Одноденна екскурсія

Синевир, ведмеді, вовки

  • 29 травня, неділя, 07:30-21:30

  • 790 грн з людини | ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

  • *625 грн для ВПО (жінок і дітей), а також для найближчих членів сім'ї діючих військовослужбовців

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Вишківський перевал● Синевирський перевал● Озеро Синевир● Еко-парк Долина вовків● Центр реабілітації ведмедів

Опис екскурсії

Представляємо легку одноденну подорож, яку сподобається всім туристам-початківцям від дітей до дорослих, які мало бувають або ніколи не були в Карпатах. Насичена цікавими розповідями, гарними краєвидами та не перевантажена довгими переїздами. Ви побачите величні перевали, обійдете навколо відомого озера Синевир, покатаєтесь гірськими дорогами, завітаєте до бурих ведмедиків та відвідаєте еко-парк з різноманітними тваринами. Ідеально для відпочинку всією сім'єю від щоденної праці та для зменшення нервової напруги.
Подорож проходить без поспіху та метушні, у супроводі цікавого та досвідченого гіда. Передбачено час на обід та відпочинок. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних забав тощо).
25% від прибутку з подорожі піде на купівлю ліків у шпиталі що лікують поранених бійців на сході країни.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з нижчевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Вишківський перевал

Розташований між селами Мислівка та Вишків у місці, де на висоті 931 метр над морем з'єднуються два гірських масиви - Горгани та Бескиди. Цим перевалом зараз проходить автошлях Долина — Хуст, але сотні років тому проходили військові та торгівельні шляхи, про що свідчать численні археологічні знахідки. На оглядовому майданчику ми помилуємось краєвидами на ще один гірський масив - Полонина Боржава. Фотографуємось біля цих красот та рушаємо далі, дихаємо найчистішим повітрями та рушаємо далі!

Heading photo

Синевирський перевал

Робимо фотостоп на ще одному перевалі - Синевирському (937 м. над рівнем моря). На думку всіх гідів "Цікавої України" це найкрасивіший перевал Карпат. Ще раз милуємось неймовірними краєвидами, робимо чудові фото на фоні гірського хребта та одноосібних гірських хатинок, що ніби випадково розкидані по схилах. Також тут можна придбати сувеніри, сфотографуватись з конями-гуцуликами та загадати бажання у незвичний спосіб.

Heading photo

Озеро Синевир

Безумовно, одне з найкрасивіших місць нашої країни! Найбільше озеро Українських Карпат, є одним із семи природних чудес України. Розташоване під горою Озерна, на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-6 гектарів, залежно від пори року. Його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22 м, а вода ніколи не прогрівається вище 20 градусів.
Під час прогулянки уздовж озера можна насолодитись кришталево чистим повітрям, повною тишею і спокоєм, покататись на конях вздовж узберіжжя, влаштувати пікнік в одній із зон відпочинку та ще більше полюбити рідні Карпати :)

Heading photo

Еко-парк Долина Вовків

Цікавий і дуже незвичайний приватний зоопарк, що відкрив житель села Синевирська Поляна, який мав на меті зібрати в одному місці 12 видів вовків з усього світу. Однак, крім вовків тут знайшли свій дім олені та косулі, а ще дуже незвичні для Карпат тварини: леви, тигри, лами, альпаки, бізони. А зіркою парку є дружній і кмітливий верблюд-альбінос Жора, родом із Монголії.
Усіх нехижих звірів тут можна гладити, годувати з рук та фотографувати. Всі вони ситі і доглянуті та на відміну від звичайних приватних зоопарків живуть у дуже комфортних умовах.

Heading photo

Центр реабілітації бурих ведмедів

Завітаємо до реабілітаційного центру бурих ведмедів, що розташовано на ділянці лісу 12 га посеред національного парку "Синевир". Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження або потерпіли від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, відтворення їх природної популяції тощо. Тепер, на радість працівникам парку і туристам тут відновлюються і щасливо живуть більше 30 вихованців, які із задоволенням виходять із лісу подивитись на відвідувачів!

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 21:30 (плюс-мінус півгодини), висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали. До комендантської години всі будуть вдома.

Вартість екскурсії

790 грн з людини

Пільгова ціна 625 грн. Розповсюджується на: ВПО (жінок та дітей), пенсіонерів, членів сімей діючих військовослужбовців.
Для дитини 7-13 років ціна 690 грн. Діти до 7 років без надання окремого місця - безкоштовно.

У вартість включено ВСЕ!

● Проїзд комфортабельним автобусом● ВСІ вхідні квитки по маршруту● Екскурсійне обслуговування на об'єктах● Супровід досвідченим гідом● Страховка

У вартість не включено:

Тільки власні витрати: харчування, сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.
25% від прибутку з подорожі піде на купівлю ліків у шпиталі що лікують поранених бійців на сході країни.

Організаційна інформація


Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 07:20 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 07:30 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 07:40 - приміський залізничний вокзал● 07:50 - ТЦ «‎Вікторія Гарденс»● 08:00 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової
Повернення близько 21:30 (плюс-мінус півгодини), висадка туристів на тих самих зупинках. До комендантської години всі будуть вдома.

Харчування на маршруті:

За бажанням, перед відвіданням озера Синевир буде буд можливість замовити обід у колоритній гуцульській колибі, а сам обід відбудеться після відвідання озера. Якщо не бажаєте замовляти харчування, то заміть обіду або додатково до нього беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 250 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання туру потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 250 грн з людини. Після оплати на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус. Залишок коштів сплачується у день відправлення.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy