Бронювання турів

Уважно прочитай інформацію нижче ДО реєстрації у подорож

 • Dollars-money-refresh-reload-reloadfunds

  Умови відмови від участі в подорожі та повернення коштів

За необхідності ми повернемо передоплату, але тільки з об'єктивних причин і тільки у вигляді сертифікату, яким можна оплатити будь-який наш тур протягом року. Серед об'єктивних причин: суттєве погіршення військової ситуації в регіоні; неможливість прибути на посадку через затримку або відміну потягів; серйозна хвороба в когось із учасників або найближчих членів сім'ї; інший об'єктивний форс-мажор. 
Ми не приймаємо запитів про відмову від участі, перенос чи повернення коштів без документального підтвердження обставин. Наприклад, медичної довідки чи заключення лікаря у випадку хвороби чи травми. Звісно, ми повертаємо передоплату грошима, а не сертифікатом у випадку, якщо відмінимо тур (наприклад, через недобір групи).
Незадовільний прогноз погоди, легке недомогання, зміна планів або робочого графіку, помилка із вибором дати туру тощо не є вагомими причинами для відмови від участі. Будь ласка, плануй свій відпочинок максимально ретельно.
Якщо все ж потрібно повернути кошти з власних міркувань, то умови відмови від участі такі:●  При відмові протягом двох днів після передоплати аванс повертається без комісії (за виключенням випадків коли передоплату зроблено менше ніж за два тижні до виїзду).●  При відмові більше ніж за два тижні до виїзду аванс повертається із комісією 50%. ●  При відмові менше ніж за два тижні до виїзду аванс не повертається без серйозної об'єктивної причини.
При відмові менше ніж за три дні до виїзду аванс не повертається за жодних обставин. Це пов'язано із необхідністю завчасно оплачувати транспорт, готелі, харчування та інші послуги, пов'язані з організацією туру. Виключенням є обстріли або інші види бойових дій, що завадили туристу прибути на посадку в автобус. 
Для військовослужбовців ЗСУ можливі виключення з будь-яких правил.

 • Інша важлива інформація

  Переконайся, що за станом здоров'я ти відповідаєш навантаженням що вказані у програм туру, а також маєш необхідний одяг та взуття. Протипокази до участі та короткий список одягу та взуття читай у програмі туру який бронюєш.

  З огляду на повітряні тривоги, погоду, стан доріг або непередбачувані обставини програму подорожі може бути змінено, зі збереженням структури і якості проведення. Не хвилюйся, ми ніколи не змінюємо програми без вагомих причин. 

  Ми не передаємо персональні дані третім особам, однак твій номер телефону або e-mail можуть бути використані для нечастої і змістовної розсилки комерційних пропозиції від клубу.

  Будь ласка, не заповнюй форму реєстрації якщо не згоден з одним з цих пунктів.

Форма реєстрації

заповнюється виключно українською мовою

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

після натискання кнопки тебе буде переадресовано на сторінку оплати

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Катерина Кобрин

менеджер з продажів

Для запитань до бронювання туру

Телефон, Viber:+38 098 648 3 777

Telegram: Cikavaua_salesFacebook: Kateryna Kobryn

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації турів

Для запитань після бронювання туру

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy