Не тур, а фантастика

Вище тільки зорі 

+ цвітіння червоної рути

  • a

    Ціна поступово зростатиме. Бронюй тур і для тебе вона вже не зміниться.

  • Частина прибутку з подорожі йде на закупку ліків та обладнання для ЗСУ.

Коротко про тур

Продовжуємо дивувати туристів і презентуємо ще одну УНІКАЛЬНУ подорож! Ми знову доставимо тебе на захмарні висоти, які здаються недосяжними для людей, що не мають можливості брати довгі відпустки, носити важкі рюкзаки та купляти дороге спорядження. 2001, 2016, 2038 метрів - це висоти трьох вершин-двотисячників, які ти підкориш з нами без надзусиль, завдяки одному маленькому секрету!) А приємним бонусом буде цвіт червоної рути, який супроводжуватиме нас протягом підйому. Краса, що буває тільки раз на рік!

Asset 1

Топ-враження

✓ Поживеш в крутому готелі у Буковелі✓ Побачиш "храм тисячі автографів"✓ Покупаєшся у гірській річці✓ Заберешся на кам'яні розсипи Горган✓ Сфоткаєшся на полонині, що є зіркою інстаграму✓ Заглянеш на найвисокогірніше озеро України✓ Підкориш три двотисячники за один день✓ Помилуєшся червоною рутою

Топ-локації

✓ Церква св. Пантелеймона
✓ Грязьовий вулкан у с. Старуня
✓ Оглядовий майданчик "Ворота Карпат"
✓ Полонина Явірник
✓ Озеро Бребенескул
✓ Вершини Бребенескул (2038), Гутин Томнатик (2016) та Ребра (2001)

Структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у суботу 22 червня о 08:30 від парковки біля головного залізничного вокзалу. З Івано-Франківська виїзд приблизно об 11:15, місце посадки уточнюй при бронюванні.
● Повернення до Івано-Франківська у понеділок 24 червня, о 18:00 (плюс-мінус година). До Львова приблизно о 20:30 (плюс-мінус година) на головний залізничний вокзал. Квитки на потяг зі Львова потрібно брати з відправленням після 21:30.

* Якщо твої квитки не співпадають із цим графіком - пиши нам і можливо ми трохи його змінимо.

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Церква св. Пантелеймона у м. Галич● Грязьовий вулкан «‎Старуня» та "вічний вогонь"● Інстазона: оглядова вежа «‎Ворота Карпат»● Інстазона: велика Карпатська гойдалка у с. Микуличин
● Поселення у хороший готель, вечеря, вільний час.


День 2

● Сніданок та виїзд у гори
● Пересадка на спецтранспорт● Старт з полонини на висоті 1500 м.● Сходження на Карпатський тризуб: Бребенескул, Ребра, Гутин Томнатик● Схили з червоною рутою● Озеро Бребенескул (1801 м)
● Спуск вниз, повернення в готель, вечеря, обмін враженнями.


День 3

● Сніданок та виїзд із готелю
● Пересадка на джипи● Полонина Явірник, фотки з овечками та будиночками● Інстазона: горганські розсипи каміння● Файний полонинський обід● Спуск на джипах
● Повернення до Львова


В одному з подальших розділів ви можете почитати більш детальний опис кожної локації

Вартість подорожі

6590 5790 грн з людини

Ціна поступово зростатиме. Бронюй тур і для тебе вона вже не зміниться.
● Для школярів, студентів, пенсіонерів, членів сімей військових передбачена знижка 400 грн. ● Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно, без місця в автобусі і в готелі.● Діючим військовим та УБД вартість розраховується індивідуально, з максимальною знижкою.

* різні знижки і промокоди не сумуються один з одним.

У вартість включено

● Проїзд комфортабельним автобусом● Проживання зі зручностями у готелі● Сніданки в готелі● ВСІ екскурсії по програмі● ВСІ вхідні квитки по маршруту● Поїздка на джипах● Трансфер на ГАЗ-66● Супровід досвідченим гідом● Страховка


У вартість не включено

● Обіди та вечері (приблизно 250 грн з людини)● Сувеніри, додаткові розваги тощо
Частина прибутку з подорожі йде на купівлю ліків та обладнання для ЗСУ.


Подобається?

 Якщо так, можеш забронювати його просто зараз!

Є питання? 

Тисни на іконку та зв'яжись із намиТелефон | Viber | Telegram

Або телефонуй

+38 (098) 648 3 777

і ми надамо докладні та зрозумілі відповіді на всі твої питання

Фотографії

з попередніх поїздок за цим або схожими маршрутами (збільшуються по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Церква св. Пантелеймона

Вишуканий білокам'яний храм романського стилю, єдина збережена церква часів Галицько-Волинської держави на її теренах. Збудована 1194 року волинським князем Романом Мстиславичем як православна і названа на честь свого діда Пантелеймона. Її унікальність ще й в тому, що за роки існування на стінах зберіглася величезна кількість графіті, малюнків та надписів, що залишені будівничими, жертводавцями та простими громанядами тих часів. Через це працівники туризму між собою називають її "церквою тисячі автографів" :)

Heading photo

Грязьовий вулкан «‎Старуня»

Це унікальна для усього світу геологічна пам'ятка природи. Вперше він проявив себе 1977 року після землетрусу в горах Вранча в Румунії та сягав висоти 3 м. Тоді на пагорбі діаметром близько 50 м з’явилися перші кратери, з яких вихлюпувалися рідина, грязі та газ. Сьогодні вулкан має 8 кратерів, які виділяють газ, воду, інколи нафту або її складники. А один з цих вулканів, підпалений місцевими жителями 30 років тому горить і досі. Дивовижне видовище!)

Heading photo

Оглядова вежа "Ворота Карпат"

Вежа, висотою 15 метрів збудована 2020 року у селі Добротів. Розташована на в'їзді у гірську місцевість за що і отримала відповідну назву. Тут ти вперше побачиш куди їдеш - величні Карпати почнуть розкриватись у всій красі. Все що буде далі - вражатиме тебе все більше і більше.

Heading photo

Велика карпатська гойдалка

Ми знаємо, що таких локацій в Карпатах повним повно, але це не відміняє їх чарівності та фотогенічності :) На цей раз ми перейдемо вбрід маленьку річку, трохи помандруємо у лісі, потім наберемо висоту і опинимось на пагорбі на краю села Микуличин, біля приватного подвір'я де і стоїть ця восьмиметрова красуня з чарівним краєвидом на сусідні вершини висотою понад 1600 метрів. 
Фотографуємось, п'ємо трав'яний чай, насолоджуємось життям та вирушаємо у готель.

Heading photo

Посадка на спецтранспорт

Село Богдан. Пересадка на спецтранспорт (величезні вантажівки ГАЗ-66) та трансфер крутою гірською дорогою крізь декілька маленьких напівзакинутих сіл. 

Heading photo

Кемпінг на висоті 1500 метрів

Розминаємось та набираємо водички. Звідси, з-під серця Чорногори, в дикому-дикому лісі і розпочнеться наш підйом до Карпатського тризуба - трьох вершин-двотисячників та найвисокогірнішого озера України! Готуйтесь, легко не буде!
Маршрут нескладний, але протяжний, довжиною близько 14 км по кругу, максимальний набір висоти близько 550 метрів.

Heading photo

Червона Рута

Червона рута або "рододендрон" походить від двох грецьких слів – rhodos-троянда і dendron-дерево – назва гірської квітки, що росте у високогір’ї Карпат. Це низькорослий вічнозелений кущик, який на полонинах у червні зацвітає яскраво-червоним цвітом. В народних легендах — чаклунська, місцеві жителі переповідають: якщо дівчина подарує червону руту хлопцеві, той закохається назавжди і не розлюбить ніколи.

Нині, хоч і здається що в горах її багато, вона занесена в Червону книгу України, а тому зривати її категорично заборонено. Але фоткатись із нею не тільки не заборонено, але й категорично рекомендується :)

Heading photo

Озеро Бребенескул (1801 м)

Озеро Бребенескул – справжнє українське диво. Його унікальність у тому, що воно є найвисокогірнішим в Україні, знаходиться на висоті 1801 м над рівнем моря. Його розміри 140 на 40 метрів, а глибина не більше 2.8 метри. Навіть влітку його води не прогріваються вище за 15 градусів, а на заході сонця його води стають містичного чорного кольору. Саме тому від гуцулів воно отримало ще одну назву - Чорне Око.

