Фірмовий тур

Дивовижні Карпати

  • 09 грудня 09:30 - 10 грудня 21:30

    Виїзд зі Львова

  • 3990 3490 грн з людини | Включено все

    Харчування: сніданок + вечеря

  • Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється. Маєш стимул забронювати раніше :)

  • На частину прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій

Коротко про тур

Наш найпопулярніший тур, відомий в усіх куточках України! Цікавий, мальовничий, неквапливий, насичений. Гарний тим, що за два дні покаже вам близько 15 найпопулярніших і найкрасивіших природних пам'яток Карпат, перлиною серед яких є славнозвісне озеро Синевир. Рекомендується для тих, хто ще ніколи не був в Карпатах і хоче отримати від них яскраве і правильне враження!

Asset 1

Топ-враження

✓ Поспілкуємось із природою✓ Погуляємо серед величних скель✓ Погодуємо диких тварин✓ Помилуємось карпатськими перевалами✓ Нап'ємося джерельної води

Топ-локації

✓ Скельна фортеця Тустань✓ Водоспад Шипіт✓ Синевирський та Воловецький перевали✓ Центр реабілітації бурих ведмедів✓ Еко-парк Долина вовків✓ Озеро Синевир

Відстані та навантаження

Цей тур підійде кому завгодно, адже не передбачає значних фізичних навантажень. Але протягом екскурсій будемо багато ходити пішки. Також в подорож можна брати дітей від 4-х років.

Рекомендації з одягу

Для цієї подорожі підійде щоденний теплий зручний одяг та взуття по сезону, оскільки довгих переходів або важких піших підйомів не передбачається.

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у суботу 09 грудня о 08:30 від парковки біля головного залізничного вокзалу. 
● Повернення до Львова у неділю 10 грудня, приблизно о 21:00 (плюс-мінус година) на головний залізничний вокзал. Квитки на потяги потрібно брати з відправленням після 22:00. 

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Скельна фортеця «‎Тустань»● Фотозупинка на підвісному мостику● Воловецький перевал● Водоспад Шипіт
● Поселення у готель, вечеря, вільний час.

День 2

● Сніданок
● Мінеральне джерело● Синевирський перевал● Еко-парк «‎Долина вовків»● Центр реабілітації бурих ведмедів● Озеро Синевир
● Повернення до Львова.

В одному з подальших розділів ви можете почитати більш детальний опис кожної локації

Організаційна інформація


Форс-мажорні обставини та повернення коштів:

Ми чудово розуміємо ситуацію в країні, а тому у випадку форс-мажору повертаємо сплачені кошти за наявності вагомих причин, накшталт серйозного загострення військових дій що може завадити нормально провести подорож; неможливості вчасно прибути на посадку через відміну чи затримку потягів до Львова; хворобу чи іншу серйозну ситуацію в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї. Або через інші об'єктивні причини.

З детальними умовами відмови від участі та повернення коштів ти зможеш ознайомитись на сторінці реєстрації на тур.

Готель для проживання групи

Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель з усіма зручностями. Кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть окремо, без підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату. 
ВАЖЛИВО! На випадок аварійних відключень усі готелі з якими ми співпрацюємо укомплектовані генераторами для роботи опалення і гарячої води.

Харчування на маршруті:

День 1, обід - у хорошому бістро на Латорицькому перевалі, вибір та оплата самостійно.
День 1, вечеря - у ресторані готелю, включений у вартість.
День 2, сніданок - у ресторані готелю, включений у вартість.
День 2, обід - у смачній колибі біля озера Синевир, вибір та оплата самостійно.

Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів та банкомати.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в подорожі потрібна попередня реєстрація та передоплата 1500 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Галерея

фотографії з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Скельна фортеця «‎Тустань»

Відвідуємо давній наскельний оборонний комплекс, який виконував функції прикордонної фортеці і митного пункту. Фортеця Тустань була важливим опорним пунктом Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У 1241 р. її зруйнували орди хана Батия, а у 1340 р. захопив і заново відбудував польський король Казимир Великий в якості королівської фортеці.
Тут збереглися залишки кам'яної стіни, печери, сходинки, колодязь і дві цистерни для води.