Одноденна екскурсія

Лавандове поле, тунель кохання, фортеця і замок

  • 03 липня, неділя, 07:00-21:30

  • 990 грн з людини | ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

  • *890 грн для: дітей 7-13 років, студентів, пенсіонерів, інвалідів 1-2 групи, членів сімей військових

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Нескорений Дубенський замок● Тараканівський форт та його підземелля● Лавандове поле із фотолокаціями● Легендарний тунель кохання

Опис екскурсії

Представляємо одноденну подорож на Волинь, яка точно сподобається любителям фотографування, цікавих історій та лавандових кольорів і ароматів :) Безпечно поблукаємо підземеллями Тараканівського форту, завітаємо у зали та подвір'я Дубенського замку, зарядимось атмосферою любові у тунелі кохання та зробимо безліч фотографій на лавандовому полі. Ідеально для відпочинку всією сім'єю від щоденної праці та для зменшення нервової напруги.
Подорож проходить без поспіху та метушні, у супроводі цікавого та досвідченого гіда. Передбачено час на обід та відпочинок. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних забав тощо).
На 25% від прибутку купляємо ліки для бійців у гарячих точках.

Організаційна інформація


Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 07:00 - ТЦ «‎Вікторія Гарденс»● 07:10 - приміський залізничний вокзал● 07:20 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 07:30 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 07:40 - перехрестя вул. Липинського та Богдана Хмельницького
Повернення близько 21:30 (плюс-мінус півгодини), висадка туристів на тих самих зупинках. До комендантської години всі будуть вдома.

Харчування на маршруті:

За бажанням, можна буде замовити комплексний обід у хорошому кафе у м. Дубно, після відвідання замку (бл. 150 грн). Якщо не бажаєте замовляти харчування, то заміть обіду або додатково до нього беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Снідаємо та вечеряємо вдома.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 300 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За один день до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з графіком, що вказаний в вище, та без поспіху переїжджаємо до всіх об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Тараканівський форт

Це оборонна споруда 19 століття, має форму ромба зі сторонами по 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи із приміщеннями, де розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту.
Проводимо дуже цікаву екскурсію по території та таємничим підземеллям форту, фотографуємось.

Heading photo

Дубенський замок

Найдавніший замок Рівненщини, збудований в середині Х сторіччя, велично височить над річкою Іквою. Тут у минулі часи зберігали свої численні багатства князі Острозькі, проходили численні міжнародні перемовини, а у кімнатах гостювали найвпливовіші родини Європи. 
Проводимо екскурсію по замковому комплексу, фотографуємось, купляємо сувеніри.

Heading photo

Лавандове поле у с. Уїздці

Лаванда - популярна середземноморська рослина, якої налічується більше 30 видів. Олія лаванди використовуються в парфумерії та косметиці, а аромат має заспокійливий ефект, в той час як ефірні масла заспокоюють шкіру. Завдяки цим властивостям, лаванда часто використовується у виробництві лосьйонів, мила, шампуню і продуктів догляду за шкірою.
Але найголовніше - лаванда тішить око та душу любителів фотографій у фіолетових тонах :) Отож, гуляємо полем, робимо тисячу світлин, купляємо квіти та сувенірну продукцію.

Heading photo

Тунель кохання

Ботанічний феномен, що став легендарним - це «живий» зелений тунель у лісі, утворений заростями дерев та кущів. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути, а колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов'язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання і більшість отримують його. 

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 21:30 (плюс-мінус півгодини), висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали. До комендантської години всі будуть вдома.

Вартість екскурсії

990 грн З ЛЮДИНИ

ПІЛЬГОВА ЦІНА: 890 грн для дітей 7-13 років, студентів, пенсіонерів, членів сімей військових, інвалідів 1-2 групи. Діти до 7 років - безкоштовно без місця в автобусі.
На 25% від прибутку купляємо ліки для бійців у гарячих точках.

У вартість включено ВСЕ!

● Проїзд комфортабельним автобусом● Екскурсійний супровід на об'єктах● ВСІ вхідні квитки● Супровід досвідченим керівником групи● Страховка

У вартість не включено:

Тільки власні витрати: харчування, сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 300 грн з людини. Перед цим ви зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy