Одноденна екскурсія

Моршин + Гошівський монастир + Скелі Довбуша

  • 14 травня, субота, 08:00-19:30 

  • Free Tour (плати скільки можеш)

  • ГРУПА НАБРАНА. Можна заповнити форму реєстрації, ми зв'яжемось із вами якщо місця з'являться або якщо ми почнемо набір на додатковий виїзд.

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Два мінеральні джерела● Гошівський монастир та чудодійна ікона● Похід-прогулянка між скелями● Чудові краєвиди Карпат

ОПИС ЕКСКУРСІЇ

Одноденна екскурсія, яка дозволить трохи морально відпочити, духовно збагатитись, як слід прогулятись, подихати свіжим повітрям та набрати чистої джерельної води. Відвідаємо місто-курорт Моршин, де наберемо справжньої мінеральної води, помолимося та придбаємо монастирський хліб у Гошівській обителі, яка є визначною християнською святинею та влаштуємо простенький похід до вражаючих «‎Скель Довбуша», де почуємо захоплюючі історії минулого.
Подорож трохи активна, адже одна з локацій передбачає перехід довжиною 3-4 км між скелями, мальовничим лісом та схилами гір. Все проходить без поспіху і метушні, у супроводі цікавого гіда. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних застіль тощо).

Організаційна інформація

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 08:00 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 08:10 - готель Львів● 08:20 - приміський залізничний вокзал● 08:30 - ТЦ "Вікторія Гарденс"● 08:40 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової.
Повернення близько 19:30 (плюс-мінус година), висадка на тих самих зупинках.

Оплата довільна

У час війни, розуміючи, що для більшості населення витрати на туризм є зайвими, а дехто взагалі не має змоги оплачувати подібні послуги, ми пробуємо запровадити екскурсії у форматі Free Tour. Це означає, що ви самі вирішуєте скільки готові заплатити за неї. У кінці подорожі ви зможете залишити оплату анонімно. Не можете - не платите нічого.
25% від прибутку з подорожі (якщо він є) піде на купівлю ліків у шпиталі, що лікують поранених бійців на сході країни.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація, в кінці сторінки для цього є спеціальна форма. Передоплата не потрібна. Кількість місць обмежена.
За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Місто Моршин

Відоме українське місто курорт, вперше згадане у 1482 році. Розташоване у передгір'ї Карпат, воно має м'який клімат та завжди свіже цілюще повітря. За часів Австро-Угорщини Моршин славився своїми грязевими ваннами та пансіонатами для лікування легеневих хвороб, а у радянський час здобв славу та звання всесоюзного курорту завдяки мінеральним водам. Нині має більше 50 лікувально-оздоровчих закладів. 
Під час прогулянки в Моршині відвідаємо курортний парк та наберемо справжньої "Моршинської" мінералки просто з джерела.

Heading photo

Василіянський монастир у с. Гошів

Гошівський монастир вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України, щорічно відвідує кілька мільйонів прочан з різних країн Європи. Вперше згадується в 1506 році як чоловічий монастир. Свою велику популярність цей греко-католицький храм набув на початку 18 століття завдяки чудотворній іконі Матері Божої, яка володіє силою, здатною зцілювати сліпих, паралізованих, душевно хворих та інших людей.
Можна відвідати храм та помолитись іконі, а ще купити свіжий хліб що спечений монахами та відвідати монастирську книгарню.

Heading photo

Пам'ятка природи «Скелі Довбуша»

Диво природи, що здавна вражає людей своїми фантастичними формами, їх ще називають Карпатськими Сфінксами. Це група скель висотою до 80 м розкидана посеред буково-смерекового лісу поблизу села Бубнище на площі 100 га. У XVIII ст. в цій місцевості активно діяли повстанці-опришки, а в 1743 р в скельних печерах розташовувався табір загону легендарного народного месника Олекси Довбуша, звідки походить його нинішня назва.
Перехід до скель Довбуша буде здійснюватись у форматі нескладного походу довжиною 3-4 км, красивим лісом та схилами гір.

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 19:30 (плюс-мінус година), висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

ГРУПА НАБРАНА. Можна заповнити форму реєстрації, ми зв'яжемось із вами якщо місця з'являться або якщо ми почнемо набір на додатковий виїзд.

0 грн (довільна)

Екскурсія проходить у форматі Free Tour. Це означає, що в кінці подорожі ви самі можете визначити скільки можете, чи скільки готові заплатити за подорож. Оплату можна буде зробити анонімно. Врахуйте що протягом екскурсії окремо доведеться оплачувати вхідні квитки.

У вартість входить:

● Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу● Супровід цікавого та досвідченого гіда● Страховка

У вартість не входить:

● Вхідні квитки на туристичні об'єкти (скелі Довбуша - 30 грн дорослий, 15 грн дитячий)
● Обід (близько 150 грн з людини, за бажанням). Або просто беріть із собою перекус.
● Власні витрати на сувеніри, додаткові атракції тощо

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду на посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy