Туристичний клуб

Цікава Україна


СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ!


Дякуємо і тобі, наш турист, за те що довірив нам свій відпочинок 😊

Інформаційна стаття

Для учасників туру «Жовтогаряча мандрівка» 11-12 жовтня

Нижче Ви знайдете інформацію, яку необхідно знати для того, щоб належним чином підготуватись до подорожі. Переконливо просимо читати уважно та не нехтувати жодною інформацією та порадою.

Час і місце виїзду

    • Час

    • Зупинка

    • Уточнення

    • Місце на мапі

    • Час

    • Час

    • Зупинка

    • Зупинка

    • Уточнення

    • Уточнення

    • Місце на мапі

    • Місце на мапі

    • 08:45

    • Головний залізничний вокзал м. Львів

    • Автомобільна парковка біля головного залізничного вокзалу.

    • Час

    • 08:45

    • Зупинка

    • Головний залізничний вокзал м. Львів

    • Уточнення

    • Автомобільна парковка біля головного залізничного вокзалу.

Автобус буде подано о 08:25. Дуже просимо бути на посадці вчасно. Повернення до Івано-Франківська приблизно 19:00 (плюс-мінус півгодини), до Львова приблизно о 21:30 (плюс-мінус година). Квитки на потяги потрібно брати з відправленням після 22:30.

Автобус та керівник групи

Автобус білого кольору, держномер ВС0779ТР (на фото).
Керівник групи: Ігор, тел. (098) 648 37 37 

    Автобус може бути змінений. Обов'язково загляніть у цей розділ ввечері перед виїздом щоб мати актуальну інформацію
    Будь ласка, старанно пошукайте свій автобус перше ніж дзвонити гіду
    Не телефонуйте гіду раніше 08:25, оскільки ні його, ні автобуса не буде на місці посадки раніше цього часу
    На посадці в автобус скажіть гіду ваше прізвище і він вкаже ваші місця в автобусі
Illustration

Що взяти у подорож

1

Паспорт громадянина України

Він необхідний для перебування у прикордонній зоні! Ви не зможете прийняти участь в подорожі якщо забудете свій паспорт вдома. Для дітей, що ще не отримали паспорту необхідно мати свідоцтво про народження. Чоловікам необхіно мати із собою військово-облікові документи.

2

Одяг по погоді

Подивіться прогноз погоди у м. Яремче, курорт Буковель та с. Ясіня. Одягайтесь згідно прогнозу або ще тепліше, оскільки будемо багато перебувати на свіжому повітрі.
Для подорожі підійде наступний одяг: щільні штани або джинси; фліска або тепла кофта, зручна демісезонна куртка, шапка, рукавиці, бафф або шарф. У горах може буде холодно.
Рекомендуємо взяти також запасний одяг, для перевдягання після походу.

3

Надійне взуття, мінімум дві пари

Прогулянки в рамках туру потребують якісного взуття. Рекомендовано: трекінгове взуття або якісні та надійні кросівки, сезонні черевики, стійкі до вологи. Переконливо просимо брати також запасну пару взуття!
До вибору віднесіться відповідально. Ми не допустимо вас до активностей, взутті на підборах, занадто легкому або непридатному для переходів взутті та одязі. 
Пам'ятайте: краще взяти більше речей ніж необхідно, ніж чогось не взяти. В автобусі достатньо місця для їх зберігання.

4

Необхідні дрібнички

✓ Предмети особистої гігієни (шампунь, гель для душу тощо)✓ Найнеобхідніші ліки✓ Шнур для зарядки телефону та павербанк✓ Гроші на особисті витрати готівкою✓ Дощовик✓ Купальник\плавки. В готелі є басейн та сауна які включений у вартість.

5

Невеличкий рюкзак або наплічну сумку

Це знадобиться для того, аби під час екскурсій та переходів носити із собою необхідні дрібниці та їжу. Під час переходів ваші руки мають бути вільні.

Харчування під час подорожі

Сніданки включені у вартість туру. Вечері є можливість замовити в ресторані готелю, вибір і розрахунок самостійно. 
Обід, день 1 - у високогірній колибі на полонині Переніз, вибір і оплата самостійноОбідо-вечеря, день 2 - у броварні Ципа в с. Кваси, вибір і оплата самостійно.
Якщо не бажаєте замовляти харчування, то беріть із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі будуть зупинки біля продуктових магазинів та банкоматів.

Бажаємо швидких та продуктивних зборів! До зустрічі!

Для запитань по підготовці у подорож можете звернутись до вашого гіда, його номер телефону є у відповідному розділі цієї статті.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy