Туристичний клуб

Цікава Україна


СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ!

СЛАВА УКРАЇНІ! Само собою, що на час війни усі подорожі турклубу скасовано. Весь наш колектив, як і вся країна, на даний момент старанно допомагаємо нашим збройним силам та волонтерами наблизити День Перемоги, який ми обов'язково відствяткуємо з нашими постійниими туристами. До відновлення подорожей ми завжди на зв'язку за контактами що вказані нижче.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО АВАНСОВАНИХ КОШТІВ

Специфіка роботи туристичних операторів полягає в тому, що ми не зберігаємо в себе кошти, які отримані від туристів у якості авансів. Ці гроші одразу направляються на оплату послуг партнерів що пов'язані із організацію подорожі: сплату готелів, транспорту, харчування, інших послуг тощо. Наші партнери, в свою чергу також направляють отримані кошти на закупку продуктів, виплату зарплат, комунальних послуг, податків та іншого. Саме тому жоден з тих хто надає послуги у сфері туризму просто не в змозі швидко і безболісно повернути більшість коштів які були сплачені за його послуги. Усі повернення у мирний час відбуваються за рахунок притоку капіталу від нових бронювань та побічної діяльності... а цього, само собою зрозуміло, зараз немає. Зауважимо, що у такій ситуації зараз опинились всі українські туроператори, переважна більшість з яких заморожують сплачені кошти на майбутнє, взагалі не пропонуючи варіантів повернення... але не "Цікава Україна". 
Кошти що були авансовані НЕ ПРОПАДУТЬ. Всім зареєстрованим туристам ми розіслали спеціальну пропозицію із трьома варіантами повернення. Якщо ви зареєстрований турист і досі не отримали цю пропозицію, зв'яжіться із нами.
Дякуємо за увагу і розуміння. Ми обов'язково поновимо роботу одразу після перемоги! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

ПРО ОРГАНІЗАТОРА

Організатором виступає туристичний клуб «Цікава Україна» (м. Львів), який працює з 2013 року. Серед наших проектів регулярні пізнавальні та розважальні тури по Західній Україні та Європі. Всі екскурсії, що представлені на цьому сайті розробляються, організовуються, продаються і проводяться власними силами. Ми принципово не співпрацюємо з іншими туроператорами та турагенціями.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy

Потрібна консультація?

Заповніть форму і ми зв'яжемось із вами протягом 1-2 робочих днів

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.