Фірмовий тур

Дивовижні Карпати

  • 15 липня 08:30 - 16 липня 21:30

    Виїзд зі Львова.

  • 3690 3190 грн з людини | Включено все

    Харчування: сніданок

  • Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється. Маєш стимул забронювати раніше :)

  • На 25% прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій.

Коротко про тур

Наш найпопулярніший тур, відомий в усіх куточках України. Цікавий, мальовничий, неквапливий, насичений. Гарний тим, що за два дні покаже вам близько 15 найпопулярніших і найкрасивіших природних пам'яток Карпат. Рекомендується для тих, хто ще ніколи не був в Карпатах і хоче отримати від них яскраве і правильне враження, але має тільки два дні на подорож.

Asset 1

Топ-враження

✓ Поблукаємо серед величезних скель✓ Обійдемо навкруги озеро Синевир✓ Сфотографуємось біля 16-метрового водоспаду✓ Завітаємо в гості до бурих ведмедів✓ Покатаємось на оглядовому підйомнику✓ Погодуємо з рук диких тварин✓ Помилуємось красивими перевалами

Топ-локації

✓ Скельна фортеця Тустань✓ Унікальна бойківська церква ✓ Могутній водоспад Шипіт ✓ Синевирський та Латорицький перевали✓ Центр реабілітації бурих ведмедів✓ Еко-парк Долина вовків✓ Прогулянка біля озера Синевир

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у суботу 15 липня о 08:30 від парковки біля головного залізничного вокзалу.
● Повернення до Львова у неділю 16 липня приблизно о 21:30 (плюс-мінус година) на головний залізничний вокзал. Квитки на потяги потрібно брати з відправленням після 22:30.

* Якщо твої квитки не співпадають із цим графіком - пиши нам і можливо ми трохи його змінимо.

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Скельна фортеця «‎Тустань»● Церква Пресвятої Трійці (спадщина ЮНЕСКО)● Латорицький перевал● Катання на оглядовому підйомнику у с. Пилипець● Водоспад Шипіт
● Поселення у хороший готель, вечеря, вільний час.


День 2

● Смачний сніданок
● Мінеральне джерело● Синевирський перевал● Еко-парк «‎Долина вовків»● Центр реабілітації бурих ведмедів● Озеро Синевир
● Повернення до Львова.


В одному з подальших розділів ви можете почитати більш детальний опис кожної локації

Організаційна інформація


Форс-мажорні обставини та повернення коштів:

Ми чудово розуміємо ситуацію в країні, а тому у випадку форс-мажору повертаємо сплачені кошти за наявності вагомих причин, накшталт серйозного загострення військових дій що може завадити нормально провести подорож; неможливості вчасно прибути на посадку через відміну чи затримку потягів до Львова; хворобу чи іншу серйозну ситуацію в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї. Або через інші об'єктивні причини.

З детальними умовами відмови від участі та повернення коштів ти зможеш ознайомитись на сторінці реєстрації на тур.

Готель для проживання групи

Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель класу 3* або вище, у тихому місці серед гір. Кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть окремо, без будь-яких підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату.
ВАЖЛИВО! На випадок аварійних відключень усі готелі з якими ми співпрацюємо укомплектовані генераторами для роботи опалення і гарячої води.

Харчування на маршруті:

День 1, обід - у хорошому бістро на Латорицькому перевалі, вибір та оплата самостійно.
День 1, вечеря - у ресторані готелю, вибір та оплата самостійно.
День 2, сніданок - включений у вартість.
День 2, обід - у смачній колибі біля озера Синевир, вибір та оплата самостійно.

Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів та банкомати.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в турі потрібна попередня реєстрація та передоплата 1000 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Відстані та навантаження:

Цей тур підійде кому завгодно, адже не передбачає значних фізичних навантажень, але майте на увазі що доведеться багато ходити пішки. Підійде також і дітями від 4-х років, верхньої межі віку немає.

Рекомендації з одягу та взуття:

Для цієї подорожі підійде щоденний зручний одяг та взуття по сезону, оскільки довгих переходів або важких піших підйомів не передбачається.

Вартість туру

 3690 3190 грн з людини

Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється.
Для дітей 7-13 років, студентів, пенсіонерів, військових та членів їх сімей передбачена знижка 300 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

У вартість включено

● Проїзд комфортабельним автобусом● Проживання у готелі● Сніданок другого дня● ВСІ екскурсії по програмі● ВСІ вхідні квитки по програмі● Катання на оглядовому підйомнику● Робота гіда та керівника групи● Страховка

У вартість не включено

Власні витрати: харчування обіди та вечері (бл. 180 грн за кожен), сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.

Галерея

фотографії з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Скельна фортеця «‎Тустань»

Відвідуємо давній наскельний оборонний комплекс, який виконував функції прикордонної фортеці і митного пункту. Фортеця Тустань була важливим опорним пунктом Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У 1241 р. її зруйнували орди хана Батия, а у 1340 р. захопив і заново відбудував польський король Казимир Великий в якості королівської фортеці.
Тут збереглися залишки кам'яної стіни, печери, ступені, колодязь і дві цистерни для води.

Heading photo

Церква Пресвятої Трійці

Видатний шедевр бойківської сакральної архітекрури, збудована у 1838 році виключно з дерева, без використання металу чи цвяхів, розташована у селі Матків. Керували будівництвом майстри Іван Мельникович та Василь Іваникович, а ось будували переважно жінки, оскіль