Одноденна екскурсія

Жовківський замок + Крехівський монастир


  • 08 травня, неділя, 08:00-22:00 

  • Free Tour (плати скільки можеш)

  • Родзинки подорожі:● Жовківський замок● Крехівський монастир● Яворівський нацпарк● Музей природи Розточчя

ОПИС ЕКСКУРСІЇ

Це класична одноденна мандрівка Львівщиною, якою варто починати ознайомлення із нашим краєм. Зцілить духовно, заспокоїть та не дасть думати про сумне хоча би один день. Буде цікава широкому кругу туристів, адже насичена різноманітними пам'ятками і історії, і природи, і архітектури. Відвідаємо резиденцію польських королів - Жовківський замок, помолимось у заснованому в 1612 році Крехівському монастирі, надихнемось на творчість гуляючи стежкою Івана Франка та поспілкуємось із тваринним світом у Яворівському Нацпарку. Перфектна подорож аби набратись сил до робочого тижня!
Екскурсія проходить без поспіху та метушні, у супроводі цікавого та досвідченого гіда. Передбачено час на обід, фотографії, купівлю сувенірів та відпочинок на природі.

Організаційна інформація

Оплата довільна

У час війни, розуміючи що для більшості населення витрати на туризм є зайвими, а дехто взагалі не має змоги оплачувати подібні послуги, ми пробуємо запровадити екскурсії у форматі Free Tour. Це означає, що ви самі вирішуєте скільки готові заплатити за неї. У кінці подорожі ви зможете залишити оплату анонімно. 
20% від прибутку з подорожі (якщо він буде) ми перерахуємо на спецрахунок НБУ для підтримки Збройних Сил України.

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 08:50 - ТЦ «‎Вікторія Гарденс» ● 09:00 - приміський залізничний вокзал ● 09:10 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 09:20 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 09:30 - перехрестя вул. Липинського та Богдана Хмельницького
Повернення близько 19:00, висадка туристів на тих самих зупинках.

Харчування на маршруті:

На початку подорожі гідом буде запропоновано смачний обід в одному з кафе по маршруту (приблизно 150 грн з людини). Якщо не бажаєте замовляти харчування - просто беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Снідаємо та вечеряємо вдома.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація, в кінці сторінки для цього є спеціальна форма. Передоплата не потрібна. Кількість місць обмежена.
За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Жовківський замок 

Неперевершена пам'ятка архітектури епохи ренесансу. Збудований на початку XVII століття, він був улюбленою резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, за якого пережив період найбільшого розквіту. Сучасного вигляду замок набув внаслідок багатьох перебудов та недбалого ставлення протягом XIX—XX століть. Нині замок реконструюють, але значна частина відкрита для огляду. Ми прогуляємось внутрішнім подвір'ям оглянемо та музей із експозицією, що розповідає про історію міста та замку. Також тут зберіглись давні малюнки, гравюри та фотографії, зброя, предмети побуту, скульптури. 
Нині Жовківський замок є перлиною Львівщини та внесений до Державного реєстру національного культурного надбання України. 

Heading photo

Крехівський монастир

Заснований у 1612 році ченцями Києво-Печерської Лаври монастир є пам'яткою архітектури національного значення та духовним центром Львівщини. Тут молились та просили сил для бою Богдан Хмельницький, Петро Дорошенко, Іван Мазепа, надихались на творчість Іван Франко та Михайло Грушевський. А поклонитись чудотворним іконам Богородиці та святого Миколая щороку приїзжають сотні тисяч вірян.
Нині монастир належить Українській Греко-Католицькій церкві, а ченці не тільки моляться і правлять богослужіння, а й виготовляють шоколад, масло та сир за авторськими рецептами. Після відвідання - смачний обід!

Heading photo

Стежка Франка (Яворівський НПП)

Мальовнича лісова стежка, якою прогулювався великий Каменяр розташована на території Яворівського нацпарку, який унікальний п'ятьма різновидами ландшафту та власним м'яким і вологими мікрокліматом. Повітря тут настільки збагачене киснем, що створює лікувальну дію. Також тут є парк із давнім ставком, літній театр, капличка, цілюще джерело та серія скульптур і фотолокацій, присвячених Івану Франку, який любив тут гуляти. Отож і ми погуляємо, оздоровимось, насолодимось природою Розточчя, послухаємо співи птахів, посидимо під трьохсотлітнім дубом та дізнаємось багато цікавих фактів з життя видатного письменника.

Heading photo

Рекреаційна зона "Природа Розточчя"

Наприкінці подорожі завітаємо у невеличкий зоопарк, розташований при Яворівському НПП. Тут можна побачити тварин характерних для місцевої фауни і не тільки: олені, косулі, лисиці, єноти, чаплі, хижі птахи та багато інших. І все це на березі озера, біля якого можна у тиші та спокої насолодитись дивовижною природою краю та набратись натхнення і сил для робочого тижня і наближення Перемоги. Чим не чудове завершення екскурсії!

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 20:00, висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

ГРУПА НАБРАНА. Можна заповнити форму реєстрації, ми зв'яжемось із вами якщо місця з'являться або якщо ми почнемо набір на додатковий виїзд.

0 грн (довільна)

Екскурсія проходить у форматі Free Tour. Це означає, що в кінці подорожі ви самі можете визначити скільки можете, чи скільки готові заплатити за подорож. Оплату можна буде зробити анонімно. Врахуйте що протягом екскурсії окремо доведеться оплачувати вхідні квитки.

У вартість входить:

● Проїзд по маршруту комфортним автобусом● Супровід цікавого та досвідченого гіда● Приємні бонуси● Страховка

У вартість не входить:

● Вхідні квитки на туристичні об'єкти (Жовківський замок - 90 грн дорослий, 30 грн дитячий. Стежка Івана Франка - 50/25 грн).● Харчування (обід бл. 150 грн з людини, за бажанням). Або просто беріть із собою перекус.● Власні витрати на сувеніри, додаткові атракції тощо

Форма реєстрації на екскурсію

заповнюється виключно українською мовою

Переконливо просимо раціонально оцінити свою можливість прийняти участь в екскурсії та заповнювати форму тільки якщо впевнені у тому, що зможете поїхати (звісно, за умови збереження стабільної ситуації в нашому регіоні).

Дякуємо!

Протягом доби після заповнення ви отримаєте підтвердження бронювання на Viber або Telegram вказаний під час реєстрації

Can't send form.

Please try again later.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy