Розділи програми
Туристичний клуб «Цікава Україна»
ТУР «СЛОВАЦЬКі КАНІКУЛИ»
04-08 ЛЮТОГО 2022 | ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА
ПРО ПОДОРОЖ
Запрошуємо вас на чудовий уікенд у чарівну Словаччину - таку красиву, що і очі відвернути неможна! Ми безнадійно закохані у цю неймовірну "велику маленьку країну" з її фантастичною природою, гостинними жителями і дуже недорогим, але дуже європейським сервісом. А чого варті Високі Татри, які з пешого погляду назавжди залишаються у вашому серці! Пропонуємо і вам полюбити цю країну, а для того влаштовуємо найкращу з усіх можливих програму. Поживемо у високогірному готелі, відчуємо місцевий колорит і гостинність жителів-горян та почуємо багато захоплюючих історій. А краєвиди - просто казка! :)
Для лижників та сноубордистів кожного дня організовано трансфер на горку. Для всіх інших - екскурсії кожен день!

На екскурсіях з групою присутній наддосвідчений керівник групи та професійний фотограф, який зробить гарний фотозвіт з туру. Програму складено таким чином, щоб відвідати всі вищевказані цікавинки без поспіху та метушні. Всюди буде достатньо вільного часу.
УВАГА! Правила бронювання і проведення турів в умовах актуальних карантинних обмежень! Просимо прочитати! Натисніть для розгортання тексту.
На даний момент для посадки в потяг до Львова і для посадки в туристичний автобус вам знадобиться ОДИН з нижчеозначених документів:
• Сертифікат вакцинації (електронний АБО паперовий)
• Справка про щеплення одною дозою
• Негативний лабораторний результат тесту на covid-19 (плр або антиген), зроблений не пізніше ніж за 72 години до посадки.

ДЛЯ БРОНЮВАННЯ ТУРУ ЦІ ДОКУМЕНТИ НЕ ПОТРІБНІ! Про відміну або зміну цих правил зареєстрованих учасників туру буде повідомлено.

За умови наявності одного з вищеозначених документів в усіх учасників проведення автобусних турів ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ навіть у червоній карантинній зоні, отже за відповідних протиепідемічних умов тури відмінятись не будуть. Однак, навіть у разі скасування будь-якої подорожі через посилення карантинних обмежень всі учасники матимуть можливість повністю повернути сплачені кошти АБО використати сплачений аванс на будь-який інший тур протягом року (залежно від туру).

Усі наші заходи будуть проводитись з урахуванням чинних карантинних норм і рекомендацій МОЗ!
ЦІКАВИНКИ ТУРУ
Прогуляємось старовинним містом Кошице та завітаємо в двохсотрічну кав'ярню
Побачимо Високі Татри, які називають найнижчими з найвищих гір світу
Відвідаємо лижні курорти Татранська Ломниця, Штрбске Плесо та Ясна
Поживемо в готелі на висоті 1100 метрів над рівнем моря
Помилуємось вершинами висотою понад 2600 м
Покатаємось на гірському трамвайчику з найгарнішими краєвидами з вікна
Погуляємо поверхнею замерзлого високогірного озера
Спробуємо Татранський чай міцністю до 72 градусів
Спустимось з найдовшої у Татрах санної траси - 2,4 км
Поблукаємо підземними лабіринтами Беліанської печери
Сходимо в нескладний, але мальовничий зимовий похід
Розслабимось у термальних водах з краєвидом на гори
ПРОГРАМА ТУРУ
ДЕНЬ 1 | 04 ЛЮТОГО | П'ЯТНИЦЯ

Виїзд комфортабельним автобусом зі Львова о 07:00 від головного залізничого вокзалу. Також можемо забрати туристів із Ужгорода після 11:00. Прибуття у вівторок, 08 ЛЮТОГО, в Ужгород після 19:00 та прибуття до Львова о 23:00 (плюс-мінус одна година). Квитки на потяги зі Львова необхідно БРАТИ ПІСЛЯ 00:00, а краще якомога пізніше.
ДОРОГА

Перетин українсько-словацького кордону.

Зупинка на повноцінний обід або на швидкий перекус на території Словаччини, замовлення по вітрині з готових страв, розрахунок самостійно.

КОШИЦЕ

Пішохідна екскурсія історичним центром міста. Друге за величиною місто Словаччини, розташоване на річці Горнад на західній околиці Кошицького басейну, у нього довга і багата подіями історія і дуже динамічна сучасність. Протягом століть було найважливішим центром всього регіону, центром торгівлі, ремесел, культури і освіти. Побачимо собор св. Ельжбети, башню короля Сігізмунда, дзвін св. Урбана, оперний театр, вежу палача, співочий фонтан та багато іншого.
Після екскурсії - вільний час та відправлення в готель у горах.
ГОТЕЛЬ

Поселення в готель у курортному містечку Старий Смоковець, на висоті 1100 м. над рівнем моря. Номера зі зручностями, 2,3,4-місні за вашим бажанням. Відпочинок та вільний час

2
ДЕНЬ 2 | 05 ЛЮТОГО | СУБОТА

ВИСОКІ ТАТРИ

Сніданок, трансфер лижників на підйомники курорту Татранська ломниця (5 підйомників, 15 км трас, перепад висот 2200-800 над морем). Інформація по скіпасам ТУТ. Для всіх інших екскурсія Високими Татрами.
ДОРОГОЮ НА ШТРБСЬКЕ ПЛЕСО

Знайомство з Татрами - автобусна екскурсія курортними містечками вздовж гірського хребта: кришталево чисте повітря, казково красиві ліси, декілька водоспадів, та звісно, захоплюючі краєвиди на гори висотою понад 2500 м. На екскурсії можна побачити красиві дерев'яні споруди, значна частина яких зводилася ще в 19 столітті, а також готелі, магазини та сувенірні лавки.
ШТРБСЬКЕ ПЛЕСО

Прогулянка вздовж озера Штрбске плесо, друге за величиною озеро у Татрах площею 19 гектар, на висоті 1330 метрів над рівнем моря. Уздовж озера розташовано декілька мальовничих пішохідних стежок, на яких можна знайти як затишні куточки з неймовірними краєвидами, так і багато сувенірних магазинів, кафе з літніми терасами. По дорозі можна зустріти місцевих тварин, таких як чорні білки та лисиці, які звикли до туристів та із задоволенням їдять з рук.
ГІРСЬКИЙ ТРАМВАЙ

Катаємось на гірському трамвайчику вздовж гір, річок провалль та урвищ по дорозі на Штрбске плесо. Півгодини фантастичних краєвидів під розповіді гіда та міцний Татранський чай, який насправді зовсім не чай :)
ВІЛЬНИЙ ЧАС

За бажанням можете покататись на гірському фунікулері (8€) або канатною дорогою до озера Скальнатне плесо (1751 м. 18€) чи на гору Ломницький Штит (2536 м, 46€).

Ввечері - культурні посиденьки в альтанці з обговоренням враженнь та спогляданням зірок із тераси готелю :)


3
ДЕНЬ 3 | 06 ЛЮТОГО | НЕДІЛЯ

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КУРОРТ ЯСНА

Сніданок та виїзд із готелю. Трансфер лижників на курорт Ясна, один з найкращих у Східній Європі (16 підйомників, 60 км. трас з висоти 2000-950 м). Скіпаси ТУТ. Для всіх інших екскурсія.
ДЕМЕНІВСЬКА ПЕЧЕРА

Деменівська печера – обов'язковий пункт відвідин у Словаччині. Кажуть: "Хто не губився у Деменівській печері, той не був у Словаччині" :) Вона складається з двох основних частин, які мають найбільшу протяжність у Словаччині та є найбільш відвідуваними у цих краях. Загальна довжина Деменівських печер складає біля 13000 метрів, з яких 1600 доступні до відвідин. Одна із них, має назву – «Печера свободи», це довша з частин печери, довжина якої, складає 11 кілометрів, з яких 2 км, складають доступні маршрути.
ЕКСКУРСІЯ НИЗЬКИМИ ТАТРАМИ

Відвідуємо Низькі Татри, екскурсія курортом Ясна. Курорт розташований у підніжжя північних схилів гори Хопок на території національного парку і пропонує найкращі умови для катання на гірських лижах та інших видів відпочинку. Для інших туристів існує багато пішохідних маршрутів, сноутюби, канатний парк та безліч іншого. Вільний час, для відпочинку та обід в одній із кафешек на території парку. За бажанням - катання на канатній дорозі на вершину гори Хопок (2020 над морем).

Після екскурсії вільний час і поверення в готель.

4
ДЕНЬ 4 | 07 ЛЮТОГО | ПОНЕДІЛОК
Виїзд автобусом тільки для трансферу лижників, усі заходи пішки із готелю, приєднуйтесь за бажанням.

ШТРБСКЕ ПЛЕСО

Сніданок, трансфер лижників на траси курорту Штрбске Плесо. 4 підйомника, 11 км трас, висоти 1850-1300 м. Інфа по скіпасам ТУТ. Для всіх інших вільний час для власного відпочинку.

На курорті Смоковець, де знаходиться наш готель, є безліч розваг для самостійного відпочинку: бугельний підйомник та мультиліфт для навчання і нескладного катання на лижах, дитячий сноу-парк, саночні траси, льодяне містечко, музей природи, пішохідні маршрути та багато іншого.
НЕСКЛАДНИЙ ПОХІД

За наявності бажаючих організуємо нескладний турпохід одним із захоплюючих маршрутів: до будинку Террі (2015 м над морем) - найвище розташованої житлової будівлі Словаччини або високогірного озера Скальнатне (1860 м над морем). По дорозі дика природа, неймовірні краєвиди та фотосесія.
КАТАННЯ НА САНКАХ

Ввечері за бажанням туристів організовуємо перегони на найдовшій у Словаччині саночній трасі довжиною 2,4 км. Траса спеціально обладнана для санок та осітлюється до пізнього вечора.

5
ДЕНЬ 5 | 08 ЛЮТОГО | ВІВТОРОК

Сніданок, виселення із готелю. Для лижників - півдня катання на трасах Татранської Ломниці.

ТЕРМАЛЬНИЙ КУРОРТ ВРБОВ

Відпочинок у термальному комплексі Врбов - комплекс басейнів з термальною водою до складу якої входить багато цілющих мінералів та сполук. Слад води у термальному парку Врбов є найбагатшим з усіх відомих термальних джерел Словаччини. Цілюща вода допомагає розслабитися і отримати нові сили. Самі басейни розташовані як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі, температура води 28-42 градусів.

Після відпочинку збір групи та виїзд в сторону кордону.
ДОРОГА

Перетин українсько-словацького кордону. По дорозі зупинки на туалет та перекус.
ДОРОГА ТА ПРИБУТТЯ ДОДОМУ

 • Перетин словацько-українського кордону
 • Прибуття до Ужгорода близько 19:00
 • М. Львів близько 23:00 (плюс-мінус година), прибуваємо додому трохи втомлені, але щасливі :)

 • УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.
ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЛР-ТЕСТІВ АБО ВАКЦИНАЦІЇ
На даний момент Словаччина приймає організовані групи туристів ВИКЛЮЧНО на умові наявності у всіх туристів сертифікату вакцинації БУДЬ-ЯКОЮ з узгоджених в Україні вакцин. При цьому вакцинація другою дозою має бути закінчена не раніше ніж за 14 днів до перетину кордону.

Від обов'язку надання сертифікату вакцинації звільняються неповнолітні особи які подорожують з дорослим що має власний сертифікат про вакцинацію.

Результати ПЛР-тестів або довідки про наявність антитіл НЕ підходять для перетину кордону.
ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ
ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ ВІД 16 РОКІВ

Дійсний біометричний закордонний паспорт АБО звичайний закордонний паспорт + шенгенська віза. Зауважимо, що для бронювання туру біометричний паспорт не потрібен, він знадобиться тільки під час туру.

Оформити біометричний паспорт можна:

- У вашому підрозділі ДМСУ, наперед записавшись в електронну чергу: https://dmsu.gov.ua/services/online.html

- У ДП "Документ", у порядку живої черги: https://pasport.org.ua/contact/tsentri
ВСЕ! Усі інші документи, страховки та дозволи за вас оформить туристичний клуб "Цікава Україна". Вони включені у вартість.

ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 16 РОКІВ

1. Дійсний закордонний біометричний паспорт дитини.

2. Свідоцтво про народження дитини з вказанними ПІП обох батьків. Дані із паспортів батьків мають повністю співпадати з даними у свідоцтві про народження дитини.

3. У випадку якщо дитина подорожує з одним із батьків від батька\матері що лишається в Україні знадобиться нотаріально завірена довіреність українською мовою на виїзд дитини закордон.

Будь ласка, перед бронюванням туру самостійно переконайтесь у тому, що ваші документи для виїзду закордон дійсні і підходять для подорожі. Турклуб "Цікава Україна" не несе відповідальності за відповідність ваших документів умовам виїзду в тур.
ПРО АВТОБУС ТА РОЗПОДІЛ МІСЦЬ
Для нас заброньовано комфортний автобус єврокласу. Є відкидні сидіння, телевізор, кондиціонер, обігрів та інші зручності. Поїздку обслуговують водії з багаторічним стажем. В дорозі будуть зупинки на туалет та їжу.

Місця в автобусі між туристами розподіляються організатором на власний розсуд. Пари обов'язво сидітимуть поряд. У компанії із трьох людей третя людина сидітиме на ряд попереду, ряд позаду або у паралельному ряду від пари.
ПРО ГОТЕЛЬ
Ніч 1: Звичайний готель на території Словаччини, кімнати прості і чисті, зі зручностями в номері.

Ніч 2,3,4: Готель-вілла в ................. Номера двомісні, ліжка окремі або великі залежно від наявності, зручності в номері. Є холл з зоною відпочинку та швидкісним інтернетом, літній майданчик та зона барбекю з краєвидом на гори. До центру ......... 20 хвилин на автобусі.

Ніч 5: Нічний переїзд до Львова.

Пари що їдуть разом завжди живуть у двомісних кімнатах. Компанії з трьох або чотирьох людей живуть у 3,4-місних кімнатах відповідно. Поодинокі туристи будуть проживати в номері з іншими поодинокими туристами в кімнатах по 2,3,4 людини. Хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами.
НАДВАЖЛИВА ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
1. Турклуб "Цікава Україна" не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, поліції, дорожніх служб та інших держпосадовців на території України та ЄС.

2. Перетин кордону туристичними групами за відсутності черг займає зазвичай 3-4 години. Але в окремих випадках може затягнутись до 7-9 годин. Майте це на увазі при бронюванні туру і зберігайте спокій у випадку затримки.

3. У випадку відмови комусь із туристів у перетині кордону сплачені кошти не повертаються.

4. Час початку, кількість, тривалість і черговість проведення екскурсій умовні і можуть змінюватись через той-таки довгий перетин кордону чи по інших причинах.

5. При наявності об'єктивних причин турклуб "Цікава Україна" залишає за собою право змінювати програму туру, автобус або готель зі збереженням загальної структури екскурсій, розваг, комфорту проїзду і проживання. За наявності всіх необхідних умов турклуб "Цікава Україна" зобов'язується повністю виконати програму туру.

6. Турклуб "Цікава Україна" не несе відповідальності за запізнення туристів на відправлення потягу зі Львова. Зазвичай вдень понеділку черг на кордоні з немає, але гарантувати або спрогнозувати це неможливо. Тому важливо брати квитки на потяг якомога пізніше, точно після 23:00! З нашого боку обіцяємо зробити усе можливе щоб прибути до вокзалу вчасно.

7. Турклуб "Цікава Україна" дуже відповідально відноситься до своїх обов'язків та пишається високим рівнем організації подорожей, гарантує вам багато цікавої інформації, позитивних враженнь і емоцій від цього туру :) Якщо, звісно, ви будете налаштовані їх отримати.

Якщо ви не згодні з будь-яким пунктом цієї програми туру - не бронюйте тур.
ПОРЯДОК ВІДМОВИ ВІД ТУРУ ТА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ
1. При відміні чи перенесенні туру через обставини, що залежать від турклубу «Цікава Україна» (недобір групи, технічні чи організаційні негаразди та інше) передоплата повертається повністю, без комісії.

1. При відміні чи перенесенні туру через обставини, що не залежать від турклубу «Цікава Україна» (пандемія, природні катаклізми, закриття кордонів та інше) передоплата повертається повністю, у вигляді сертифікату на суму авансу з терміном дії не менше одного року, який турист може використати на будь-який захід клубу.

1. При відмові від участі в турі з ініціативи туриста за 30 або більше днів до початку туру передоплата повертається із комісією 50%. При відмові від участі в турі з ініціативи туриста менше ніж за 30 днів до початку туру передоплата не повертається. Це пов'язано із умовою повної передоплати готелів в Європі, які за жодних умов не повертають оплату за проживання.
ВАРТІСТЬ ТУРУ
245 EUR - для тих хто їздить на екскурсії.
225 EUR - для лижників, без екскурсій, з трансфером на підйомники.

У вартість туру включено:
 • Трансфер зі Львову та назад по маршруту
 • Проживання протягом туру, чотири ночі
 • Сніданки в готелях
 • ВСІ екскурсії по програмі
 • ВСІ вхідні квитки по програмі
 • Катання на гірському трамвайчику
 • Відвідання термальних джерел
 • Трансфери на підйомники для лижників
 • Робота гіда та керівника групи
 • Робота фотографа та фотозвіт з туру
 • Групова страховка
У вартість не включено:
 • Обіди та вечері протягом туру
 • Ваші власні витрати на сувеніри, громадський транспорт, скі-паси, прокат спорядження, канатні дороги, лижі тощо

УВАГА! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Олена Марченко
відповідальний менеджер
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko
Ігор Літневський
керівник клубу
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy
ФОРМА БРОНЮВАННЯ
Також для бронювання туру можна самостійно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 2075 грн (75 EUR) з людини. Після оплати ви отримаєте електронний бланк документу, з яким потрібно з'явитись на посадку.