Одноденна екскурсія

Фортеця Тустань + джерела Східниці + водоспад Кам'янка

  • 16 квітня, субота, 08:00-20:00 | МІСЦЬ НЕМАЄ

  • Free Tour (плати скільки можеш)

ОПИС ЕКСКУРСІЇ

Легка одноденна подорож у один з найбільш мальовничих куточків Львівських Карпат, яка дозволить погуляти, трохи розслабитись і на короткий час відволіктись від суворих реалій життя у війні. А разом із тим дізнатись багато цікавого та пофотографувати чудові гірські краєвиди. Відвідаємо залишки скельної фортеці Тустань XI-XVI століть, завітаємо у місто-курорт Східниця, де наберемо води з унікальних мінеральних джерел, а також помилуємось чарівним водоспадом Кам'янка у межах Національного природнього парку "Сколевські Бескиди".
Подорож проходить без поспіху і метушні, у супроводі цікавого гіда. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних застіль тощо).

Організаційна інформація

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 07:40 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 07:50 - готель Львів● 08:00 - приміський залізничний вокзал● 08:10 - ТЦ "Вікторія Гарденс"● 08:20 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової
Повернення близько 20:00, висадка туристів на тих самих зупинках.

Оплата довільна

У час війни, розуміючи що для більшості населення витрати на туризм є зайвими, а дехто взагалі не має змоги оплачувати подібні послуги, ми пробуємо запровадити екскурсії у форматі Free Tour. Це означає, що ви самі вирішуєте скільки готові заплатити за неї. У кінці подорожі ви зможете залишити оплату анонімно. Не можете - не платите нічого.
25% від прибутку з подорожі (якщо він буде) ми перерахуємо на спецрахунок для підтримки ЗСУ.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація, в кінці сторінки для цього є спеціальна форма. Передоплата не потрібна. Кількість місць обмежена.
За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Скельна фортеця «‎Тустань»

Відвідуємо давній наскельний оборонний комплекс, який виконував функції прикордонної фортеці і митного пункту. Фортеця Тустань була важливим опорним пунктом Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У 1241 р. її зруйнували орди хана Батия, а у 1340 р. захопив і заново відбудував польський король Казимир Великий в якості королівської фортеці.
Тут збереглися залишки кам'яної стіни, печери, ступені, колодязь і дві цистерни для води.

Heading photo

Курорт Східниця

Тихе курортне селище в долині серед гірського масиву Бескиди (820 м над рівнем моря). Вперше згадується в XIV ст, як звичайне село, але у 1960-х рр. місцевий інженер-еколог Євег Сотницький відкрив у Східниці безліч джерел унікальних мінеральних вод різних типів, всього близько 70. Особливо популярне так зване "Андропівське джерело", водою з якого лікувався радянський генсек Ю. Андропов. Саме біля нього ми і зупинимось, щоб спробувати легендарну воду та помилуватись краєвидами.

Heading photo

Водоспад "Кам'янка"

Відвідуємо один з найпопулярніших водоспадів Українських Карпат, розташований у межах національного парку "Сколевські Бескиди"; є гідрологічною пам'яткою природи. Висотою близько 7 м, цей водоспад вражає двома бурхливими і шумними потоками, що утворили природню чашу у руслі річки, завдяки чому в ньому можна купатись!Тут можна добряче прогулятись, помилуватись густим лісом і випити трав'яного чаю, що люб'язно запропонують місцеві жителі.

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 20:00, висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

МІСЦЬ НЕМАЄ

0 грн (довільна)

Екскурсія проходить у форматі Free Tour. Це означає, що в кінці подорожі ви самі можете визначити скільки можете, чи скільки готові заплатити за подорож. Оплату можна буде зробити анонімно. Врахуйте що протягом екскурсії, можливо, окремо доведеться оплачувати вхідні квитки.

У вартість входить:

● Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу
● Екскурсійний та організаційний супровід цікавого та досвідченого гіда
● Страховка

У вартість не входить:

● Вхідні квитки на туристичні об'єкти (Тустань - 80 грн дорослий, 40 грн дитячий. Водоспад Кам'янка - 12 грн дорослий, 6 грн дитячий)
● Харчування (обід 100-150 грн з людини за бажанням, залежно від наявності). Або просто беріть із собою перекус.
● Власні витрати на сувеніри, додаткові атракції тощо

Форма реєстрації на екскурсію

заповнюється виключно українською мовою

Переконливо просимо раціонально оцінити свою можливість прийняти участь в екскурсії та заповнювати форму тільки якщо впевнені у тому, що зможете поїхати (звісно, за умови збереження стабільної ситуації в нашому регіоні).

Дякуємо!

Протягом доби після заповнення ви отримаєте підтвердження бронювання на Viber або Telegram вказаний під час реєстрації

Can't send form.

Please try again later.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy