Сімейний тур

До святого Миколая та високо в гори

  • 02 грудня 08:30 - 03 грудня 21:00. 

    Виїзд зі Львова та Івано-Франківська 

  • 3990 3490 грн | Включено все

    Харчування: сніданок + вечеряГРУПА НАБРАНА!

  • Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється. Маєш стимул забронювати раніше :)

  • На частину прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій.

Коротко про тур

Зараз всім нам потрібне диво, і хто як не святий Миколай (та звісно ЗСУ), може його здійснити. Отож, запрошуємо у нашу позитивну сімейну подорож в гості до чудотворця: помандрувати найвідомішими місцями зимових Карпат, надихнутись краєвидами, побути у тиші, поспілкуватись із природою та перезавантажитись. Цей тур буде цікавий і дітям, які зможуть побувати у офіційній резиденції святого Миколая, посидіти за його письмовим столом, полежати у його ліжку, особисто поспілкуватись із чудотворцем та отримати свій подарунок (звісно ж, з автографом :)). 

Asset 1

Топ-враження

✓ Побуваємо в гостях у диких тварин✓ Пофоткаємось біля водоспадів✓ Поспілкуємось із колоритними гуцулами✓ Послухаємо веселі горянські мелодії✓ Дізнаємось все про гуцульську магію✓ Зустрінемось зі справжнім св. Миколаєм!

Топ-локації

✓ Центр реабілітації диких тварин✓ Сріблясті водоспади✓ Маєток святого Миколая✓ Музей гуцульських старожитностей✓ Село Верховина✓ Музей гуцульської магії✓ Музей музичних інструментів✓ Оглядовий майданчик на дереві✓ Велика карпатська гойдалка

Відстані та навантаження

Цей тур підійде кому завгодно, адже не передбачає значних фізичних навантажень. Але протягом екскурсій будемо багато ходити пішки. В подорож можна брати дітей від 4-х років.

Рекомендації з одягу та взуття

Для цієї подорожі підійде щоденний зручний одяг та взуття по сезону, оскільки довгих переходів або важких піших підйомів не передбачається.

Організаційна інформація


Форс-мажорні обставини та повернення коштів:

Ми чудово розуміємо ситуацію в країні, а тому у випадку форс-мажору повертаємо сплачені кошти за наявності вагомих причин, накшталт серйозного загострення військових дій що може завадити нормально провести подорож; неможливості вчасно прибути на посадку через відміну чи затримку потягів до Львова; хворобу чи іншу серйозну ситуацію в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї. Або через інші об'єктивні причини.

З детальними умовами відмови від участі та повернення коштів ти зможеш ознайомитись на сторінці реєстрації на тур.

Готель для проживання групи

Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель у горах, кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть окремо, без будь-яких підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату. 
ВАЖЛИВО! На випадок аварійних відключень готель укомплектований генератором для роботи опалення і гарячої води.

Харчування на маршруті:

День 1, обід - у кафе у м. Коломия, вартість близько 200 грн, меню запропонує гід.День 1, вечеря - у ресторані готелю, включена у вартістьДень 2, сніданок - у готелі, включений у вартістьДень 2, обід - у кафе біля музею магії, вартість близько 200 грн, меню запропонує гід.
Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в подорожі потрібна попередня реєстрація та передоплата 1500 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Зі Львова у суботу 02 грудня о 08:30 від парковки біля головного залізничного вокзалу. Виїзд з Івано-Франківська приблизно о 12:30, місце посадки уточнюйте при бронюванні.
● Повернення у Львів орієнтовно о 21:00 (плюс-мінус година). Туристів з інших міст просимо брати квитки на потяги із відправленням зі Львова після 22:00.

* Якщо твої квитки не співпадають із цим графіком - пиши нам і можливо ми трохи його змінимо.

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Центр реабілітації диких тварин, цікава екскурсія● Маєток святого Миколая, екскурсія по будинку, спілкування із Миколаєм● Прогулянка до сріблястих водоспадів у с. Шешори
Поселення у затишному готелі близько с. Криворівня, вечеря.


День 2

● Ситний сніданок
● Музей гуцульських старожитностей● Оглядовий майданчик на дереві● Таємничий музей гуцульської магії● Музей музичних інструментів, мініконцерт● Велика карпатська гойдалка (якщо встигнемо до темряви)
Повернення до Львова


В одному з подальших розділів ви можете почитати більш детальний опис кожної локації

Галерея

фотографії з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Центр реабілітації диких тварин

Вздовж мальовничого Дністра на славетних княжих землях розкинувся Галицький національний природний парк. Місце неповторних краєвидів та природних скарбів. Тут діє центр реабілітації диких тварин, де лікують диких звірів та птахів які залишилися “сиротами“ або зазнали каліцтва і не можуть вижити у природі. Серед жителів парку є бізон, ведмеді, олені, косулі, лисиці, а ще багато хижих птахів.

Під час екскурсії в парку ми прогуляємось екостежкою, відвідаємо вольєри із вихованцями парку та відпочинемо, насолоджуючись природою та живим спілкуванням із тваринним світом.

Heading photo

Сріблясті водоспади

с. Шешори, сріблясті водоспади. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних водоспадних каскадів в Карпатах. Води невеликої річки Пістинка (права притока Прута) протягом декількох сот метрів долають масивні валуни пісковику, створюючи два паралельних водоспади висотою 7 і 4 метри (Великий і Малий Гук). Свою назву вони отримали завдяки потужному голосу і тому, що бризки дуже яскраво поблискують на сонці.

Біля водоспаду також розташоване затишне кафе у якому ми пообідаємо.