Екскурсія-похід

До початку Дністра

  • 28 травня, субота, 08:00-19:30

  • 550 грн з людини | ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

  • *350 грн з людини для ВПО (жінок і дітей), а також для найближчих членів сім'ї діючих військовослужбовців

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Лаврівський монастир● Мінеральні джерела Розлуча● Унікальний готичний костел● Нескладний похід до витоку Дністра

ОПИС ЕКСКУРСІЇ

Презентуємо активну одноденну подорож нестандартним і непопсовим маршрутом. Чудово підійде тим хто любить природу, любить багато ходити пішки, а ще хоче спробувати себе у короткому і нескладному поході в горах. Ідеально щоб на один день вирватись із міської метшуні, подихати чистим повітрям та побути наодинці із горами і з самим собою. Протягом мандрівки відвідаємо заснований за часів короля Данила Лаврівський монастир, спробуємо содову та сірководневу мінеральну воду у селі Розлуч, оглянемо унікальний дерев'яний готичний костел Франциска Борджія, а потім без поспіху здійснимо сходження на висоту 900 метрів над рівнем моря, у місце де на схилі Карпат починається могутній Дністер.
Подорож проходить без поспіху та метушні, у супроводі цікавого та досвідченого гіда. Передбачено час на обід та відпочинок. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних застіль тощо) та не потребує додаткових витрат на вхідні квитки.
25% від прибутку з подорожі піде на купівлю ліків у шпиталі що лікують поранених бійців на сході країни.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з нижчевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Лаврівський монастир

На початку подорожі відвідаємо оповитий численними легендами Лаврівський монастир Чину св. Василія Великого, Заснований галицьким князем Львом Даниловичем у 1292 році, що став важливим осередком духовності, культури, науки та освіти. В різні часи він був місцем прощ, завжди привертаючи увагу українських, польських і молдово-волоських монархів та володарів, українських владик різних конфесій, а в новітні часи – і відомих вчених. Нині у монастирі зберігається часточка мощей св. Онуфрія.

Heading photo

Село Розлуч та мінеральні джерела

Після недовгого переїзду зупинимось у гірському селищі Розлуч Турківського району, що на початку ХХ століття був відомим бальнеологічним курортом. Тут можна напитись мінеральної води відразу двох типів джурел «‎Нафтуся» та «Содова», що за своїми властивостями аналогічні водам курортів «Боржомі» та «Поляна Квасова». Унікальний склад вод дозволяє лікувати захворювання шлунку, печінки, нирок. Вода покращує обміну речовин та виводить токсини з організму.

Heading photo

Костел св. Франциска Борджія

Перед виходом у похід оглянемо дерев'яну церкву, споруджену та освячену у 1901-1902 роках для німецьких колонистів. Є рідкісним взірцем дерев'яного храму в неоготичному стилі, збережений у первісному вигляді. Хоч давно не використовується для проведення богослужіннь, але має потужну енергетику та справляє враження на кожного перехожого.

Heading photo

Витік Дністра

Наша головна мета - схил гори над селом, де у чистому лісі починає свій шлях могутній Дністер - одна з найбільших річок України, довжиною 1362 км. Він стрімкий, мінливий та звивистий. Краєвиди його зачаровують. З давніх-давен ця річка символізувала життя та могутність, але ми побачимо його не таким як у народних піснях, а маленьким струмочком, що пробиває собі шлях з-під коріння могутнього буку.
Для цього подолаємо шлях ледь більше 3 км в один бік, з перепадом висот близько 300 метрів. Це означає що похід буде недовгим, але з помірним навантаженням. Цей маршрут пройде будь-яка відносно здорова людина без серйозних фізичних вад. А в кінці маршруту нас очікує невеличкий пікнік та найсмачніша і найчистіша у світі вода, набрана просто з початку Дністра.

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 19:30 (плюс-мінус півгодини), висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

550 грн з людини

Для дитини 7-13 років вартість 480 грн. Дитина до 7 років - безкоштовно без надання окремого місця в автобусі.
* ПІЛЬГОВА ЦІНА 350 ГРН для ВПО (жінок і дітей), а також для найближчих членів сім'ї діючих військовослужбовців. На посадці в автобус знадобиться документ, що підтверджує цей статус.

У вартість включено ВСЕ!

● Проїзд комфортабельним автобусом● ВСІ вхідні квитки по маршруту● Екскурсійне обслуговування на об'єктах● Супровід досвідченим гідом● Страховка

У вартість не включено:

Тільки власні витрати: харчування, сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.
25% від прибутку з подорожі піде на купівлю ліків у шпиталі що лікують поранених бійців на сході країни.

Організаційна інформація


Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 08:00 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 08:10 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 08:20 - приміський залізничний вокзал● 08:30 - перехрестя вул. Городоцької та Виговського («‎Мотозавод»)
Повернення близько 19:30 (плюс-мінус година), висадка туристів на тих самих зупинках. 

Харчування на маршруті:

Беремо із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти, воду, чай тощо. Біля витоку Дністра є обладнані альтанки де можна влаштувати пікнік і з'їсти те що взяли із собою. Також перед початком походу та після нього буде зупинка у продуктовому магазині.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 250 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання туру потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 250 грн з людини. Після оплати на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус. Залишок коштів сплачується у день відправлення.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy