Тур-експедиція

Поза зоною досяжності


  • 24 лютого 09:00 - 27 лютого 21:00

    Виїзд зі Львова та Івано-Франківська

  • 6590 5590 грн з людини | Включено все

    Харчування: сніданки + вечеря «‎Hutsul Special»

  • Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється. Маєш стимул забронювати раніше :)

  • На 25% прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій

Про тур у трьох реченнях

В цьому активному турі ми покажемо найвіддаленіші куточки Карпат та відвідаємо місця сили що нададуть тобі натхнення на довгий час. Відпочинеш від цивілізації, побудеш без зв'язку та побуваєш у місцях, де протягом зими жодного разу не ступає нога туриста. Подорож, після якої ти з гордістю зможеш сказати: "ТЕПЕР Я БАЧИВ ВСЕ!".

Asset 1

Топ-враження

✓ Екстрим-поїздка на вантажівці. Двічі. ✓ Вихід на Чорногірський хребет✓ Сувора атмосфера зимового високогір'я✓ Відвідання місць сили Карпат✓ Знайомство з духовним лідером Гуцульщини✓ Вечеря рідкісними гуцульськими стравами

Топ-локації

✓ Скелі Вухатий камінь ✓ Скелі Терношорська лада✓ Манявський водоспад та монастир✓ Дземброня - село де народжуються хмари✓ Полонина Смотрич✓ Центр реабілітації диких тварин ✓ Сріблясті водоспади ✓ Гуцульська церква 1719 року ✓ Село Верховина

Цікави факти про подорож

✓ Це найдорожча не святкова подорож по Україні серед усіх турів клубу. Це пов'язано із суттєвими оргвитратами, а не з жадібністю організаторів :)✓ В цій подорожі поза межами готелю турист більше часу проводить у зонах без мобільного зв'язку ніж там де він є. Звідси і назва.✓ В цьому турі є одна секретна локація де дівчата постійно плачуть від радості. Ми обов'язково її покажемо :)

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у п'ятницю 24 лютого о 09:00 від парковки біля головного залізничного вокзалу. Також можлива посадка туристів у Івано-Франківську після 12:30. 
● Повернення до Івано-Франківська у понеділок 27 лютого о 19:00, до Львова о 21:00 (плюс-мінус пів години). Квитки на потяги зі Львова просимо брати з відправленням після 21:30. 

* Якщо твої квитки не співпадають із цим графіком - пиши нам і можливо ми трохи його змінимо.

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Центр реабілітації диких тварин Галицького НПП● Сріблясті водоспади у с. Шешори ● Майстерня ліжникарства (не гугли що це таке - буде тобі несподіванка :))
● Поселення в готель у с. Криворівня, вечеря, вільний час.


День 2

● Не ранній і неквапливий сніданок
● Церква Різдва Богородиці 1719 року (місце сили №1)● Знайомство і бесіда з отцем Іваном - духовним лідером Гуцульщини● Буковецький перевал (821 м)● Нескладний похід до Терношорської Лади (місце сили №2)
● Повернення в готель, вечеря «‎Hutsul Special» (рідкісні гуцульські страви).


День 3

● Поживний, але ранній сніданок
● Поїздка на вантажівці● Село Дземброня - старт походу● Полонина Смотрич ● Смотрицькі водоспади● Скелі Вухатий камінь (1764 м) - місце сили №3● Вихід на Чорногірський хребет
● Повернення в готель, вечеря, чани за бажанням.


День 4

● Сніданок «‎Carpathian Special»
● Село Верховина - гуцульська столиця● Село Ворохта - трохи сувенірів● Манявський монастир (місце сили №4)● Екстрим-трансфер вантажівкою● Манявський водоспад (16 метрів)
● Повернення до Львова.


В одному з подальших розділів ти зможеш почитати більш детальний опис кожної локації

Організаційна інформація


Форс-мажорні обставини та повернення коштів:

Ми чудово розуміємо ситуацію в країні, а тому у випадку форс-мажору повертаємо сплачені кошти за наявності вагомих причин, накшталт серйозного загострення військових дій що може завадити нормально провести подорож; неможливості вчасно прибути на посадку через відміну чи затримку потягів до Львова; хворобу чи іншу серйозну ситуацію в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї. Або через інші об'єктивні причини.

З детальними умовами відмови від участі та повернення коштів ти зможеш ознайомитись на сторінці реєстрації на тур.

Готель для проживання групи

Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель класу 3* або вище, у тихому місці серед гір. Кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть окремо, без будь-яких підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату. ВАЖЛИВО! На випадок аварійних відключень усі готелі з якими ми співпрацюємо укомплектовані генераторами для роботи опалення і гарячої води.

Харчування під час подорожі

У вартість туру включені смачні і ситні сніданки у дні 2, 3, 4. 
День 1, обід - у колоритному кафе із краєвидом на водоспад. Вибір і оплата самостійно.День 1, вечеря - замовляємо самостійно у ресторані готелю.День 2, обід - перекус у похідних умовах біля Терношорської Лади.День 2, вечеря - вечеря рідкісними гуцульськими стравами (включена у вартість).День 3, обід - перекус у похідних умовах під час походу.День 3, вечеря - замовляємо самостійно у ресторані готелю.День 4, обід - у монастирській трапезній у с. Манява. Меню запропонує гід. Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Будуть зупинки біля продуктових магазинів.

Реєстрація та інша інформація

Для участі в подорожі знадобиться заповнити форму реєстрації та зробити передоплату 2000 грн з людини. А протягом двох діб після заповнення форми на свій Viber або Telegram ти отримаєш путівку на тур, яка є підтвердженням твоєї участі. Докладніша інформація в кінці програми.

За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Рекомендації з одягу

Для пригод у цьому турі підійде міцний, зручний та теплий зимовий одяг: зимові чоботи або зимове трекінгове взуття, утеплені штани вільного крою, светри, зимова куртка, шапка, рукавиці, шарф або бафф, невеличкий рюкзак. За необхідності можна буде взяти у прокат трекінгові палиці. Будь ласка, це серйозно! Без належного зимового одягу ми можемо не допустити тебе до участі у походах чи пригодах.

Відстані та навантаження

День 1, без довгих переходів, крутих підйомів пішки та без істотних фізичних навантажень.День 2, похід по маршруту Буковецький перевал - Терношорська Лада - с. Снідавка: повна довжина 4,5 км, майже без набору висоти, переважно на спуск. Підходить для середньостатистичної людини без серйозних хвороб. День 3, похід по маршруту Полонина Смотрич - Смотрицькі водоспади - скелі Вухати камінь - Чорногірський хребет. Повна довжина 8.5 км, набір висоти 580 метрів. Підходить виключно для фізично витривалої людини без серйозних хвороб. Май на увазі, що цей маршрут може бути скорочено або подовжено залежно від погодніх умов.День 4, без довгих переходів, крутих підйомів пішки та без істотних фізичних навантажень. Але буде пара дуже екстримальних переїздів :)
Маршрут НЕ підійде людям із: істотною надлишковою вагою, із серйозними хворобами серця, легенів, кровообігу, кісток чи суглобів або будь-яких хвороб у стадії загострення. Також, цей маршрут не підійде дітям до 7 років. Верхньої межі вiку не має. 
Ми залишаємо за собою право відмовити туристу у сходженні, якщо виявимо його невідповідність стану здоров'я із фізичним навантаженням.

Вартість подорожі

6590 5590 ГРН З ЛЮДИНИ

Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється.
Для дітей 7-13 років, студентів, пенсіонерів, інвалідів 1 та 2 групи, членів сімей військових передбачена знижка 500 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

* різні знижки і промокоди не сумуються один з одним.

У вартість включено

✓ Проїзд комфортабельним автобусом✓ Проживання зі зручностями у готелі✓ Три сніданки + тематична вечеря✓ ВСІ походи та атракції по програмі✓ ВСІ вхідні квитки по маршруту✓ Усі переїзди спецтранспортом (джипи, вантажівки)✓ Супровід досвідченим гідом✓ Страховка


У вартість не включено:

Тільки власні витрати: перекуси або обіди у перервах пригодами, вечері у готелі (окрім тематичної), сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.
На 25% від прибутку з подорожі ми придбаємо ліки та медобладнання для бійців у гарячих точках.


Все подобається? Не хочеш більше читати? Тоді просто зараз тисни цю кнопку і бронюй тур ЗІ ЗНИЖКОЮ! Всі наступні посилання на реєстрацію вже БЕЗ знижки.

Або почитай додаткову інформацію далі: фото локацій, детальні описи зупинок та інші не дуже важливі подробиці :)

Галерея

фотографій з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Центр реабілітації диких тварин

Вздовж мальовничого Дністра на славетних княжих землях розкинувся Галицький національний природний парк. Місце неповторних краєвидів та природних скарбів. Тут діє центр реабілітації диких тварин, де лікують диких звірів та птахів які залишилися “сиротами“ або зазнали каліцтва і не можуть вижити у природі. Серед жителів парку є бізон, ведмеді, олені, косулі, лисиці, а ще багато хижих птахів.
Ми прогуляємось екостежкою, відвідаємо вольєри із тваринами та відпочинемо, насолоджуючись природою, лісом та краєвидами.

Heading photo

Сріблясті водоспади

Розташовані у с. Шешори на річці Пістинька, сріблясті водоспади своїми каскадами що виблискують на сонці, приваблюють сотні туристів щодня. Висота порогів лише близько двох метрів, зате можна підійти майже впритул, а в бурхливому потоці можна добряче вмитись, що ми і зробимо за бажанням!

Місцеві кажуть, що потік водоспаду має цілющі властивості і швидко відновлює сили після довгої подорожі, адже саме біля цих водоспадів опришки Олекси Довбуша відпочивали після походів.

Heading photo

Майтерня ліжникарства

Виткати ліжник - ціле мистецтво та надзвичайно складний процес, що передається з покоління у покоління, разом із спеціальним станком, якому майже сотня років. Ліжник - перлина гуцульського мистецтва, міцна і ультратепла ковдра з овечої шерсті, що подарує затишок вдома та тепло навіть у найлютіші морози.

Відвідуємо приватну сімейну майстерню, де гостинна господиня розкаже все про ліжники, покаже процес виготовлення та за необхідності продасть вам вироби, що сподобались.

Heading photo

Церква Різдва Богородиці та розмова зі священником

Неможливо приїхати у село Криворівня і не відвідати цей шедевр сакральної архітектури! Збудована у 1721 році без жодного цвяху, за всіма канонами гуцульської архітектури, церква зберегла не тільки автентичний вигляд, а й перенесла із собою дух часів. 
Зайшовши у середину, ніби переносишся на 200-300 років назад, а отець Іван, що править тут служби більше 20 років, є духовним лідером Гуцульщини. Знайомство з такою людиною змінює життя. Він залюбки спілкується і дає прості християнські настанови усім відвідувачам.

Heading photo

Буковецький перевал (810 м)

Мальовничий автомобільний перевал на межі двох районів Гуцульщини - Верховинщини і Косівщини. Місцеві жителі розказують, що саме тут уперше оселились прадавні жителі Карпат - карпи. Робимо гарні фотографії та фоні гір та трохи прогуляємось колоритним гуцульським селом Буковець. Звідси і почнеться наш простий похід до Лади.

Heading photo

Похід до Терношорської Лади

Відвідуємо унікальне місце сили, мальовничий скельний комплекс та дохристиянський культовий центр - тут вшановували Велику Богиню Матір, пізніше відому у слов'ян як Богиню Ладу. Вік цих кам'яних утворень кілька мільйонів років. Тут розташовано чотири групи скель, що формою нагадують різноманітні фігури, головною з яких є Лада - вагітна жінка висотою майже 11 метрів, вагою більше 100 тон. На деяких скелях і досі зберіглись зразки сакрального живопису.

Heading photo

Експедиція на вантажівках

Сьогодні нас везе потужна вантажівка (ГАЗ-66 або ЗИЛ-131), адже ми їдемо в закинуті села далеко у горах, де немає зв'язку і дуже мало людей. Звідси стартує наш похід.Кузов обладнаний для перевезення пасажирів а всередині наливають зігріваючі напої. Туди - чай, назад - медовуху :)

Heading photo

Село Дземброня

"Село, в якому народжуються хмари", так говорять про нього гуцули. І справді, мальовниче, віддалене від цивілізації село, із населенням лише 245 чоловік, розташоване на висоті 900 м. над р.м, просто під хмарами. Чи не найкраще місце, якщо ви маєте на меті втечу від цивілізації, адже тут є тільки неймовірні краєвиди, чисте гірське повітря, ліси та полонини.

Робимо шикарні фотографії з гуцульськими будинками, ніби випадково розкиданими на схилі, та вирушаємо у похід на ледь не найкрасивішу з доступних взимку вершин Карпат - Вухатий камінь (1864 м).

Heading photo

Полонина Смотрич

Гуцульська полонина розташована на висоті 1200 метрів над рівнем моря, на схилі гори Смотрич. Це місце з надзвичайно гарними краєвидами, яке приваблює туристів ще й своєю автентичністю. Цікавий факт: на полонині Смотрич проходили зйомки знаменитого фільму режисера Сергія Параджанова "Тіні забутих предків".
Тут ми закінчуємо поїздку вантажівкою та фотографуємось на тлі епічних краєвидів.

Heading photo

Похід на гору Вухатий камінь

Похід на Вухатий камінь є нескладним технічно, однак взимку може бути досить довгим та виснажливим. Загальна довжина близько 8 км, з перепадом висот майже 600 метрів, тому потребує від людини фізичної витривалості і забирає багато сил. Рекомендуємо для туристів із хорошим здоров'ям, без серйозних фізичних вад.
Похід вартий того, адже краєвиди і дика природа поряд - просто незабутня. Такого не побачиш на звичних усім туристичних маршрутах.

Heading photo

Скеля Вухатий камінь (1764 м)

Це скельний комплекс який проходять альпіністи перед фінальним ривком на Піп Іван Чорногірський. Свою назву отримала від вигляду, адже на її вершині знаходяться чудернацькі скелі, які в народі називають «храмами» або «вухами» – вдивляючись в чудернацькі кам'яні фігури, кожен бачить щось своє. Комусь здається, що перед ним людська постать, а комусь видається, що брила схожа на авто.
Фотографуємось та перепочиваємо. Туристи, що втомились від переходу можуть закінчити свій похід тут. Але до краєвидів всього твого життя рукою подати :)

Heading photo

Вихід на Чорногору

Ще трохи зусиль і ти на Чорногірському масиві - наодинці із дикою природою, далі тільки маршрути для професійних альпіністів, але чорт забирай, які краєвиди! Звідси як на долоні Піп Іван Чорногірський з білим слоном на вершині, Бребенескул, Гутин Томнатик, Менчил та інші відомі вершини. 
Відчуттів які ти переживеш тут неможливо повторити в жодному гірському селі, на жодному оглядовому майданчику чи на кріслі канатної дороги. Справжні ДИКІ ГОРИ!

Heading photo

Село Верховина

"Столиця Гуцульщини - і ніяк не менше!" Саме так говорять про Верховину місцеві жителі, підтверджуючи слова Івана Франка, який і справді називав Жаб'є (колишня назва) гуцульською столицею. Це одне з найбільших карпатських сіл, розташоване у самому центрі цього колоритного краю.Крім Франка тут відпочивали Михайло Грушевський, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський, Іван Труш та багато інших. А Сергій Параджанов зняв тут класику світового кіно - Тіні забутих предків.

Heading photo

Манявський Водоспад

Після подорожі лісовою дорогою на спецтранспорті, розглядаємо розташований на річці Манявка 20-метровий красень-водоспад, що затиснутий у глибокїй ущелині між Горганами, через що тут завжди затишно і тихо. У навколишньому лісі можна зустріти величезні 200-річні модрини, висотою до 40 метрів, а у водах водоспаду сміливці можуть безпечно купатись навіть взимку.
Отож, фотографуємось, вмиваємось у прохолодних водах і отримуємо задоволення від життя :)

Heading photo

Манявський скит монастир

Цей унікальний гірський монастир з життєдайною силою був заснований у 1608 році двома монахами з грецького Афону. У даний момент є визначним осередком духовності і культури в Україні та місцем паломництва десятків тисяч вірян. Колись він став прихистком для місевих жителів від набігів татар і турків (за що був знищений у 1776 році), а у часи селянських повстань тут переховувались опришки. На території монастиря розташоване цілюще джерело, а одною із визначних святинь є Блажений камінь, під яким оселились перші християнські ченці у пошуках місця для монастиря.

Реєстрація на тур

Для бронювання мандрівки потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 2000 грн з людини. Перед цим ви зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом двох діб після заповнення форми на свій Viber або Telegram ти отримаєш путівку на тур, яка є підтвердженням твоєї участі. ЇЇ потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.
І не хвилюйся, ти ТОЧНО не пошкодуєш про це замовлення 😎

Є запитання? Звернись до нас!

У наших працівників приємний голос та вишукані манери :)

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy