Туристичний клуб

Цікава Україна


Повернемось до туризму одразу після перемоги СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ!

СЛАВА УКРАЇНІ! Само собою, що на час війни усі подорожі турклубу скасовано. Весь наш колектив, як і вся країна, на даний момент старанно допомагаємо нашим збройним силам та волонтерами наблизити День Перемоги, який ми обов'язково відствяткуємо з нашими постійниими туристами. До відновлення подорожей ми завжди на зв'язку за контактами що вказані нижче.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО АВАНСОВАНИХ КОШТІВ

Специфіка роботи туристичних операторів полягає в тому, що ми не зберігаємо в себе кошти, які отримані від туристів у якості авансів. Ці гроші одразу направляються на оплату послуг партнерів що пов'язані із організацію подорожі: сплату готелів, транспорту, харчування, інших послуг тощо. Наші партнери, в свою чергу також направляють отримані кошти на закупку продуктів, виплату зарплат, комунальних послуг, податків та іншого. Саме тому жоден з тих хто надає послуги у сфері туризму просто не в змозі швидко і безболісно повернути більшість коштів які були сплачені за його послуги. Усі повернення у мирний час відбуваються за рахунок притоку капіталу від нових бронювань та побічної діяльності... а цього, само собою зрозуміло, зараз немає. Зауважимо, що у такій ситуації зараз опинились всі українські туроператори, переважна більшість з яких заморожують сплачені кошти на майбутнє, взагалі не пропонуючи варіантів повернення... але не "Цікава Україна". 
Кошти що були авансовані НЕ ПРОПАДУТЬ. Всім зареєстрованим туристам ми розіслали спеціальну пропозицію із трьома варіантами повернення. Якщо ви зареєстрований турист і досі не отримали цю пропозицію, зв'яжіться із нами.
Дякуємо за увагу і розуміння. Ми обов'язково поновимо роботу одразу після перемоги! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

ПИТАННЯ

Реєстрація та бронювання

 • Замовити тур та уточнити інформацію про вільні місця можна:

  - на сайті (заповнити форму бронювання після опису туру; відправити повідомлення у формі "Написати листа");
  - через офісну електронну пошту moc.liamg%40vivlauavakic або менеджера туру, яка є на на сторінці "Контакти" (в темі листа потрібно вказати назву туру, дату виїзду і прізвище замовника);
  - по офісному телефону або за телефоном відповідального менеджера; наші загальні офісні телефони: +38 (067) 388 10 06 | (093) 604 19 08 | (098) 648 37 37 телефони менеджерів є в описах турів та на сторінці "Контакти";
  - по вайберу;
  - через Фейсбук (відправити приватне повідомлення на https://facebook.com/cikavaua/)

 • Що входить у вартість туру?

  У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об'єктах, страхування на час подорожі.

 • Як здійснити оплату?

  Найшвидший та зручний спосіб це внести передоплату на один з наших карткових рахунків через Приват24 або термінал. Детальніше за посиланням: https://cikava.net/requisits

  Також, оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Шептицьких, 19 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження реєстрації (у випадку внесення авансу пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).

  При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити керівника телефоном чи sms на Viber або відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

  У Новорічних та Різдвяних турах умови оплати можуть відрізнятися від стандартних. Читати додаткову інформацію на сайті у програмі туру.

 • Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

  Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 48 год. з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

 • Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

  Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 48 год. з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

 • Чи можна оплатити аванс в автобусі?

  Ні, на жаль, не можна. Після реєстрації на тур Вам надається 48 год. для внесення авансу. Аванс підтверджує Вашу бронь туру.

 • Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на контакти чи пошту квиток або інформаційного листа. У чому справа?

  Квиток на тур надсилається на вайбер чи електронну пошту туристів протягом 48 год. після внесення авансу (можлива технічна затримка).

  Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на вайбер чи електронні пошти туристів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист.

  При реєстрації на тур вводити контактний номер із встановленим вайбером, оскільки це найшвидший спосіб отримання. Перевіряйте уважно вхідні повідомлення на вайбер та зберігайте надіслану Вам інформацію про тур.

  Також на Вашу пошту крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

 • Чи можна придбати квиток на поїзд на раніше вказаного прибуття?

  Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

 • Чи є у Вас знижки для постійних клієнтів, до Дня народження, знижки для дітей?

  Поки, на жаль, знижок для постійних клієнтів у нас немає.
  Проте існують знижки:
  - дітям менше 7 років, при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
  - дітям до 7-12 років (включно) знижка 100-150 грн. в залежності від туру. Особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення) знижка від загальної вартості туру по 50 грн за кожний день туру.
  - учасникам АТО/ООС (за наявності посвідчення) знижка 0000 від вартості туру.

 • Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

  Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур.
  Сертифікат на якийсь конкретний тур, в такому випадку цей тур варто оплатити повністю онлайн. Або сертифікат на будь-яку суму, тоді іменинник сам вирішить в який тур поїхати і зможе оплатити ним тур повністю або частково.
  Замовити їх Ви можете за контактним телефоном.

 • Чи можна у Вас замовити індивідуальний тур: шкільний клас або корпоратив?

  Так, це можна зробити зателефонувавши на контактні телефони керівника турклубу. Бажано чітко описати, який саме маршрут Вас цікавить, які туристичні об'єкти Ви б хотіли відвідати, які побажання щодо проживання та харчування, вказати точну дату проведення такого туру і кількість осіб. Після консультації здійснять прорахунок такого туру і повідомлять Вам програму і вартість туру.

Організація та умови подорожі

 • Що потрібно мати з собою під час мандрівки?

  З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

 • Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері?

  Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних та 4-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату

  Пари та сім'ї завджи селяться окремо.

 • За що потрібно оплачувати окремо?

  Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість обідів, в деяких турах більше 2-х днів також вечерь. Вхідні квитки, сніданки та екскурсії по програмі зазвичай входять у вартість. Інші окремі доплати дивіться в описі вартості туру.

 • Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов'язковими?

  Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов'язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

 • Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

  У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на контакти в соц. мережах.

  Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:

  - за 5 тижнів або довше до початку туру - комісія 25 % вартості;
  - за 3 тижні до початку туру - комісія 50 % вартості;
  - менше ніж 3 тижні до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо.

  У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у програмі туру).

  УВАГА! Умови не стосуються проведення турів підчас поширення коронавірусу - карантину, в цьому випадку діють інші умови, читати нижче).

 • Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця?

  Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти. Також, за окрему плату можна обрати передні місця.

 • Де ми будемо проживати?

  Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення розписані у програмі туру або будуть відомі ближче до початку туру. Все залежить від наявної кількості номерів у готелях на конкретну дату.

 • Звідки і коли відбувається виїзд автобусів?

  Для більшості турів час виїзду приблизно - 08:30 - 9:00 год. ранку.
  Прибуття назад до Львова близько 22:00 (плюс-мінус година).
  Квитки на потяг зі Львова брати на годину пізніше після зазначеного у програмі прибуття (в деяких турах можливі відхилення на пару годин).

  УВАГА! Час прибуття та відправлення, а також кількість та черговість екскурсій під час туру може відрізнятись від заявлених в залежності від погодних умов, стану дороги, пунктуальності туристів тощо.

  Точний час виїзду та повернення дивитись в описі програми туру!

  Наразі у нас є 2 місця виїзду:
  - від головного залізничного вокзалу Львова (пл. Двірцева, автобусна і автомобільна стоянка, розташована праворуч, якщо стояти плечима до вокзалу);
  - від церкви святих Ольги і Єлизавети поряд із залізничним вокзалом (пл. Кропивницького, 1).

  Точну інформацію про місце виїзду Ви знайдете в інформаційних листах, які ми надсилаємо за 3-4 дні до туру.

  Якщо Вам все ж не вдається знайти автобус, зателефонуйте керівнику групи, він уточнить куди Вам слід підійти.

 • Якою мовою проводять екскурсії?

  У збірних групах екскурсії проводяться українською мовою.

 • Щодо проведення турів в умовах поширення коронавірусу (COVID-19)

  На даний момент всі тури розміщені на сайті є дійсними і за відсутності змін відбудуться за графіком. Однак, у разі скасування туру по Україні через карантин або інші законодавчі обмеження (у т.ч. у разі заборони на залізничне сполучення зі Львовом), учасники матимуть можливість повернути сплачені кошти в повному обсязі. Звісно, якщо тур буде скасовано або перенесено через карантин, всіх туристів буде повідомлено якомога раніше.

  ВАЖЛИВО! Усі тури відбуватимуться згідно чинних карантинних обмежень і рекомендацій МОЗ!

  Колектив клубу просить із розумінням поставитись до вищеозначеної інформації, бажає здоров'я і, звісно, безпечних подорожей! А тепер, ОБЕРІТЬ ТУР! :)

Календар подорожей

MONDAY

Startup

6-7pm

Funding

7-8pm

Marketing

8-9pm

TUESDAY

Sales

6-7pm

Banking

7-8pm

Technology

8-9pm

WEDNESDAY

Management

6-7pm

Funding

7-8pm

Marketing

8-9pm

THURSDAY

Startup

6-7pm

Funding

7-8pm

Marketing

8-9pm

FRIDAY

Sales

6-7pm

Banking

7-8pm

Technology

8-9pm

SATURDAY

Funding

6-7pm

Marketing

7-8pm

Management

8-9pm

SUNDAY

Startup

6-7pm

Funding

7-8pm

Marketing

8-9pm

Events

We regularly host different kinds of events to satisfy the desires and demands even of all our clients.

 • 01

  December

  Adult Sunday Design Groups

  Workshop

  Central Park Brooklyn, NY 10036

  10:30 - 14:00

 • 22

  December

  Product release trends in 2018

  Lecture

  Central Park Brooklyn, NY 10036

  10:30 - 14:00

 • 29

  December

  UX workshop

  Workshop

  Central Park Brooklyn, NY 10036

  10:30 - 14:00

ОРГАНІЗАТОР

Організатором виступає туристичний клуб «Цікава Україна» (м. Львів), який працює з 2013 року. Серед наших проектів регулярні пізнавальні та розважальні тури по Західній Україні та Європі. Всі екскурсії, що представлені на цьому сайті розробляються, організовуються, продаються і проводяться власними силами. Ми принципово не співпрацюємо з іншими туроператорами та турагенціями.

Більше про клуб

ВІДГУКИ

що залишили наші туристи

ФОТОЗВІТИ

з турів де був присутній наш фотограф

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

розділ у стадії розробки

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy

Потрібна консультація?

Заповніть форму і ми зв'яжемось із вами протягом 1-2 робочих днів

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.