НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ

ЦІКАВА УКРАЇНА

ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ
Найкращі у світі подорожі Україною
І навіть трохи закордон :)
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
Щодо проведення турів і обставин, пов'язаних із поширенням коронавірусу
Всім доброго дня! Немає жодного сумніву у тому, що всі ми стурбовані поширенням коронавірусу планетою, у зв'язку із чим у вас виникають сумніви щодо можливості проведення турів чи власної участі у туристичних поїздках. Турклуб «Цікава Україна» розуміє цю стурбованість, отож, аби унеможливити фінансові втрати для туристів, запроваджує наступні правила для всіх бронюваннь:
ДЛЯ ТУРІВ ПО УКРАЇНІ
На даний момент скасованими вважаються всі тури з виїздом до 16 травня включно, всі інші тури клубу на даний момент є дійсними і за відсутності змін відбудуться за графіком.
У разі скасування туру через карантин або інші законодавчих обмеження, що унеможливлюють проведення туру і приведуть до його скасування, учасники турів матимуть можливість перенести і використати сплачені кошти на будь-який захід турклубу до кінця 2021 року. Обирати тур-заміну одразу не обов'язково.
Всі учасники НЕ СКАСОВАНИХ турів з датою виїзду до 01 червня також мають можливість перенести сплачені кошти на інший захід клубу. Для цього їм потрібно звернутись з відповідним зверненням не пізніше як за 14 днів до виїзду.
Щодо всіх інших турів, у разі, якщо тур вважається дійсним і не відміняється, перенесення коштів на інший тур неможливе, а повернення коштів за запитом туриста відбувається згідно умов, що були прийняті ним підчас заповнення форми реєстрації, їх можна ПОДИВИТИСЬ ТУТ (інформація в кінці форми).
ДЛЯ ЗАКОРДОННИХ ТУРІВ
На даний момент законодавчого обмеження на проведення закордонних заходів турклубу немає, адже карантин і обмеження в'їзду транспорту в ЄС діють до 15 травня, а найближчий тур відбудеться 25 червня. Отож, поки що всі закордонні тури клубу на даний момент є дійсними і за відсутності змін відбудуться за графіком.
Однак, у разі продовження карантину до дати проведення туру в Україні або країні призначення або інших законодавчих обмеженнь, що унеможливлюють проведення туру і приведуть до його скасування, учасники турів матимуть можливість перенести і використати сплачені кошти на будь-який захід турклубу до кінця 2021 року. Обирати тур-заміну одразу не обов'язково.
Щодо всіх інших турів, у разі, якщо тур вважається дійсним і не відміняється, перенесення коштів на інший тур неможливе, а повернення коштів за запитом туриста відбувається згідно умов, що були прийняті ним підчас заповнення форми реєстрації, їх можна ПОДИВИТИСЬ ТУТ (інформація в кінці форми).
Я ТУРИСТ, ЯКІ МОЇ ПОДАЛЬШІ ДІЇ?
Якщо ваш тур за датою НЕ підпадає під дію карантину чи інших законодавчих обмеженнь, він вважається дійсним, отож готуйтесь до участі в ньому. За 3-4 дні до виїзду на вайбер або електронну пошту ви отримаєте інфолисток, де буде вся корисна інформація по туру: точне місце і час відправлення, фото і номер автобуса, перелік необхідних речей, корисні поради тощо.

Якщо ваш тур за датою ПІДПАДАЄ під дію карантину чи інших законодавчих обмеженнь, його вже скасовано або буде скасовано у найближчі пару днів. Отож, у найближчі дні з вами зв'яжеться менеджер клубу, який запропонує тур-заміну або сертифікат на суму сплаченого авансу, яким ви зможете скористатись протягом року після скасованого туру.
Колектив клубу просить із порозумінням поставитись до ситуації, адже і Ви, і ми є заручниками ситуації, що склалася. Також просимо вас зберігати спокій і здоровий глузд та використовувати лише достовірні джерела інформації. Бажаємо всім здоров'я!
Є ПИТАННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС!
Ігор Літневський
Керівник. Питання перенесення або повернення коштів.
Телефон, Viber:
+38 093 604 19 08 | +38 098 648 37 37

Facebook: Igor Litnevskiy
Instagram:
igorlitnevskiy
Олена Марченко
Менеджер. По всіх інших питаннях.
Телефон, Viber:
+38 067 388 10 06

Facebook:
Олена Марченко
Instagram: olenka_marko