Благодійна екскурсія

Фортеця Тустань + джерела Східниці + водоспад Кам'янка

  • 19 червня, неділя, 08:00-19:30

  • 300 грн + 100 грн на ліки для військових

  • На зібрані кошти буде придбано ліки для бійців ЗСУ у гарячих точках

  • location_1

    РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Скельна фортеця «‎Тустань»● Мінеральні джерела Східниці● Водоспад Кам'янка● Чудові краєвиди Карпат

Опис екскурсії

Легка одноденна подорож у один з найбільш мальовничих куточків Львівських Карпат, яка дозволить погуляти, трохи розслабитись і на короткий час відволіктись від суворих реалій життя у війні. А разом із тим дізнатись багато цікавого та пофотографувати чудові гірські краєвиди. Відвідаємо залишки скельної фортеці Тустань XI-XVI століть, завітаємо у місто-курорт Східниця, де наберемо води з унікальних мінеральних джерел, а також помилуємось чарівним водоспадом Кам'янка у межах Національного природнього парку "Сколевські Бескиди".
Подорож проходить без поспіху та метушні, у супроводі цікавого та досвідченого гіда. Передбачено час на обід та відпочинок. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних застіль тощо). 
На благодійний внесок 100 грн з людини щотижня купляємо медичне обладнання і ліки для військових на сході України. Щотижневі звіти на нашій сторінці у facebook.

Організаційна інформація

Оплата подорожі:

300 грн з людини - це мінімально можливий організаційний внесок. За ці кошти забезпечується автобус, водій, керівник групи та екскурсійне обслуговування на туристичних локаціях.
100 грн з людини - благодійний внесок. За ці кошти після подорожі буде придбано ліки для бійців ЗСУ у гарячих точках. Щотижневі звіти можна переглянути тут (натиснути на посилання):● FACEBOOK ● Телеграм-канал
Окремо оплачуються вхідні квитки на туристичні об'єкти. Деякі категорії громадян можуть не робити благодійний внесок. Інформація по цьому в кінці програми.

Графік виїзду:

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:● 08:00 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола
● 08:10 - готель Львів
● 08:20 - приміський залізничний вокзал
● 08:30 - ТЦ "Вікторія Гарденс"
● 08:40 - перехрестя вул. Стрийської та Наукової

Повернення близько 19:30, висадка туристів на тих самих зупинках. Проміжних зупинок не передбачається.

Харчування на маршруті:

Буде можливість замовити смачний обід в одному з кафе біля фортеці Тустань (приблизно 150 грн з людини), меню запропонує гід. Якщо не бажаєте замовляти харчування - просто беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Снідаємо та вечеряємо вдома.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 100 грн з людини, докладніша інформація нижче. Залишок оплачується при посадці в автобус.
ВАЖЛИВО! За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, перелік одягу та необхідних речей, рекомендації по підготовці тощо.

Галерея

фотографій з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Курорт Східниця

Тихе курортне селище в долині серед гірського масиву Бескиди (820 м над рівнем моря). Вперше згадується в XIV ст, як звичайне село, але у 1960-х рр. місцевий інженер-еколог Омелян Стоцький відкрив у Східниці безліч джерел унікальних мінеральних вод різних типів, всього близько 70. Тут є і содові мінеральні води, залізисті, і власні "Боржомі" та "Нафтуся". Біля двох-трьох джерел ми зупинимось, щоб спробувати легендарну воду та помилуватись краєвидами.

Heading photo

Скельна фортеця «‎Тустань»

Відвідуємо давній наскельний оборонний комплекс, який виконував функції прикордонної фортеці і митного пункту. Фортеця Тустань була важливим опорним пунктом Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У 1241 р. її зруйнували орди хана Батия, а у 1340 р. захопив і заново відбудував польський король Казимир Великий в якості королівської фортеці.Тут, серед величних скель висотою до 60 метрів, збереглися залишки кам'яної стіни, печери, ступені, колодязь і дві цистерни для води.

Heading photo

Водоспад «‎Кам'янка»

Відвідуємо один з найпопулярніших водоспадів Українських Карпат, розташований серед лісу у межах національного парку "Сколевські Бескиди", є гідрологічною пам'яткою природи. Висотою близько 7 м, цей водоспад вражає двома бурхливими і шумними потоками, що утворили природню чашу у руслі річки, завдяки чому в ньому можна купатись.Тут можна добряче прогулятись, помилуватись густим лісом і випити трав'яного чаю, що люб'язно запропонують місцеві жителі.

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 19:30, висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

300 грн + 100 грн

300 грн з людини - це мінімально необхідний організаційний внесок. За ці кошти забезпечується автобус, водій, керівник групи та екскурсійне обслуговування на туристичних локаціях.
100 грн з людини - благодійний внесок. За ці кошти після подорожі буде придбано ліки для бійців ЗСУ у гарячих точках.

У вартість включено

● Проїзд комфортабельним автобусом● Організаційний супровід керівником групи● Екскурсійне обслуговування на об'єктах● Страховка
Благодійний внесок можуть не робити: діти 7-13 років, члени сімей військовослужбовців, інваліди 1 та 2 групи, діти-сироти.
Діти до 7 років безкоштовно без надання окремого місця в автобусі.

У вартість не включено:

Вхідні квитки (дитячий/дорослий):● Фортеця Тустань - 80/40 грн● Водоспад Кам'янка - 15/10 грн
А також обід та ваші власні витрати у вільний час.

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 100 грн з людини. Перед цим ви зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy