії із трьох людей третя людина сидітиме на ряд попереду, ряд позаду або у паралельному ряду від пари.
  ПРО ГОТЕЛЬ
  Ніч 1,2,3: Готель неподалік від центру Братислави, до Старого міста - 15-20 хвилин пішки. Номера прості і чисті, з усіма зручностями в номері (душ, туалет, ТВ, шафа, стіл, стільці та інше). Номера 2,3,4-місні за вашим бажанням, ліжка окремі або великі залежно від наявності.

  Ніч 4: Нескладний і недовгий нічний переїзд до Львова.

  Поодинокі туристи будуть проживати в номері з іншими поодинокими туристами в кімнатах по 2,3,4 людини. Хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами.
  НАДВАЖЛИВА ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
  1. Турклуб "Цікава Україна" не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, поліції, дорожніх служб та інших держпосадовців на території України та ЄС.

  2. Перетин кордону туристичними групами за відсутності черг займає зазвичай 3-4 години. Але в окремих випадках може затягнутись до 7-9 годин. Майте це на увазі при бронюванні туру і зберігайте спокій у випадку затримки.

  3. У випадку відмови комусь із туристів у перетині кордону сплачені кошти не повертаються.

  4. Час початку, кількість, тривалість і черговість проведення екскурсій умовні і можуть змінюватись через той-таки довгий перетин кордону чи по інших причинах.

  5. Турклуб "Цікава Україна" залишає за собою право змінювати програму туру, автобус або готель зі збереженням загальної структури екскурсій, розваг, комфорту проїзду і проживання.

  6. Турклуб "Цікава Україна" не несе відповідальності за запізнення туристів на відправлення потягу зі Львова. Зазвичай вдень середи черг на кордоні з немає, але гарантувати або спрогнозувати це неможливо. Тому важливо брати квитки на потяг якомога пізніше, суворо після 22:00! З нашого боку обіцяємо зробити усе можливе щоб прибути до вокзалу вчасно.

  7. Турклуб "Цікава Україна" гарантує вам багато цікавої інформації, позитивних враженнь і емоцій від цього туру :) якщо, звісно, ви будете налаштовані їх отримати.

  Якщо ви не згодні з будь-яким пунктом цієї програми туру - не бронюйте тур.
  ВАРТІСТЬ ТУРУ
  У вартість туру 209 EUR включено:
  • Трансфер зі Львову та назад по маршруту
  • Проживання протягом туру (три ночі)
  • Сніданки в готелях
  • ВСІ екскурсії та трансфери по програмі
  • Робота гіда та керівника групи
  • Робота фотографа та фотозвіт з туру
  • Групова страховка
  УВАГА! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.
  У вартість не включено:
  • Вхідні квитки на пам'ятки: замок Девін - 5 євро, палац Шенбрунн - 14 євро, скарбниця Габсбургів - 12 євро.
  • Обіди та вечері протягом туру

  Всі доплати не обов'язкові та здійснюються ЗА БАЖАННЯМ.
  Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
  Олена Марченко
  відповідальний менеджер
  Телефон, Viber:
  +38 067 388 10 06

  Facebook:
  Олена Марченко
  Instagram: olenka_marko
  Ігор Літневський
  керівник клубу
  Телефон, Viber:
  +38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

  Facebook: Igor Litnevskiy
  Instagram:
  igorlitnevskiy
  БРОНЮВАННЯ ТУРУ
  Також для бронювання туру можна самостійно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 2450 грн (79 EUR) з людини. Після оплати ви отримаєте підтвердження та електронний бланк документу, з яким потрібно з'явитись на посадку.