НОВИНКА! | Гастрономічний тур

Чотири кухні Закарпаття

  • 18 лютого 08:00 - 19 лютого 21:30

    Виїзд зі Львова

  • 3990 3490 грн з людини | ALL INCLUSIVE!

    * без жодних доплат, гарантуємо

  • МІСЦЬ НЕМАЄ!


  • Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється. Маєш стимул забронювати раніше :)

  • На 25% прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій

Попередження!

Не читайте програму на голодний шлунок, інакше вам не уникнути бронювання цього туру :)

Про тур у трьох реченнях

Цей гастрономічний тур не стільки для гурманів і знавців вишуканої кухні, скільки для любителів спробувати щось новеньке, назбирати нових рецептів та добряче поїсти. І Закарпатська кухня якнайкраще підходить для цього, адже вона створена на основі продуктів, звичок і кулінарних хитрощів 23-х держав до яких колись належав цей край. А ця подорож присвячена стравам самого Закарпаття та сусідніх із нею держав: Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії, отож підготуйся до надзвичайних смаків і вражень та надлюдського рівня задоволення від їжі) 

У цьому турі ти з'їж:

✓ Колдуни ✓ Часникова поливку ✓ Леванчі ✓ Гуляш з грибами ✓ Мадярський бограч ✓ Перкелт по-циганськи ✓ Лангош ✓ Чорбу ✓ Мітітеї ✓ Бульз ✓ Квашанину

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

У цьому турі ти спробуєш:

✓ Крафтові сири ✓ Леквар ✓ Угорські ковбаси ✓ Закарпатські вина ✓ Татрачай ✓ Палинку ✓ Цуйку ✓ Бойківські настоянки

Asset 1

У цьому турі ти відвідаєш:

✓ Перечин ✓ Ужгород ✓ Берегово ✓ Шаян ✓ Міжгір'я ✓ Угорськомовні села

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у суботу 18 лютого о 08:00 від парковки біля головного залізничного вокзалу. 
● Повернення у неділю 19 лютого. Повернення до Львова приблизно о 21:30 (плюс-мінус година) на головний залізничний вокзал. Квитки на потяги зі Львова потрібно брати з відправленням після 22:30. 

* Якщо твої квитки не співпадають із цим графіком - пиши нам і можливо ми трохи його змінимо.

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Закарпатський сніданок у горах● Дегустація сирів у Перечинській мануфактурі● Коротка екскурсія Ужгородом● Словацький обід● Поселення в готель та відпочинок ● Вечеря із бограчем, вином та спілкуванням


День 2

● Закарпатський сніданок
● Екскурсія у Берегово● Село Ботар, дегустація повидла та ковбас● Прогулянка курортом Шаян● Румунський обід● смт. Міжгір'я, дегустація бойківських настоянок
● Повернення до Львова


В одному з подальших розділів ви можете почитати більш детальний опис кожної локації

Організаційна інформація


Форс-мажорні обставини та повернення коштів

Ми чудово розуміємо ситуацію в країні, а тому у випадку форс-мажору повертаємо сплачені кошти за наявності вагомих причин, накшталт серйозного загострення військових дій що може завадити нормально провести подорож; неможливості вчасно прибути на посадку через відміну чи затримку потягів до Львова; хворобу чи іншу серйозну ситуацію в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї. Або через інші об'єктивні причини.

З детальними умовами відмови від участі та повернення коштів ти зможеш ознайомитись на сторінці реєстрації на тур.

Готель для проживання групи

Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель класу 3* або вище, кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть окремо, без будь-яких підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату.
ВАЖЛИВО! На випадок аварійних відключень готель укомплектований генератором для роботи опалення і гарячої води.

Харчування у подорожі

Зазвичай у цьому розділі ми пишемо про розклад обідів та вечерь, але у цьому випадку вам просто варто почитати програму туру вище :)
Будь ласка, НЕ беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Протягом туру ви точно не залишитесь голодними!

Реєстрація та інша інформація

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 1000 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Відстані та навантаження:

Тур без істотних фізичних навантажень, без обмежень по віку і фізичній підготовці, підійде кому завгодно. Головне - підготуватись багато і смачно їсти.

Рекомендації з одягу та взуття:

Для цієї подорожі підійде щоденний теплий одяг та взуття по сезону, оскільки довгих переходів або важких піших підйомів не передбачається.

Вартість туру

3990 3490 грн з людини 

Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду може вирости. Для туристів що забронювали тур вартість залишається незмінною.
Для діючих військових та УБД знижка 300 грн. Для студентів, пенсіонерів, інвалідів 1 та 2 групи, членів сімей військових передбачена знижка 200 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

ALL INCLUSIVE! У вартість включено

● Проїзд хорошим автобусом● Проживання в хорошому готелі● ВСІ сніданки, обіди та вечері по програмі● ВСІ екскурсії по програмі● ВСІ вхідні квитки по маршруту● Дегустації всього що їмо та п'ємо● Супровід досвідченим гідом для підтримки духу і настрою)

У вартість не включено

● НЕМАЄ того що не включено. Хіба що витрати на сувеніри.
На 25% прибутку з цієї подорожі купляємо медичне обладнання і ліки для військових на сході України. 

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Закарпатський сніданок у горах

Зупиняємось на пізній сніданок у колоритному карпатському селі Ужок. Смакуємо колдуни (пол. kołduny, лит. koldūnai) — польсько-литовська національна страва, запозичена закарпатцями і підлаштована під місцеві традиції. Це вид невеличких млинців з начинкою з м'яса (свинини або баранини) з додаванням лою та приправ. Колдуни - рідкісний гість у меню закарпатських ресторанів, а тому поїсти їх це велика вдача.

Heading photo

Перечинська сирна мануфактура

Чудовий зразок сучасного виробництва сиру, заснованого на традиційних рецептах. Тут, з екологічного чистого молока з фермерських господарств Закарпаття варять більше 20 видів сирів із лавандою, зеленим та синім чаєм, пажитником, паприкою, італійськими травами, перцем чилі та навіть із трюфелем. Очі розбігаються! Під час екскурсії від власника мануфактури ви дізнаєтесь усі секрети сироваріння, побуваєте на виробництві та у приміщеннях для витримки, а після цього під бокал прохолодного білого вина скуштуєте 8 найпопулярніших видів сиру, які можна буде придбати.

Heading photo

Коротка екскурсія Ужгородом

Прогулянка чарівним обласним центром Закарпатської області. Заснований у IX сторіччі н.е. він є найзахіднішим містом України та сухопутними ворота з боку Європи, адже за 500 метрів від міста проходить кордон зі Словаччиною. Визначне місто за багатою історією та спадщиною. Побачимо пішохідний міст, горянську ротонду, головний кафедральний собор, будинок Гізелли, синагогу, сквер-альпінарій, вулицю Корзо, найдовшу у Європі липову алею, багато славнозвісних міні-скульптурок та інші цікавинки.

Heading photo

Словацький обід

Словацька кухня - близька родичка чеської, але вона не така солона і жирна, а також використовує більше овочів та менше тіста. Найулюбленіші інгредієнти - картопля і м'ясо.

Після екскурсії завітаємо в один із ужгородських ресторанів де пообідаємо. В меню - типові словацькі страви. Часникова поливка (суп) та м'ясний гуляш з грибами і леванчами (щось типу оладок). А зап'ємо це доброю чаркою татранського чаю - це міцна настоянка на травах, що дуже добра для профілактики ГРВІ та покращення настрою.

Heading photo

Вечеря із вином та спілкуванням

Вечеряємо всі разом у ресторані готелю. Господарі пригощають домашніми стравами та розповідають цікавинки про власні традиції, звички та вірування (більшість угорців - протестанти). На вечерю смакуємо бограч або бобгуляш (печеня із м'ясом, квасолею та іншими овочами заправлена пастою з паприки) який буде правдиво-мадярським, бо їх закарпатські аналоги готуються по-іншому. Другою стравою подадуть перкелт по циганськи або щось інше, теж дуже колоритне!)
Ну і як без вина, адже у навколишніх селах кожна друга хата робить власне вино, а кожна десята володіє власним винним підвалом!

Heading photo

Закарпатський сніданок

Закарпатський сніданок - такий само ситний як і вечеря, тому рекомендуємо встати раніше і піти на прогулянку у село, поспілкуватись із місцевими жителями.
Ласуємо лангошем із сиром, сметаною та домашньою ковбасою, запиваємо надміцною закарпатською кавою. Калорійність - наше все!) Опісля можна знову йти спати, але краще поїдемо на екскурсію далі - попереду ще багато смачного!

Heading photo

Екскурсія Берегово

Берегове – це закарпатський Едем. Розташований в 5 кілометрах від угорського кордону, термальний курорт зберігає справжній європейський дух у шляхетній атмосфері міста, стильній архітектурі, мовних традиціях. Ці місця пам'ятають війська Римської імперії, а місто побувало під владою 15 держав, тому зберегло колорит і різномаїття культур і традицій. І нехай лінгвісти сперечаються над закінченням назви міста (Берегово чи Берегове), місцеві мешканці, як і 500 років тому, називають своє місто на угорський манер - Береґсас.

На прогулянці ми побачимо готичні костели, барокові церкви, затишні міські квартали, старовинний міст через річку та багато іншого. А ще, звісно, вивчимо декілька угорських слів та спробуємо поспілкуватись із місцевими жителями :)

Heading photo

Село Ботар, дегустація повидла та ковбас

На узбережжі річки Тиса є справді унікальна місцина, де гостинні господарі екоферми запропонують вам не тільки найкращу і найсмачнішу продукцію, але й покажуть перший в Україні музей леквару (повидла), пам’ятники закарпатському варенню та свиней породи «Мангалиця». Та найважливіше, вся продукція є екологічно чистою та відповідає європейським стандартам органічної продукції.
У дегустаційному залі пропонуємо скуштувати кілька видів леквару та ковбас, а до цього — сік та палинка (фруктовий самогон). Крім традиційного варення зі слив, полуниці, та черешень, є справді екзотичні: з ківі, дині та манго.  

Heading photo

Прогулянка курортом Шаян

Це справді село-санаторій, що називають "Закарпатською Швейцарією", розташований на лівому березі ріки Тиси біля підніжжя гори Великий Шаян, що разом із горами Середній і Малий Шаян оточує курортну зону. Завдяки цьому тут сформувався своєрідний місцевий мікроклімат з майже безвітряною м'якою погодою: порівняно тривала весна, нежарке літо, тепла осінь і м'яка зима.

До кордону з Румунією всього 5 км, а у мові місцевих жителів багато румунських слів. Чудовий ландшафт місцевості багатий і різноманітною рослинністю. Нині це відома далеко за межами країни здравниця, багата на численні джерела мінеральних вод, які ми обов'язково спробуємо під час прогулянки по центральній частині курорту.

Heading photo

Румунський обід

Румунська кухня - це мікс усього із усім у правильних пропорціях, так говорять про неї самі румуни. У стравах вживається багато овочів, фруктів, яєць, молочних продуктів, а для приготування використовується багато трав і спецій. Напевно, саме тому румунські страви зберігають натуральний смак. Характерним для румунської кухні є тушіння або варіння на помірному вогні і лише стільки часу, щоб вони достатньою мірою просочилися рідиною в якій готуються.
На обід в нас чорба (наваристий суп з яловичиною), мітітеї (м'ясні котлетки в тісті), бульз (смажений сир) + цуйка (сливова палинка). Свято шлунку продовжується!

Heading photo

смт. Міжгір'я, верховинські настоянки

У класичному гостинному гірському селі ми зупинимось у місцевому кафе аби обмінятись думками про те, кому яка кухня більше сподобалась, а закріпимо результати подорожі продегустувавши три види бойківських настоянок на вибір організатора. Робляться вони на основі двічі перегнаного самогону із додаванням трав, ягід або фруктів.
На закуску - квашанина: крижавки, огірки, кисла капуста. Смакота і тільки, після якої можна їхати додому з посмішкою на обличчі, а в понеділок на роботу виходити повним сил і натхнення задля праці на Перемогу!

Реєстрація на тур

Для бронювання мандрівки потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 1000 грн з людини. Перед цим ви зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом двох діб після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте путівку на тур, яка є підтвердженням вашої участі. ЇЇ потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

І не хвилюйся, ти ТОЧНО не пошкодуєш про це замовлення 😎

Є запитання? Звернися до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy