Одноденна екскурсія

Фортеця Тустань + джерела Східниці + водоспад Кам'янка

  • 21 травня, субота, 08:00-19:30

  • Free Tour (плати скільки можеш)

  • location_1

    РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Скельна фортеця «‎Тустань»● Три мінеральних джерела Східниці● Водоспад Кам'янка● Чудові краєвиди Карпат

  • location_1

    ЗАЛИШИЛОСЬ 4 МІСЦЯ!

ОПИС ЕКСКУРСІЇ

Легка одноденна подорож у один з найбільш мальовничих куточків Львівських Карпат, яка дозволить погуляти, трохи розслабитись і на короткий час відволіктись від суворих реалій життя у війні. А разом із тим дізнатись багато цікавого та пофотографувати чудові гірські краєвиди. Відвідаємо залишки скельної фортеці Тустань XI-XVI століть, завітаємо у місто-курорт Східниця, де наберемо води з унікальних мінеральних джерел, а також помилуємось чарівним водоспадом Кам'янка у межах Національного природнього парку "Сколевські Бескиди".
Подорож проходить без поспіху і метушні, у супроводі цікавого гіда. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних забав тощо).

Організаційна інформація

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 07:50 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 08:00 - готель Львів● 08:10 - приміський залізничний вокзал● 08:20 - ТЦ "Вікторія Гарденс"● 08:30 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової
Повернення близько 19:30 (плюс-мінус година), висадка туристів на тих самих зупинках.

Оплата довільна

У час війни, розуміючи, що для більшості населення витрати на туризм є зайвими, а дехто взагалі не має змоги оплачувати подібні послуги, ми пробуємо запровадити екскурсії у форматі Free Tour. Це означає, що ви самі вирішуєте скільки готові заплатити за неї. У кінці подорожі ви зможете залишити оплату анонімно. 
25% прибутку з подорожі (якщо він буде) піде на закупівлю ліків для поранених бійців у лікарнях на сході країни.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація, в кінці сторінки для цього є спеціальна форма. Передоплата не потрібна. Кількість місць обмежена.

За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Скельна фортеця «‎Тустань»

Відвідуємо давній наскельний оборонний комплекс, який виконував функції прикордонної фортеці і митного пункту. Фортеця Тустань була важливим опорним пунктом Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У 1241 р. її зруйнували орди хана Батия, а у 1340 р. захопив і заново відбудував польський король Казимир Великий в якості королівської фортеці.
Тут збереглися залишки кам'яної стіни, печери, ступені, колодязь і дві цистерни для води.

Heading photo

Курорт Східниця

Тихе курортне селище в долині серед гірського масиву Бескиди (820 м над рівнем моря). Вперше згадується в XIV ст, як звичайне село, але у 1960-х рр. місцевий інженер-еколог Омелян Стоцький відкрив у Східниці безліч джерел унікальних мінеральних вод різних типів, всього близько 70. Тут є і содові мінеральні води, залізисті, і власні "Боржомі" та "Нафтуся". Біля двох-трьох джерел ми зупинимось, щоб спробувати легендарну воду та помилуватись краєвидами.

Heading photo

Водоспад "Кам'янка"

Відвідуємо один з найпопулярніших водоспадів Українських Карпат, розташований у межах національного парку "Сколевські Бескиди"; є гідрологічною пам'яткою природи. Висотою близько 7 м, цей водоспад вражає двома бурхливими і шумними потоками, що утворили природню чашу у руслі річки, завдяки чому в ньому можна купатись!Тут можна добряче прогулятись, помилуватись густим лісом і випити трав'яного чаю, що люб'язно запропонують місцеві жителі.

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 19:30, висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

ЗАЛИШИЛОСЬ 4 МІСЦЯ!


0 грн (довільна)

Екскурсія проходить у форматі Free Tour. Це означає, що в кінці подорожі ви самі можете визначити скільки можете, чи скільки готові заплатити за подорож. Оплату можна буде зробити анонімно. Врахуйте що протягом екскурсії, окремо доведеться оплачувати вхідні квитки.

У вартість входить:

● Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу
● Екскурсійний та організаційний супровід цікавого та досвідченого гіда
● Страховка

У вартість не входить:

● Вхідні квитки на туристичні об'єкти (Тустань - 80 грн дорослий, 40 грн дитячий. Водоспад Кам'янка - 12 грн дорослий, 6 грн дитячий)
● Харчування (обід 120-150 грн з людини за бажанням, залежно від наявності). Або просто беріть із собою перекус.
● Власні витрати на сувеніри, додаткові атракції тощо

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy