Туристичний клуб

Цікава Україна


СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ!

Реєстрація на тур

Просимо уважно прочитати усю інформацію нижче і тільки потім заповнювати форму реєстрації та робити передоплату

  Передоплата повертається на вимогу туриста тільки з вагомих причин: відміна з боку організатора; серйозне загострення військових дій що може завадити прибути на посадку або нормально провести подорож; неможливість вчасно прибути на посадку через відміну чи затримку потягів до Львова чи Івано-Франківська; хвороба чи інша серйозна ситуація в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї та інших об'єктивних причин. У таких випадках передоплата повертається без проблем і лишніх запитань, протягом одного-двох днів. Поганий настрій, незадовільний прогноз погоди, зміна робочого графіку тощо не є об'єктивними причинами для відмови від участі та повернення передоплати.
  Якщо все ж ви хочете повернути передоплату з власних міркувань, то умови відмови від участі такі:● При відмові протягом трьох днів після дня передоплати аванс повертається без комісії (за виключенням випадків коли передоплату зроблено менше ніж за 15 днів до виїзду).● При відмові за 6 тижнів до виїзду або ще раніше аванс повертається із комісією 25%● При відмові за 4-6 тижнів до виїзду аванс повертається із комісією 50% ● При відмові менше ніж за 4 тижні до виїзду аванс не повертається без об'єктивної причини.

  Будь ласка, якщо ви їдете у подорож із походом в гори, переконайтесь що станом здоров'я ви відповідаєте навантаженням, що вказані у програмі туру, а також маєте необхідний для подорожі одяг та взуття. Протипокази та короткий список одягу читайте у програмі туру який ви бронюєте.

  Якщо ви претендуєте на знижку то вкажіть це у формі реєстрації, а на посадці в автобус майте при собі відповідне підтвердження: копію або фото посвідчення військового або учасника АТО, який є вашим родичем, посвідчення інваліда, студентський або пенсійний квиток тощо.

  З огляду на повітряні тривоги, погоду, стан доріг або непедбачувані обставини турклуб "Цікава Україна" залишає за собою право змінювати програму туру, автобус або готель, зі збереженням загальної структури і якості проведення подорожі. Хвилюватись не варто, ми ніколи не змінюємо програми без об'єктивних причин. 

  Ми не передаємо ваші персональні дані третім особам, однак ваш номер телефону або e-mail можуть бути використані для нечастої і змістовної розсилки комерційних пропозиції від клубу: розкладу екскурсії, знижок на подорожі тощо.

  Будь ласка, не заповнюйте форму реєстрації якщо не згодні з одним з цих пунктів.

Форма реєстрації

заповнюється виключно українською мовою

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

після натискання кнопки вас буде переадресовано на сторінку з реквізитами для передоплати

Ще більше про клуб

«‎Цікава Україна» це 9 років екскурсій та турів Україною і закордон. Ми пишаємось ідеальною репутацією та вкрай високим рівнем організації заходів.

Натисни на одне з посилань щоб переконатись що ми справді існуємо 😀

ВІДГУКИ

що залишили наші туристи, усі вони щирі і правдиві

ФОТОЗВІТИ

з тих турів де була присутня наш фотограф. Зараз вона у декреті, але скоро повернеться :)

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Зачекай трішки, цей розділ у стадії розробки

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy