Розділи програми
Туристичний клуб «Цікава Україна»
ТУР «СЛОВАЦЬКИЙ РАЙ»
13-17 СЕРПНЯ 2020 | ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВA
ЗНИЖКА НА ПЕРШІ МІСЦЯ!
ПРО ПОДОРОЖ
Запрошуємо вас на чудовий уікенд у чарівну Словаччину - таку красиву, що і очі відвернути неможна! Підчас подорожі ми побачимо місто, що занесено у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та помандруємо найнижчими з найвищих гір світу - фантастично красивими Високими Татрами, які ви запам'ятаєте назавжди. А ще поживемо у високогірному готелі, відчуємо місцевий колорит і гостинність жителів-горян та почуємо багато захоплюючих історій. А краєвиди - просто казка! :)

Тур, безумовно, для тих, хто в подорожах віддає перевагу прогулянкам, природничим екскурсіям, та, передусім, закоханий у гори. Фізично нескладний, до снаги будь-якій відносно здоровій людини, але часом потребує багато ходити пішки. На екскурсіях з групою присутній наддосвідчений керівник групи та професійний фотограф, який зробить гарний фотозвіт з туру. Програму складено таким чином, щоб відвідати всі вищевказані цікавинки без поспіху та метушні. Всюди буде достатньо вільного часу.
Увага! Для закордонних турів 2020 року діють такі правила відміни: у разі скасування туру через карантинні обмеження всі учасники матимуть можливість використати сплачені кошти на будь-який інший тур до кінця 2021 року (обирати тур-заміну одразу не обов'язково).

Усі тури будуть проводитись з урахуванням чинних карантинних норм і рекомендацій МОЗ!
ЦІКАВИНКИ ТУРУ
Прогуляємось містом Левоча, що занесено у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО
Зайдемо у костел XIV ст. та побачимо найвищий готичний вівтар світу
Побачимо Високі Татри, які називають найнижчими з найвищих гір світу
Поживемо в готелі на висоті 1100 метрів над рівнем моря
Помилуємось вершинами висотою понад 2500 м
Обійдемо навкруги озеро Штрбське Плесо
Спробуємо Татранський чай міцністю до 72 градусів
Пройдемо мальовничим маршрутом в заповіднику "Словацький рай"
Поблукаємо підземними лабіринтами Беліанської печери
На великих плотах неспішно сплавимось гірською річкою
Поспілкуємось з корінними жителями гір Словаччини - гуралами
Помандруємо мальовничою гірською стежиною або підкоримо гору висотою 2454 м.
ПРОГРАМА ТУРУ
ДЕНЬ 1 | 13 СЕРПНЯ | ЧЕТВЕР

Виїзд комфортабельним автобусом зі Львова о 07:00 від головного залізничого вокзалу. Прибуття у понеділок, 17 серпня о 23:00 (плюс-мінус одна година). Квитки на потяги зі Львова необхідно БРАТИ ПІСЛЯ 00:00, а краще якомога пізніше.
ДОРОГА

Перетин українсько-словацького кордону.

Зупинка на повноцінний обід або на швидкий перекус на території Словаччини, замовлення по вітрині з готових страв, розрахунок самостійно.
МІСТО ЛЕВОЧА

Пішохідна екскурсія історичним центром міста. Невелике, але неймовірно красиве і затишне місто в Східній Словаччині, в історичній області Спіш. Це чудова середньовічна перлина, досі оточена міськими стінами, усередині яких знаходяться: унікальна ратуша епохи Відродження, старовинні бюргерські будинки, чудовий готичний собор та інші пам'ятки архітектури. Історичний центр Левочі — одне з найчарівніших серед середньовічних словацьких міст. Є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 2009 року.
СОБОР СВЯТОГО ЯКУБА

Головна визначна пам'ятка міста і гордість всієї Словаччини, побудований близько 1400 року. Костел, який зведений на честь захисника воїнів, паломників і робочих, належить до найбільших готичних храмів у Словаччині. Парафіяльний храм колишнього вільного королівського міста служить віруючим вже більш ніж 700 років. Він є скарбницею мистецьких пам'яток. Перш за все, захоплюються головним вівтарем, який завдяки своїм розмірам - 18 метрів у висоту, площею нa 62 квадратних метра, вважається найвищим готичним вівтарем у світі. Його автором є відомий готичний майстер різьби по дереву, майстром Павлом, якого також називають "Мікеланджело дерева".
ГОТЕЛЬ

Поселення в готель у курортній зоні Високих Татрів, на висоті 1100 метрів над рівнем моря. Номера 2,3,4-місні за вашим бажанням, з усіма зручностями і гарними краєвидами з вікна. За бажанням можна замовити вечерю у готелі або прогулятись до найближчого ресторану словацької кухні.

2
ДЕНЬ 2 | 14 СЕРПНЯ | П'ЯТНИЦЯ

СТОЛИЦЯ ВИСОКИХ ТАТРІВ
Сніданок, виїзд із готелю, відправлення у село Старий Смоковець, яке сміливо можна назвати столицею Високих Татрів. Це гірський кліматичний курорт у лісовій зони на висоті 1018 м над рівнем моря. Селище, засноване 200 років тому, лежить на південних підступах до гори Славковський щит (2454 м). Відтоді Старий Смоковець надзвичайно популярний серед туристів з усього світу, адже за наявності всіх умов для відпочинку і найсучасніших винаходів цивілізації, він примудрився зберігти затишок і колорит маленьких гірських містечок сторічної давнини.

На прогулянці курортом ми побачимо і старі мисливські будиночки, і дерев'яні церкви, і розкішний Гранд-отель, а ще поп'ємо води з унікального джерела та подивимось як словаки зберігають старі традиції відпочинку. І все це на тлі фантастичних гірських краєвидів.
ТАТРАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК

Пішохідно-автобусна екскурсія курортною зоною Високих Татрів. Тут обов'язково сподобається проводити час любителям піших прогулянок: кришталево чисте повітря, казково красиві ліси, декілька водоспадів, та, звісно, захоплюючі краєвиди на гори висотою понад 2500 м. Безпосередньо на території парку можна побачити більше 200 видів рослин (22 з яких зустрічаються тільки тут). А у маленьких містечках по дорозі роздивитись красиві дерев'яні споруди готелів і колиб, значна частина яких зводилася ще в 19 столітті, а також відвідати магазини з великою кількістю товарів в національному стилі.
ДОРОГОЮ НА ШТРБСЬКЕ ПЛЕСО

Після закупки сувенірів - шляхова автобусна екскурсія вздовж гір, річок провалль та урочищ по дорозі на Штрбске плесо. Година фантастичних краєвидів під розповіді гіда та Татранський чай, який насправді зовсім не чай :)
ШТРБСЬКЕ ПЛЕСО

Прогулянка з екскурсією вздовж озера Штрбске плесо, друге за величиною озеро у Татрах площею 19 гектар, на висоті 1330 метрів над рівнем моря. Уздовж озера розташовано декілька мальовничих пішохідних стежок, на яких можна знайти як затишні куточки з неймовірними краєвидами, так і багато сувенірних магазинів, кафе з літніми терасам. По дорозі можна зустріти місцевих тварин, таких як чорні білки та лисиці, які звикли до туристів і з задоволенням їдять з рук.
ВІЛЬНИЙ ЧАС

Повернення в готель, вільний час. За бажанням можете покататись на гірському фунікулері (8€) або канатною дорогою до озера Скальнатне плесо (1751 м. 18€) чи на гору Ломницький Штит (2536 м, 46€).

Ввечері - культурні посиденьки в альтанці з обговоренням враженнь та спогляданням зірок із тераси готелю :)


3
ДЕНЬ 3 | 15 СЕРПНЯ | СУБОТА


БЕЛІАНСЬКА ПЕЧЕРА
Це найкрасивіша і найбільша печера у Високих Татрах. Вона знаходиться в Народному природному заповіднику Беліанські Татри на території народного парку Татранського, на висоті 890 м над рівнем моря. Печера була відкрита золотошукачами в першій половині XVIII століття. Її довжина складає 1752 м, висотний перепад - 160 м. Карстові порожнини печери багаті найрізноманітнішими за формою натічними утвореннями, сталактитами і сталагмітами. Печера вирізняється своїми дивовижними підземними озерцями. У печері є музичний зал, де проводяться концерти.

ЕКСКУРСІЯ НА ПЛОТАХ

Круїз по каньйону прикордонної річки Дунаєць на традиційних горальських дерев'яних плотах - одна з найцікавіших атракцій Словаччини. Траса сплаву - 12 км протягом близько 1,5 годин. На величезних і безпечних плотах пливемо в супроводі досвідчених бокорашів (сплавників лісу), які розповідають про місцеву природу та інші пам'ятки. Побачимо гору "Три корони", скелю "Сім монахів", дачу Адольфа Гітлера, Словацько-Польський кордон. Подорож дуже яскрава і залишає у туристів незабутні враження.

ГОРАЛЬСЬКЕ СЕЛО

Мальовниче горальське село Лесниця - маленьке і затишне, заховане між горами і лісом село, населене корінними жителями гір Словаччини - горалами, які трохи схожі на рідних нам гуцулів. Прогулянка селом, спілкування з місцевими жителями, огляд старих дерев'яних будиночків, відпочинок на березі річки, фото на фоні романтичних гірських краєвидів.

ПОВЕРНЕННЯ В ГОТЕЛЬ

Вільний час на відпочинок, прогулянки вздовж гір чи катання на "гірському трамвайчику".


4
ДЕНЬ 4 | 16 СЕРПНЯ | НЕДІЛЯ
Вільний день. Далеких виїздів автобусом немає.

Цей день ви можете присвятити відпочинку на власний розсуд, а з вибором вам може визначитись наш досвідчений керівник групи. Усі розваги знаходяться в межах пішої доступності або недовгої поїздки автобусом. Вибір великий, серед них:
КАНАТНА ДОРОГА НА ГОРУ ЛОМНИЦЬКИЙ ЩИТ (2536 М)

Друга за висотою вершина Високих Татрів, на яку було прокладено канатну дорогу. На вершині Ломницького Штиту розташована найвища астрономічна обсерваторія Словаччини. З оглядового майданчика видно майже п'яту частину Словаччини, а з іншого боку відкривається дивовижний панорамний вигляд на польські низини. Також на вершині збудований невеличкий готель та кав'ярня, де можна випити запашної кави, споглядаючи неймовірні краєвиди.
ПРОГУЛЯНКА СТУДЕНОЮ ДОЛИНОЮ

Нескладний, але дуже мальовничий прогулянковий маршрут схилами Високих Татрів, на висоті 1400-1700 метрів над р.м, що бере свій початок з берегів високогірного озера Скальнатне і проведе вас схилом гори Ломницький щит, а потім занурить в заповідні урочища Мала та Велика Студена долина, де можна із середини роздивитись гори, відвідати численні водоспади, випити кави в одному з туристичних притулків та сповна насолодитись природою. У кінці маршруту на фунікулері можна спуститись просто у центр курорту.

Маршрут легкий, годиться для всіх відносно здорових людей, з пологим спуском, не потребує спеціальної підготовки.
ПІДКОРЕННЯ ГОРИ СЛАВКОВСЬКИЙ ЩИТ (2454 м)

З верхньої станції фунікулеру гори Гребенок пішки можна піднятись на одну з найвищих і найкрасивіших вершин Високих Татрів - Славковський щит (2454 м). По дорозі є численні зупинки із мінеральними джерелами, гірськими озерами, височезними кам'яними скелями та оглядовими майданчиками, а на вершині вам відкриється один з найгарніших краєвидів у вашому житті. Адже тільки на таких висотах можна побачити усю велич гір.

Маршрут нескладний, не потребує спеціального спорядження, але згодиться тільки для фізично здорових і витривалих людей. Це сходження можна здійснити у компанії гіда (без додаткових доплат).
ТА ІНШІ ВАРІАНТИ ДОЗВІЛЛЯ

Загалом Високі Татри пропонують безліч варіантів відпочинку та розваг, тут прокладено більше 600 км пішохідних маршрутів, працюють канатні дороги, фунікулери, гірський трамвайчик. Поблизу місця проживання є сувенірні ринки, супермаркет та декілька ресторанів зі смачною словацькою кухнею, а тутешня природа просто не залишить вас байдужими.
Проблем із вибором не виникне, гід допоможе вам із цим, а нашим автобусом можна безкоштовно скористатись для трансферу.

5
ДЕНЬ 5 | 17 СЕРПНЯ | ПОНЕДІЛОК

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК "СЛОВАЦЬКИЙ РАЙ"


Сніданок та виїзд із готелю. Прогулянка-екскурсія найпопулярнішим словацьким заповідником. Найулюбленіше місце відпочинку усіх жителів Словаччини. Площа парку становить понад 197 квадратних кілометрів. Майже всю територію парку займають ліси, переважно хвойні. Тут мешкає безліч видів тварин і птахів, в тому числі і рідкісних.

Але для туристів цей парк відомий передусім великою кількістю
обладнаних пішохідних маршрутів для прогулянок та альпінізму. Ми з вами пройдемось одним з найпростіших але мальовничих маршрутів на якому є багато печер, каньйонів і водоспадів, найбільший з яких має висоту 70 метрів.
ВІЛЬНИЙ ЧАС

Після спуску з вершини ще трохи вільного часу час для відпочинку та обід в одному з багаточисленних кафе на території парку, на придбання сувенірів, їжі в дорогу, та відправлення додому. Після обіду виїзд в сторону кордону.
ДОРОГА ТА ПРИБУТТЯ ДОДОМУ

 • Перетин українського кордону
 • М. Львів близько 23:00 (плюс-мінус година), прибуваємо додому трохи втомлені, але щасливі :)

 • УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.
ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ
ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ ВІД 16 РОКІВ

1. Дійсний біометричний закордонний паспорт АБО звичайний закордонний паспорт + шенгенська віза. Зауважимо, що для бронювання туру біометричний паспорт не потрібен, він знадобиться тільки під час туру.

Оформити біометричний паспорт можна:

- У вашому підрозділі ДМСУ, наперед записавшись в електронну чергу: https://dmsu.gov.ua/services/online.html

- У ДП "Документ", у порядку живої черги: https://pasport.org.ua/contact/tsentri

2. Всі туристи застраховані груповою страховкою, але вона не діє поза межами групи та у вільний від екскурсій час, тому рекомендуємо оформити індивідуальну медичну страховку (хоч це не обов'язкова умова), вона оформлюється у будь-якій страховій компанії, коштує від 60 грн.

ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 16 РОКІВ

1. Дійсний закордонний біометричний паспорт дитини.

2. Свідоцтво про народження дитини з вказанними ПІП обох батьків. Дані із паспортів батьків мають повністю співпадати з даними у свідоцтві про народження дитини.

3. У випадку якщо дитина подорожує з одним із батьків від батька\матері що лишається в Україні знадобиться нотаріально завірена довіреність українською мовою на виїзд закордон дитини.

Після прочитання цих умов ОБОВ'ЯЗКОВО відвідайте офіційний державний сайт безвізового режиму http://openeurope.in.ua і почитайте там список умов для перетину кордону. Увесь пакет документів формуйте виходячи із інформації, вказаної на цьому сайті.
ПРО АВТОБУС ТА РОЗПОДІЛ МІСЦЬ
Для нас заброньовано комфортний автобус єврокласу. Є відкидні сидіння, телевізор, кондиціонер, обігрів та інші зручності. Поїздку обслуговують водії з багаторічним стажем. В дорозі будуть зупинки на туалет та їжу.

Місця в автобусі між туристами розподіляються організатором на власний розсуд. Пари обов'язво сидітимуть поряд. У компанії із трьох людей третя людина сидітиме на ряд попереду, ряд позаду або у паралельному ряду від пари.
ПРО ГОТЕЛЬ
Для нас заброньовано готель у курортній зоні Високих Татрів, на висоті 1100 над рівнем моря, з терасою і краєвидом на гори. Номера 2,3,4-місні за вашим бажанням, зручності в номері. Поодинокі туристи будуть проживати в номері з іншими поодинокими туристами в кімнатах по дві-три людини. Хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами.
НАДВАЖЛИВА ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
1. Турклуб "Цікава Україна" не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, поліції, дорожніх служб та інших держпосадовців на території України та ЄС.

2. Перетин кордону туристичними групами за відсутності черг займає зазвичай 3-4 години. Але в окремих випадках може затягнутись до 7-9 годин. Майте це на увазі при бронюванні туру і зберігайте спокій у випадку затримки.

3. У випадку відмови комусь із туристів у перетині кордону сплачені кошти не повертаються.

4. Час початку, кількість, тривалість і черговість проведення екскурсій умовні і можуть змінюватись через той-таки довгий перетин кордону чи по інших причинах.

5. При наявності об'єктивних причин турклуб "Цікава Україна" залишає за собою право змінювати програму туру, автобус або готель зі збереженням загальної структури екскурсій, розваг, комфорту проїзду і проживання. За наявності всіх необхідних умов турклуб "Цікава Україна" зобов'язується повністю виконати програму туру.

6. Турклуб "Цікава Україна" не несе відповідальності за запізнення туристів на відправлення потягу зі Львова. Зазвичай вдень понеділку черг на кордоні з немає, але гарантувати або спрогнозувати це неможливо. Тому важливо брати квитки на потяг якомога пізніше, суворо після 00:00! З нашого боку обіцяємо зробити усе можливе щоб прибути до вокзалу вчасно.

7. Турклуб "Цікава Україна" дуже відповідально відноситься до своїх обов'язків та пишається високим рівнем організації подорожей, гарантує вам багато цікавої інформації, позитивних враженнь і емоцій від цього туру :) Якщо, звісно, ви будете налаштовані їх отримати.

Якщо ви не згодні з будь-яким пунктом цієї програми туру - не бронюйте тур.
ПОРЯДОК ВІДМОВИ ВІД ТУРУ ТА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ
1. При відміні чи перенесенні туру через обставини, що залежать від турклубу «Цікава Україна» (недобір групи, технічні чи організаційні негаразди та інше) передоплата повертається повністю, без комісії, готівкою або на банківську картку туриста.

2. При відміні чи перенесенні туру через обставини, що не залежать від турклубу «Цікава Україна» (пандемія, природні катаклізми, закриття кордонів та інше) передоплата повертається повністю, у вигляді сертифікату на суму авансу з терміном дії не менше одного року, який турист може використати на будь-який захід клубу.

3. При відмові від участі в турі з ініціативи туриста за 45 або більше днів до початку туру передоплата повертається із комісією 50%. При відмові від участі в турі з ініціативи туриста менше ніж за 45 днів до початку туру передоплата не повертається. Це пов'язано із умовою повної передоплати готелів в Європі, які за жодних умов не повертають оплату за проживання.

Якщо ви не згодні з будь-яким пунктом цієї програми - не бронюйте тур.
ВАРТІСТЬ ТУРУ
УВАГА! Ціна на перші 5 місць!
У вартість туру 219 EUR включено:
 • Трансфер зі Львову та назад по маршруту
 • Проживання протягом туру, чотири ночі
 • Сніданки в готелях
 • ВСІ екскурсії по програмі
 • ВСІ вхідні квитки по програмі
 • Круїз на плотах по річці
 • Робота гіда та керівника групи
 • Робота фотографа та фотозвіт з туру
 • Групова страховка
ЖОДНИХ ПРИХОВАНИХ ДОПЛАТ!
У вартість не включено:
 • Обіди та вечері протягом туру
 • Ваші власні витрати на сувеніри, громадський транспорт, канатні дороги тощо.
Для дітей 7-12 років діє нижка у розмірі 14 євро. Участь дітей до 7 років вирішується індивідуально на розсуд організатора.

УВАГА! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Олена Марченко
відповідальний менеджер
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko
Ігор Літневський
керівник клубу
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy
БРОНЮВАННЯ ТУРУ
Для бронювання туру потрібно самостійно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 69 євро (2075 грн) з людини. Після оплати ви отримаєте електронний бланк документу, який потрібно показати гіду при посадці в автобус. Залишок коштів сплачується у день відправлення.