Тут ми як слід пофотографуємось відпочинемо та підемо далі, адже головні цілі ще попереду!

Heading photo

Карпатський тризуб

Бребенескул (2036 м), це друга за висотою вершина України! Де як не тут присісти і відпочити після довгого підйому, а разом із тим оглянути весь Чорногірський хребет. Саме тут у вас виникне почуття, що вище за вас зараз у світі немає нікого, а над вами тільки небо, сонце та зірки.
Ребра (2001 м). Це найнижчий двотисячник України, але не менш вражаючий. Мільйони років тому величезний льодовик відступаючи, зрізав частину схилу, утворивши на ньому кам'яні виступи, що дуже нагадують ребра.
Гутин Томнатик (2016 м). «‎Сивий Верх», саме так перекладається назва гори з древньодакійської мови. Тут до середини літа лежить сніг, а навкруги повним повно рідкісних лікарських трав, які в теплу пор року збирають гуцули.

Heading photo

Спуск вниз та повернення в готель

Ошелешені, натхненні та приємно втомлені, ми знову повертаємось до нашого спецтранспорту та вирушаємо вниз. По дорозі ділимось враженнями, світлинами та радістю від здійсненої мрії! Адже сьогодні, безперечено, був один з найкрутіших днів у вашому житті!
Повертаємось у готель і святкуємо хто як хоче: великою компанією в альтанках, у гарячих чанах, чи удвох із коханою людиною :)

Heading photo

Пересадка на джипи

Пізній сніданок у готелі, збір речей та виїзд на екскурсію. По дорозі, за бажанням туристів, можливий заїзд на сувенірний ринок чи 1-2 оглядових майданчики.
У селі Микуличин нас вже чекають повнопривідні УАЗи та інші машинки, які повезуть нас далеченько в гори. У місця, де не був ще жоден турист «‎Цікавої України».

Heading photo

Полонина Явірник

Величезна гуцульська полонина з крутим краєвидом на гори Хом'як, Синяк та Малий Горган. Влітку і на початку осені тут випасають худобу, роблять сири, бриндзю, будз, вурду та інші смачні молочні продукти, які потім постачають на ринки та у ресторани. Цікаво те, що вівчарі живуть тут навіть без світла... але поряд із ними приймають туристів у маленьких "скандинавських" котеджах. Так, з комфортом, але далеко від цивілізації, дуже модно відпочивати останнім часом)
Тут ми, звісно, спробуємо свіжозварені сири, пофоткаємось із вівцями, замовимо поїсти та вирушимо у нескладну прогулянку неподалік.

Heading photo

Горганські розсипи

Горгани - найбільш дикі і найбільш складні гори для походів. Все через серйозні перепади висот між вершинами, а також через величезне сіре каміння, що ніби якійсь велетень розкидам по схилах гір. Під час буревію штормовий вітер та дощ рухають найменші серед них, що викликає страшенний грохот від їх падіння. Гуцули називають цей процес Греготом і вірять, що у цей час з-під землі виринають злі духи.
Ми в таке не віримо, тому прогулявшись 15-20 хвилин віднайдемо один із таких росипів на схилі гори Явірник-Горган, де із задоволенням оглянемо краєвиди та полазимо серед цих камінців, вкотре надихаючись величчю гір!) 

Heading photo

Спуск та полонинський обід (за бажанням)

Після повернення - відпочинок біля полонини, на галявині із краєвидом на гори. За необхідності обідаємо замовленими у вівчарів стравами - грибною юшкою, бограчем, дерунами або чимось іншим що буде сьогодні у "високогірному меню".

Їмо, насолоджуємось спілкуванням із природою, бігаємо за вівцями, фотографуємось та вирушаємо у дорогу додому щасливі...

Організаційна інформація

Прочитай цей розділ до бронювання туру, це важливо!

  • Готель

    Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель із усіма зручностями, кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть разом, без підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату. 

  • Харчування

    Сніданки включені у вартість туру. Вечері є можливість замовити в ресторані готелю, вибір і розрахунок самостійно. 
    День 1. Обід у хорошому бістро між туристичними зупинками, вибір і оплата самостійноДень 2. Обід-пікнік на вершині гори Гутин Томнатик, тим що взяли із собоюДень 3. Обід у високогірній колибі на полонині Явірник, вибір і оплата самостійно
    Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів та банкомати.

  • Відстані та навантаження

    Цей тур підійде тільки активним та витривалим туристам що люблять та можуть багато ходити пішки (у тому числі і в гору) та не мають серйозних хвороб серця, легенів, кровообігу, попереку, кісток чи суглобів або будь-яких хвороб у стадії загострення. Можлива участь активних та не примхливих дітей віком від 5 років. Верхньої межі віку немає, головне - мати здоров'я.
    День 1, легко-середній: Перехід до вулкану Старуня, це 3 км в обидві сторони, без набору висоти. Також перехід до великої Карпатської гойдалки - це 1 км із набором висоти 70 метрів.  День 2, складний: Сходження близько 14 км в обидві сторони, набір висоти до 550 метрів.День 3, простий: Перехід до горганських розсипів близько 1.5 км в обидві сторони, набір висоти до 10а0 метрів.
    ВАЖЛИВО! Ми залишаємо за собою право відмовити у сходженні туристу, якщо виявимо його очевидну фізичну або психологічну неготовність до цього сходження.

  • Рекомендації з одягу та взуття

    ОДЯГ: спортивні штани або міцні джинси вільного крою, футболка, зручна кофта з довгим рукавом, головний убір, невеличкий рюкзак або наплічна сумка для води та перекусів.

    ВЗУТТЯ: Будь-яке трекінгове взуття по сезону або якісні міцні кросівки.

    УВАГА! На похідну частину туру ми не допустимо туристів у сандалях, шльопанцях чи кедах "у сіточку", або у незручному, не міцному, або занадто легкому одязі.

  • Форс-мажор та повернення коштів

    Ми розуміємо ситуацію в країні, тому повертаємо кошти за наявності вагомих причин, накшталт ракетних обстрілів чи загострення військових дій що може завадити вчасно прибути на посадку чи нормально провести подорож; хвороби або іншої серйозної ситуації в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї тощо. З детальними умовами відмови від участі ти зможеш ознайомитись далі, на сторінці бронювання туру.

  • Як приєднатись до нас з іншого міста

    Із нами, без перебільшень, мандрують туристи з усієї України. І якщо ти не зі Львова, то можеш доєднатись до групи на нашому залізничному вокзалі. Всі виїзди підлаштовані під прибуття потягів з Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Черкас та багатьох інших міст. Уважно подивись час відправлення та прибуття групи та підбери собі залізничні квитки згідно розкладу туру. Придбати їх без комісії можна:
    ● На офіційному сайті Укрзалізниці: ТУТ!● Через офіційний додаток Укрзалізниці для Android або iOSБудь-яка подорож Україною варта купівлі квитків на потяг. Тим паче із нами 😉
    А якщо раптом ти не маєш часу купляти квитки або не вмієш цього робити, то ми можемо зробити це за тебе! Для цього заповни форму нижче, наш менеджер зв'яжеться із тобою та запропонує свою допомогу
    ФОРМА ДЛЯ ДОПОМОГИ ІЗ КВИТКАМИ!

  • Бронювання та інша інформація

    Для участі в подорожі потрібна попередня реєстрація та передоплата 2000 грн з людини, інструкція з бронювання у наступному розділі. За 2-3 дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, місце посадки, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Бронювання туру

Для бронювання мандрівки необхідно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 2000 грн з людини. Перед цим ти зможеш ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом двох діб після заповнення форми на свій Viber або Telegram ти отримаєш квиток на тур, який є підтвердженням участі. ЇЇ потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.
І не хвилюйся, ти ТОЧНО не пошкодуєш про це замовлення 😎

Є запитання? Звернись до нас!

Illustration

Катерина Кобрин

менеджер з продажів

Для запитань до бронювання туру

Телефон, Viber:+38 098 648 3 777

Telegram: Cikavaua_salesFacebook: Kateryna Kobryn

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації турів

Для запитань після бронювання туру

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy