Благодійна екскурсія

Моршин + Гошівський монастир + Скелі Довбуша

  • 25 червня, субота, 08:00-19:30 

  • 300 грн + 100 грн на ліки для військовихЗАЛИШИЛОСЬ ТРИ МІСЦЯ!

  • На зібрані кошти буде придбано ліки для бійців ЗСУ у гарячих точках

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Мінеральні джерела Моршина● Гошівський монастир та чудодійна ікона● Похід-прогулянка між скелями● Чудові краєвиди Карпат

Опис екскурсії

Одноденна екскурсія, яка дозволить трохи морально відпочити, духовно збагатитись, як слід прогулятись, подихати свіжим повітрям та набрати чистої джерельної води. Відвідаємо місто-курорт Моршин, де наберемо справжньої мінеральної води, помолимося та придбаємо монастирський хліб у Гошівській обителі, яка є визначною християнською святинею та влаштуємо простенький похід до вражаючих «‎Скель Довбуша», де почуємо захоплюючі історії минулого.
Подорож трохи активна, адже одна з локацій передбачає перехід довжиною 3-4 км між скелями, мальовничим лісом та схилами гір. Все проходить без поспіху і метушні, у супроводі цікавого гіда. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних застіль тощо).

Організаційна інформація

Оплата подорожі:

300 грн з людини - це мінімально можливий організаційний внесок. За ці кошти забезпечується автобус, водій, керівник групи та екскурсійне обслуговування на туристичних локаціях.
100 грн з людини - благодійний внесок. За ці кошти після подорожі буде придбано ліки для бійців ЗСУ у гарячих точках. Щотижневі звіти можна переглянути тут (натиснути на посилання):● FACEBOOK ● Телеграм-канал
Окремо оплачуються вхідні квитки на туристичні об'єкти. Деякі категорії громадян можуть не робити благодійний внесок. Інформація по цьому в кінці програми.

Графік виїзду:

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:● 08:00 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола
● 08:10 - готель Львів
● 08:20 - приміський залізничний вокзал
● 08:30 - ТЦ "Вікторія Гарденс"
● 08:40 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової

Повернення близько 19:30, висадка туристів на тих самих зупинках. Проміжних зупинок не передбачається.

Харчування на маршруті:

Буде можливість замовити смачний обід в одному з кафе біля скель Довбуша (приблизно 150 грн з людини), меню запропонує гід. Якщо не бажаєте замовляти харчування - просто беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Снідаємо та вечеряємо вдома.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 100 грн з людини, докладніша інформація нижче. Залишок оплачується при посадці в автобус.
ВАЖЛИВО! За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, перелік одягу та необхідних речей, рекомендації по підготовці тощо.

Галерея

фотографій з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Місто Моршин

Відоме українське місто курорт, вперше згадане у 1482 році. Розташоване у передгір'ї Карпат, воно має м'який клімат та завжди свіже цілюще повітря. За часів Австро-Угорщини Моршин славився своїми грязевими ваннами та пансіонатами для лікування легеневих хвороб, а у радянський час здобв славу та звання всесоюзного курорту завдяки мінеральним водам. Нині має більше 50 лікувально-оздоровчих закладів. 
Під час прогулянки в Моршині відвідаємо курортний парк та наберемо справжньої "Моршинської" мінералки просто з джерела.

Heading photo

Василіянський монастир у с. Гошів

Гошівський монастир вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України, щорічно відвідує кілька мільйонів прочан з різних країн Європи. Вперше згадується в 1506 році як чоловічий монастир. Свою велику популярність цей греко-католицький храм набув на початку 18 століття завдяки чудотворній іконі Матері Божої, яка володіє силою, здатною зцілювати сліпих, паралізованих, душевно хворих та інших людей.
Можна відвідати храм та помолитись іконі, а ще купити свіжий хліб що спечений монахами та відвідати монастирську книгарню.

Heading photo

Пам'ятка природи «Скелі Довбуша»

Диво природи, що здавна вражає людей своїми фантастичними формами, їх ще називають Карпатськими Сфінксами. Це група скель висотою до 80 м розкидана посеред буково-смерекового лісу поблизу села Бубнище на площі 100 га. У XVIII ст. в цій місцевості активно діяли повстанці-опришки, а в 1743 р в скельних печерах розташовувався табір загону легендарного народного месника Олекси Довбуша, звідки походить його нинішня назва.
Перехід до скель Довбуша буде здійснюватись у форматі нескладного походу довжиною 3-4 км, красивим лісом та схилами гір.

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 19:30 (плюс-мінус година), висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

300 грн + 100 грнЗАЛИШИЛОСЬ ТРИ МІСЦЯ!

300 грн з людини - це мінімально необхідний організаційний внесок. За ці кошти забезпечується автобус, водій, керівник групи та екскурсійне обслуговування на туристичних локаціях.
100 грн з людини - благодійний внесок. За ці кошти після подорожі буде придбано ліки для бійців у гарячих точках.

У вартість включено

● Проїзд комфортабельним автобусом● Організаційний супровід керівником групи● Екскурсійне обслуговування на об'єктах● Страховка
Благодійний внесок можуть не робити: діти 7-13 років, члени сімей військовослужбовців, інваліди 1 та 2 групи, діти-сироти.
Діти до 7 років безкоштовно без надання окремого місця в автобусі.

У вартість не включено:

Вхідні квитки (дитячий/дорослий):● Вхідні квитки на туристичні об'єкти (скелі Довбуша - 30 грн дорослий, 15 грн дитячий)● Обід (близько 150 грн з людини, за бажанням). Або просто беріть із собою перекус.

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 100 грн з людини. Перед цим ви зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy