НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ

ЦІКАВА УКРАЇНА

ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ
Найкращі у світі подорожі Україною
І навіть трохи закордон :)
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
Щодо проведення турів в умовах поширення коронавірусу
Немає жодного сумніву у тому, що всі ми стурбовані поширенням коронавірусу планетою, у зв'язку із чим у вас виникають сумніви щодо можливості проведення турів чи власної участі у туристичних поїздках. Турклуб «Цікава Україна» розуміє цю стурбованість, отож, аби унеможливити фінансові втрати для туристів, запроваджуємо наступні правила для всіх бронюваннь:
На даний момент всі тури розміщені на сайті є дійсними і за відсутності змін відбудуться за графіком. Однак, у разі скасування туру по Україні через карантин або інші законодавчі обмеження (у т.ч. у разі заборони на залізничне сполучення зі Львовом), учасники матимуть можливість повернути сплачені кошти в повному обсязі. Звісно, якщо тур буде скасовано або перенесено через карантин, всіх туристів буде повідомлено якомога раніше.

ВАЖЛИВО! Усі тури відбуватимуться згідно чинних карантинних обмежень і рекомендацій МОЗ!
ХОЧУ В ТУР, ЯКІ МОЇ ПОДАЛЬШІ ДІЇ?
Спокійно помандруйте сайтом, оберіть тур, який вам сподобався і забронюйте його, заповнивши форму реєстрації. Протягом доби після заповнення форми реєстрації і авансування, по вайберу чи на електронну пошту ви отримаєте електронний бланк документу (путівку), який підтверджує оплату і дає право на участь в турі. Також за 3-4 дні до виїзду на вайбер або електронну пошту ви отримаєте інфолисток, де буде вся корисна інформація по туру: точне місце і час відправлення, фото і номер автобуса, перелік необхідних речей, корисні поради тощо.

Колектив клубу просить із розумінням поставитись до вищеозначеної інформації, бажає здоров'я і, звісно, безпечних подорожей! А тепер, ОБЕРІТЬ ТУР! :)
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Олена Марченко
відповідальний менеджер
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko
Ігор Літневський
керівник клубу
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy