Туристичний клуб

Цікава Україна


ДЯКУЄМО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ!

Ти наш постійний турист або їздив з нами 3-4 рази?

 • Тоді натисни тут і прочитай цей текст

  Як бачиш, оформлення і стилістика сайту змінилась. Не звертай уваги, ми просто хочемо і на сайті бути такими якими є у спілкуванні з тобою: щирими, простими, позитивними. І не ховатись під діловим стилем і шаблонними фразами.
  Ми оновили майже всі тури: підвищили якість готелів і транспорту, додали ще харчування та запровадили ще більше особливих фішечок яких немає більше ні в кого. Отож, тепер з нами ще круче!
  Так, стало дорожче, як і всюди. Але ми вже почали розсилку промокодів для постійних туристів із персональною знижкою на ВСІ наші заходи. Загляни у свій вайбер чи телеграм, можливо твій промокод вже там? А якщо досі ні і ти ВЖЕ готовий їхати - тисни за посиланням нижче і ми скинемо його тобі поза чергою.
  Я постійний турист і>>> ХОЧУ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОМОКОД НА ЗНИЖКУ <<<
  І наостанок, пам'ятай: попри війну життя має продовжуватись. Подорожувати можна і треба аби не стати сірою масою і не з'їхати з глузду у цьому буремному світі. І допомагати ЗСУ теж треба. Разом із повноцінним життям, а не замість нього.

Маєш питання?

Ось список найпоширеніших питань. Можливо, серед них є твоє.

 • Щодо проведення турів в умовах війни

  Ми чудово розуміємо ситуацію в країні, а тому у випадку форс-мажору повертаємо сплачені кошти за наявності вагомих причин, накшталт серйозного загострення військових дій що може завадити нормально провести подорож; неможливості вчасно прибути на посадку через відміну чи затримку потягів до Львова; хворобу чи іншу серйозну ситуацію в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї. Або через інші об'єктивні причини. З більш детальними умовами повернення коштів кожен турист знайомиться перед заповненням форми реєстрації на тур.
  Колектив клубу просить із розумінням поставитись до вищеозначеної інформації, бажає здоров'я і, звісно, безпечних подорожей!

 • Як уточнити інформацію про вільні місця

  Щодо наявності місць - все дуже просто: якщо на сторінці туру не вкзано кількість місць які залишились, значить місця є і обмежень на кількість немає. Якщо обмеження є, ми завжди вкажемо це на головній сторінці і сторінці туру під його назвою. Наприклад, буде написано "ЗАЛИШИЛОСЬ 5 МІСЦЬ".Якщо місць на тур немає, ти просто не зможеш його забронювати оскільки його не буде у формі реєстрації, а на сторінці туру буде написано "МІСЦЬ НЕМАЄ".

 • Як замовити тур?

  Для бронювання мандрівки потрібно буде заповнити форму реєстрації та внести передоплату. Перед цим ви завжди зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом двох робочих днів після заповнення форми і оплати на свій Viber або Telegram ви отримаєте путівку на тур, яка є підтвердженням вашої участі. ЇЇ потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.н з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
  За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.
  - через офісну електронну пошту moc.liamg%40vivlauavakic або менеджера туру, яка є на нашій сторінці "Контакти" (в темі листа потрібно вказати назву туру, дату виїзду і прізвище замовника);
  - по офісному телефону або за телефоном відповідального менеджера; наші загальні офісні телефони: +38 (067) 388 10 06 | (093) 604 19 08 | (098) 648 37 37 телефони менеджерів є в описах турів та на сторінці "Контакти";- по вайберу;
  - через Фейсбук (відправити приватне повідомлення на https://facebook.com/cikavaua/)

 • Умови реєстрації на тур

  Уважно прочитай всю інформацію нижче ДО реєстрації у подорож
  ● За необхідності ми без проблем повернемо твою передоплату, але тільки з об'єктивних причин. Серед них: відміна з боку організатора; суттєве погіршення військової ситуації в регіоні; неможливість прибути до Львова через затримку або відміну потягів; хвороба або інша серйозна ситуація у одного з учасників або найближчих членів сім'ї; інший об'єктивно серйозний форс-мажор.Поганий настрій, незадовільний прогноз погоди, зміна робочого графіку тощо не є вагомими причинами для повернення передоплати.
  Якщо ти все ж хочеш повернути кошти з власних міркувань, то умови відмови від участі такі:- При відмові протягом двох днів після дня передоплати аванс повертається без комісії (за виключенням випадків коли передоплату зроблено менше ніж за 7 днів до виїзду).- При відмові за чотири тижні до виїзду або ще раніше, аванс повертається із комісією 25%- При відмові за 2-4 тижні до виїзду аванс повертається із комісією 50%- При відмові менше ніж за два тижні до виїзду аванс не повертається без об'єктивної причини.
  ● Якщо їдеш у подорож із походом в гори, переконайся що за станом здоров'я ти відповідаєш навантаженням, а також маєш необхідний для подорожі одяг та взуття. Протипокази до походу та короткий список одягу читай у програмі туру який бронюєш.
  ● Якщо ти претендуєш на знижку то вкажи це у формі реєстрації, а на посадці в автобус май при собі відповідний документ-підтвердження.
  ● З огляду на повітряні тривоги, погоду, стан доріг або непедбачувані обставини програму подорожі може бути змінено, зі збереженням загальної структури і якості проведення. Не хвилюйся, ми ніколи не змінюємо програми без вагомих причин. 
  ● Ми не передаємо персональні дані третім особам, однак твій номер телефону або e-mail можуть бути використані для нечастої і змістовної розсилки комерційних пропозиції від клубу.
  ● Будь ласка, не заповнюй форму реєстрації якщо не згоден з одним з цих пунктів.

 • Що ВКЛЮЧЕНО та НЕ ВКЛЮЧЕНО у вартість туру?

  У вартість зазвичай ВКЛЮЧЕНО (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, харчування: одноразове (сніданки), дворазове (сніданки та вечері) та триразове all inclusive (сніданки, обіди та вечері), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об'єктах, страхування на час подорожі.
  У вартість НЕ ВКЛЮЧЕНО (тільки власні витрати: обіди або обіди та вечері (прибл. 150 грн за кожен, за бажанням) в залежності від туру, сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.

  На 25% від прибутку з подорожі ми придбаємо ліки та медобладнання для бійців у гарячих точках.

 • Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

  Надсилання путівки з підтвердженням бронювання здійснюється упродовж 48 год. з моменту подання запиту (на контактний номер учасника у Viber або Telegram).

 • Як здійснити оплату?

  Передоплату просимо вносити не пізніше 48 годин після заповнення форми реєстрації. Збережіть цю сторінку якщо будете робити передоплату пізніше.
  Найшвидший та зручний спосіб це внести передоплату на один з наших карткових рахунків через Приват24 або термінал. Детальніше за посиланням: https://cikava.net/requisits
  Крок №1. ОплатаЗробіть часткову передоплату на один з наших рахунків та залиште дані про оплату одним із способів що вказані нижче. Залишок коштів сплачується у день відправлення.
  Крок №2. Підтвердження участіНа Viber або Telegram вказані під час реєстрації, протягом двох робочих днів після оплати (не рахуючи день оплати) вам надійде путівка, яка є підтвердженням вашої участі. ЇЇ необхідно буде показати гіду на посадці в автобус.
  Крок №3. Організаційна інформаціяТакож за 2-3 дні до туру ви отримаєте інфолист з необхідною інформацією. Там буде місце і час відправлення, фото і номер автобуса, перелік необхідних речей, корисні поради тощо.
  Також, оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Пасічна або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження реєстрації (у випадку внесення авансу пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).
  При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити керівника телефоном чи sms на Viber або відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.
  У Новорічних та Різдвяних турах умови оплати можуть відрізнятися від стандартних. Читати додаткову інформацію на сайті у програмі реєстрації туру.

 • Потрібні реквізити для бронювання?

  КАРТКОВИЙ РАХУНОКПриватбанк: 5363 5426 0337 1742Monobank: 5375 4141 1580 4006Отримувач: Єнютін І.І.
  БЕЗГОТІВКОВИЙ РАХУНОКНомер рахунку IBAN (Приватбанк): UA833052990000026003050349562ЕДРПОУ/ІПН 3136410731Отримувач: ФОП Єнютін І.І.Призначення платежу: Оплата екскурсії
  ФІНАНСОВА ІНФОРМАЦІЯНезалежно від способу оплати турклуб «‎Цікава Україна» сплатить з надходжень всі необхідні податки зі своєї діяльності, а на 25% від прибутку придбає ліки або медичне обладнання для бійців у гарячих точках.
  ПЕРЕДАЙТЕ НАМ ДАНІ ПРО ОПЛАТУНапишіть суму і час платежу на один з контактів:Viber, Telegram: +38 098 346 10 78, +38 0E-mail: moc.liamg%40vivlauavakic

 • Що потрібно мати з собою під час мандрівки?

  З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати, путівку (роздруковану або в електронному вигляді на смактфоні), посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

 • Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері?

  Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних та 4-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову доплату.

 • За що потрібно оплачувати окремо?

  Додаткові розваги, які не передбачені програмою туру (наприклад катання на конях, додаткові дегустації, чани, квадроцикли, канатна дорога, купівля сувенірів, трансфер нашим транспортом, індивідуальні екскурсіїщо не включає маршрут туру).

 • Чи можна оплатити аванс в автобусі?

  Ні, на жаль, не можна. Після реєстрації на тур Вам надається 48 год. для внесення авансу. Аванс підтверджує Вашу бронь туру.

 • Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на контакти чи пошту квиток або інформаційного листа. У чому справа?

  Квиток на тур надсилається на вайбер чи електронну пошту туристів протягом 48 год. після внесення авансу (можлива технічна затримка).
  Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на вайбер чи електронні пошти туристів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист.
  При реєстрації на тур вводити контактний номер із встановленим вайбером, оскільки це найшвидший спосіб отримання. Перевіряйте уважно вхідні повідомлення на вайбер та зберігайте надіслану Вам інформацію про тур.
  Також на Вашу пошту крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

 • Чи оплачуються кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов'язковими?

  Вхідні квитки зазвичай ВКЛЮЧЕНО у вартість. Харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи за бажанням. Екскурсії не по програмі і додаткове харчування не є обов'язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

 • Відстані та навантаження

  Маємо такі варіанти подорожей:
  1. Тур який підійде кому завгодно, адже не передбачає значних фізичних навантажень. Можна брати із собою дітей від 4-х років, їм теж дуже сподобається.
  2. Тур з пішим маршрутом, яки НЕ підійде людям із: істотною надлишковою вагою, із серйозними хворобами серця, легенів, кровообігу, кісток чи суглобів або будь-яких хвороб у стадії загострення. Також, цей маршрут не підійде дітям до 5 років. Верхньої межі вiку не має.

  Ми залишаємо за собою право відмовити туристу у сходженні, якщо виявимо його невідповідність стану здоров'я із фізичним навантаженням.

 • Рекомендації з одягу

  Для наших подорожей підійде щоденний одяг та взуття по сезону, оскільки довгих переходів або важких піших підйомів не передбачається, а походи в рамках туру розраховані на активний відпочинок у горах, що потребує хіба зручного взуття стійкого до води. Додаткового спеціального спорядження у більшості турів не потрібно.

 • Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

  У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на контакти в соц. мережах.
  Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
  - за 5 тижнів або довше до початку туру - комісія 25 % вартості;- за 3 тижні до початку туру - комісія 50 % вартості;- менше ніж 3 тижні до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо.
  У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у програмі туру).
  ТАКОЖ, є можливість отримання іменного сертифікату всіх учасників та з Вашою внесеною сумою, який можна використати впродовж декількох років на будь-який наш тур.

 • Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця?

  Місця в автобусі бронюються згідно черги бронювань та на розсуд керівника групи. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти. Також, за окрему плату можна обрати передні місця.

 • Харчування під час подорожі

  Сніданки та/або вечері включені у вартість туру. За бажанням обід завжди є можливість замовити у перерві між екскурсіями у колоритних і смачних закладах.
  Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів та банкоматів.

 • Де ми будемо проживати?

  Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення розписані у програмі туру або будуть відомі ближче до початку туру. Все залежить від наявної кількості номерів у готелях на конкретну дату.
  Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано найкращий готель у селі. Кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть окремо, без будь-яких підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату. 
  ВАЖЛИВО! На випадок аварійних відключень готель укомплектований генератором для роботи опалення і гарячої води.

 • Звідки і коли відбувається виїзд автобусів?

  Для більшості турів час виїзду приблизно - 08:30 - 9:00 год. ранку.Прибуття назад до Львова близько 22:00 (плюс-мінус година).Квитки на потяг зі Львова брати на годину пізніше після зазначеного у програмі прибуття (в деяких турах можливі відхилення на плюс/мінус годину).
  УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.
  Точний час виїзду та повернення дивитись в описі програми туру!
  Наразі у нас є 2 місця виїзду:- від головного залізничного вокзалу Львова (пл. Двірцева, автобусна і автомобільна стоянка, розташована праворуч, якщо стояти плечима до вокзалу);- від церкви святих Ольги і Єлизавети поряд із залізничним вокзалом (пл. Кропивницького, 1).
  Точну інформацію про місце виїзду Ви знайдете в інформаційних листах, які ми надсилаємо за 3-4 дні до туру.
  Якщо Вам все ж не вдається знайти автобус, зателефонуйте керівнику групи, він уточнить куди Вам слід підійти.

 • Можна придбати квиток на поїзд на раніше вказаного прибуття?

  Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

 • Чи є у Вас знижки для постійних клієнтів, до Дня народження, знижки для дітей?

  Ми вже почали розсилку промокодів для постійних туристів із персональною знижкою на ВСІ наші заходи. Загляни у свій вайбер чи телеграм, можливо твій промокод вже там? А якщо досі ні і ти ВЖЕ готовий їхати - тисни за посиланням нижче і ми скинемо його тобі поза чергою.
  Я постійний турист і>>> ХОЧУ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОМОКОД НА ЗНИЖКУ <<<
  І наостанок, пам'ятай: попри війну життя має продовжуватись. Подорожувати можна і треба аби не стати сірою масою і не з'їхати з глузду у цьому буремному світі. І допомагати ЗСУ теж треба. Разом із повноцінним життям, а не замість ньогом

  А ТАКОЖ існують ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ:- дітям менше 7 років, при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;- дітям до 7-12 років (включно) знижка 200-300 грн. в залежності від туру. Особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення) знижка від загальної вартості туру по 50 грн за кожний день туру.- учасникам АТО/ООС (за наявності посвідчення) знижка 0000 від вартості туру.

 • Якою мовою проводять екскурсії?

  У збірних групах екскурсії проводяться українською мовою.

 • Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

  Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур.Сертифікат на якийсь конкретний тур, в такому випадку цей тур варто оплатити повністю онлайн. Або сертифікат на будь-яку суму, тоді іменинник сам вирішить в який тур поїхати і зможе оплатити ним тур повністю або частково.Замовити їх Ви можете за контактним телефоном, який вказаний на сторінці сайту.

 • Чи можна у Вас замовити індивідуальний тур: шкільний клас або корпоратив?

  Так, це можна зробити зателефонувавши на контактні телефони керівника турклубу. Бажано чітко описати, який саме маршрут Вас цікавить, які туристичні об'єкти Ви б хотіли відвідати, які побажання щодо проживання та харчування, вказати точну дату проведення такого туру і кількість осіб. Після консультації здійснять прорахунок такого туру і повідомлять Вам програму і вартість туру.

 • Щодо проведення турів в умовах поширення коронавірусу (COVID-19).

  На даний момент всі тури розміщені на сайті є дійсними і за відсутності змін відбудуться за графіком. Однак, у разі скасування туру по Україні через карантин або інші законодавчі обмеження (у т.ч. у разі заборони на залізничне сполучення зі Львовом), учасники матимуть можливість повернути сплачені кошти в повному обсязі. Звісно, якщо тур буде скасовано або перенесено через карантин, всіх туристів буде повідомлено якомога раніше.

  ВАЖЛИВО! Усі тури відбуватимуться згідно чинних карантинних обмежень і рекомендацій МОЗ!

  Колектив клубу просить із розумінням поставитись до вищеозначеної інформації, бажає здоров'я і, звісно, безпечних подорожей! А тепер, ОБЕРІТЬ ТУР! :)

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy