Одноденна екскурсія

Верецький перевал + екоферма

  • 22 травня, неділя, 08:00-19:30 

  • Free Tour (плати скільки можеш)

ГРУПА НАБРАНА. Можна заповнити форму реєстрації, ми зв'яжемось із вами якщо місця з'являться або якщо ми почнемо набір на додатковий виїзд.

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Меморіал князя Святослава● Унікальні радонові джерела● Краєвиди Верецького перевалу● Дегустація сирів на екофермі

ОПИС ЕКСКУРСІЇ

Представляємо нашу фірмову подорож по місцинах Карпат, де ви скоріше за все не були. Але від того пам'ятки не стають менш цікавими, а краєвиди не менш вражаючими. Ця подорож точно врізноманітнить ваші знання про гори та історію нашого краю, а ще надасть нових сил у цей нелегкий час. Ви побачите унікальні радонові джерела, що лікували найбагатших людей Австро-Угорщини; відвідаєте поховання древлянського князя Святослава, сина Володимира Великого; продегустуєте смачні сири на екофермі та побачите місце переходу угорських племен у Європу - Верецький перевал, з якого відкриваються краєвиди, які ви ніколи не забудете.
Все проходить без поспіху і метушні, у супроводі цікавого гіда. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, забав тощо). 

Організаційна інформація

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 08:00 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 08:10 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 08:20 - приміський залізничний вокзал● 08:30 - ТЦ «‎Вікторія Гарденс»● 08:40 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової
Повернення близько 19:30 (плюс-мінус година), висадка туристів на тих самих зупинках. До комендантської години всі будуть вдома.

Оплата довільна

У час війни, розуміючи, що для більшості населення витрати на туризм є зайвими, а дехто взагалі не має змоги оплачувати подібні послуги, ми пробуємо запровадити екскурсії у форматі Free Tour. Це означає, що ви самі вирішуєте скільки готові заплатити за неї. У кінці подорожі ви зможете залишити оплату анонімно. 
25% прибутку з подорожі (якщо він буде) піде на закупівлю ліків для поранених бійців у лікарнях на сході країни.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація, в кінці сторінки для цього є спеціальна форма. Передоплата не потрібна. Кількість місць обмежена.
За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Меморіал князю Святославу

Почнемо з недовгої прогулянки мальовничою лісовою стежкою вздовж річки Опір, до символічної могили древлянського князя Святослава, сина Володимира Хрестителя. Тут на пагорбі височіє пам'ятний знак у вигляді хреста на стелі висотою 18 метрів. По дорозі почуєте цікаву історію життя князя та трагічну загибель у бою разом з військом у 1013 році.

Heading photo

Радонові Джерела

Унікальні джерела радонової води, відкриті 1906 року у с. Гребенів. За часів Австро-Угорської імперії у цій місцевості був знаний курорт, в якому лікували хвороби хребта, опорно-рухового апарату, серцево-судинних недуг та низку інших захворювань. За переказами місцевих жителів, тут були 24 кам'яні ванни, наповнені водою з великим вмістом радону. Окрім цього, поряд були лікувальні грязі. Послугами європейського курорту охоче користувалися європейці. 
Набираємо воду з мінералізацією 96%!

Heading photo

Верецький перевал

Оглядаємо старий перевал (846 м.), що є священним місцем для всіх угорців. Тут встановлено кам'яну піраміду, на честь переходу угорських племен через Карпати у 892 році н.е. на чолі з вождем Арпадом. Також перевал став місцем трагічних подій сучасної історії: у 1939 році польської армією тут було розстріляно близько 600 військовополонених українцев з батальону Січових Стрільців. На честь цього на перевалі також встановлений меморіал.
Слухаємо цікаву історію, оглядаємо краєвиди з перевалу, фотографуємось. Неподалік перевалу біля лісу є чудова галявина із альтанками, де можна перекусити тим що взяли із дому.

Heading photo

Екоферма та дегустація сирів

Завітаємо на новітню еко-сироварню, де відвідаємо виробництво та дізнаємось всі його секрети, заглянемо на територію власної ферми, пофотографуємось із його рогатими жителями (а це корови, кози та вівці), а потім на дегустації поласуємо декількома видами козячого та коров'ячого сиру, серед яких будуть як класичний "витриманий голандський", так і незвичні для нас експериментальні сири, наприклад, із трюфелем.

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 19:30 (плюс-мінус година), висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

ГРУПА НАБРАНА. Можна заповнити форму реєстрації, ми зв'яжемось із вами якщо місця з'являться або якщо ми почнемо набір на додатковий виїзд.

0 грн (довільна)

Екскурсія проходить у форматі Free Tour. Це означає, що в кінці подорожі ви самі можете визначити скільки можете, чи скільки готові заплатити за подорож. Оплату можна буде зробити анонімно. Врахуйте що протягом екскурсії, окремо доведеться оплачувати вхідні квитки.

У вартість входить:

● Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу● Супровід цікавого та досвідченого гіда● Страховка

У вартість не входить:

● Вхідні квитки на туристичні об'єкти (Екоферма "Плай", екскурсія із дегустацією - 140 грн дорослий, 90 дитячий)● Власні витрати на сувеніри, додаткові атракції тощо● Комплексних обідів не передбачено, зате є чудове місце для пікніку. Беремо із собою їжу!

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy