Активний тур

Печерні пригоди

Закриття сезону активних мандрівок!МІСЦЬ НЕМАЄ!

  • 04 листопада 08:00 - 05 листопада 22:00

    Виїзд зі Львова та Тернополя.

  • 3990 3490 грн з людини | Включено все

    Харчування: сніданок

  • Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється. Маєш стимул забронювати раніше :)

  • На частину прибутку з кожної подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій

Asset 1

Топ-враження

✓ Дослідиш підземний світ
✓ Побачиш кристали усіх форм і розмірів
✓ Відвідаєш археологічні розкопки
✓ Завітаєш у табір спелеологів
✓ Випробуєш себе на клаустрофобію
✓ Побуваєш у трьох кліматичних зонах
✓ Побачиш одне з семи природних чудес України

Топ-локації

✓ Джуринський водоспад
✓ Червоногородський замок
✓ Печера Вертеба
✓ Панорама Дністровського каньйону
✓ Печера Оптимістична
✓ Кришталева печера
✓ Микулинецька пивоварня

Про тур у трьох реченнях

Екстраординарна подорож для тих хто не боїться "занадто нових вражень" та замкнутого простору. Три ну дуже глибоких і довгих печери в компанії з водоспадом та каньйоном зроблять тобі спогадів та фоток на рік вперед. Цей екшн в 100 разів круче, ніж річна підписка на нетфлікс, а коштує дешевше :)

Цікаві факти про подорож

✓ 86 метрів під землею - найглибше місце яке ти відвідаєш.
✓ 8 км ти пройдеш під землею за два дні.
✓ Після цього туру кажани здаватимуться тобі милими і пухнастими. Перевірено!)

Відстані та навантаження

ДЕНЬ 1 - без істотних фізичних навантажень, підійде кому завгодно. Печера Вертеба - суто екскурсійна локація, її відвідання не потребує спорядження чи підготовки.

ДЕНЬ 2 - печера Оптимістична передбачає істотні фізичні навантаження (піднятись на круте підвищення або спуститись з нього, протиснутись у вузький прохід, перейти затоплену ділянку по камінчиках тощо), перебування у суттєво замкнутому просторі та у приміщеннях із високою вологістю.
Печера Кришталева передбачає піший перехід під землею довжиною 2 км, близько 0.5 км з них у напівзігнутому стані. Фізичне навантаження несуттєве.

ВАЖЛИВО! Будь ласка, переконайся що ти готовий до таких пригод і навантажень!

Рекомендації з одягу

Все спорядження включено у вартість, тому для проходження маршрутів у печерах там де це необхідно вам видадуть каску з ліхтарем, комбінезон, рукавиці та чоботи, але для відвідання печер необхідно мати ЗРУЧНИЙ змінний одяг та взуття який не жаль трохи забруднити. Підбирай його під температуру у печерах +9-11.

ВАЖЛИВО! Перед відвіданням печер всі туристи пройдуть інструктаж та будуть мати можливість перевдягтись.

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у суботу 04 листопада о 08:00 від парковки біля головного залізничного вокзалу. Також є можливість приєднатися у Тернополі близько 10:30.
● Повернення у неділю 05 листопада: до Тернополя о 20:00, до Львова приблизно о 22:00 (плюс-мінус година), на головний залізничний вокзал. Квитки на потяги зі Львова потрібно брати з відправленням після 23:00.

* Якщо твої квитки не співпадають із цим графіком - пиши нам і можливо ми трохи його змінимо.

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Джуринський водоспад● Печера Вертеба (дуже легко)● Заліщики, панорама Дністровського каньйону (на хвилиночку, входить у ТОП-10 найінстаграмніших місць України).
● Поселення у хороший готель, вечеря, вільний час.


День 2

● Смачний сніданок
● Експедиція у печеру Оптимістичну (важко, але ти зможеш)● Екскурсія у Кришталеву печеру (легко)● Микулинецька пивоварня
● Повернення до Львова.


В одному з подальших розділів ви можете почитати більш детальний опис кожної локації

Організаційна інформація


Форс-мажорні обставини та повернення коштів:

Ми чудово розуміємо ситуацію в країні, а тому у випадку форс-мажору повертаємо сплачені кошти за наявності вагомих причин, накшталт серйозного загострення військових дій що може завадити нормально провести подорож; неможливості вчасно прибути на посадку через відміну чи затримку потягів до Львова; хворобу чи іншу серйозну ситуацію в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї. Або через інші об'єктивні причини.

З детальними умовами відмови від участі та повернення коштів ти зможеш ознайомитись на сторінці реєстрації на тур.

Готель для проживання групи

Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель із усіма зручностями, кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть окремо, без будь-яких підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату. 

Харчування на маршруті:

День 1, обід - обід у кафе після Джуринського водоспаду, меню запропонує гідДень 1, вечеря - у ресторані готелю, вибір і оплата самостійноДень 2, сніданок - у готелі, включений у вартістьДень 2, обідо - у кафе перед відвіданням Печери Кришталевої, меню запропонує гід.
Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 1500 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Вартість подорожі

МІСЦЬ НЕМАЄ!3990 3490 грн з людини

Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється.
Для дітей 7-13 років, студентів, пенсіонерів, військових та членів їх сімей передбачена знижка 300 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

У вартість включено

● Проїзд хорошим автобусом● Проживання у готелі● Сніданок другого дня у готелі● Всі екскурсії по програмі● Всі вхідні квитки по маршруту● Все необхідне спорядження для печер: каска, ліхтар, комбінезон, чоботи, рукавиці тощо.● Супровід досвідченим і безстрашним гідом

У вартість не включено

● Обіди та вечеря (приблизно 200 грн з людини)● Сувеніри, додаткові розваги тощо
На частину прибутку з кожної подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій.

Галерея

фотографії з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->