Туристичний клуб

Цікава Україна


СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ!

Реєстрація на тур

Просимо уважно прочитати усю інформацію нижче і тільки потім заповнювати форму реєстрації та робити передоплату

  Передоплата повертається на вимогу туриста тільки з об'єктивних причин: відміна з боку організатора, суттєве погіршення військової ситуації в регіоні, неможливість прибути до Львова через затримку або відміну потягів чи інший форс-мажор пов'язаний із військовими діями, хвороба або інша серйозна ситуація у одного з учасників або найближчих членів сім'ї тощо. У таких випадках передоплата повертається без лишніх проблем і запитань, протягом одного-двох днів. Поганий настрій, незадовільний прогноз погоди, зміна робочого графіку тощо не є об'єктивними причинами для відмови від участі та повернення передоплати.
  Якщо все ж ви хочете повернути передоплату з власних міркувань, то умови відмови від участі такі:- При відмові протягом двох днів після дня передоплати аванс повертається без комісії (за виключенням випадків коли передоплату зроблено менше ніж за 7 днів до виїзду).- При відмові за чотири тижні до виїзду або ще раніше, аванс повертається із комісією 25%- При відмові за 2-4 тижні до виїзду аванс повертається із комісією 50% - При відмові менше ніж за два тижні до виїзду аванс не повертається без об'єктивної причини.
  Будь ласка, якщо ви їдете у подорож із походом в гори, переконайтесь що станом здоров'я ви відповідаєте навантаженням, що вказані у програмі туру, а також маєте необхідний для подорожі одяг та взуття. Протипокази до походу та короткий список одягу читайте у програмі туру який ви бронюєте.
  Якщо ви претендуєте на знижку то вкажіть це у формі реєстрації, а на посадці в автобус майте при собі відповідне підтвердження: копію або фото посвідчення військового або учасника АТО, який є вашим родичем, посвідчення інваліда, студентський або пенсійний квиток тощо.
  З огляду на повітряні тривоги, погоду, стан доріг або непедбачувані обставини програму екскурсії може бути змінено, зі збереженням загальної структури і якості проведення подорожі. Хвилюватись не варто, ми ніколи не змінюємо програми без об'єктивних причин. 
  Ми не передаємо ваші персональні дані третім особам, однак ваш номер телефону або e-mail можуть бути використані для нечастої і змістовної розсилки комерційних пропозиції від клубу: розкладу екскурсії, знижок на подорожі тощо.
  Будь ласка, не заповнюйте форму реєстрації якщо не згодні з одним з цих пунктів.

Форма реєстрації

заповнюється виключно українською мовою

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

після натиснення кнопки вас буде переадресовано на сторінку з реквізитами для передоплати

Більше про клуб

«‎Цікава Україна» це 9 років екскурсій та турів Україною і закордон. Ми пишаємось ідеальною репутацією та вкрай високим рівнем організації заходів. Для отримання додаткової інформації про нас натисніть на один з блоків нижче.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy