Корпоративний тур

Шалена подорож у гори


  • 20 жовтня 13:30 - 22 жовтня 20:00

    Виїзд зі Львова.

  • На частину прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для ЗСУ.


Коротко про подорож

Корпоратив - то святе!) Зібратись маленьким дружнім колективом, як слід відпочити від плідної праці, сірої буденності та розробок стратегій продажів, набратись сил та натхнення аби працювати із задоволенням. А ми запропонуємо вам справді класний відпочинок: в міру активний, насичений красотами Карпат, смачною їжею та душевним спілкуванням із колегами. Такий корпоратив ви ніколи не забудете!

Asset 1

Топ-враження

✓ Хороший готель в горах✓ Виключно смачні карпатські страви✓ Дегустації меду та настоянок✓ Релакс-вечір у спа-комплексі✓ Джипінг на вершину Високий Верх (1226 м) ✓ Простий похід красивим лісом✓ Екскурсії до фортеці та водоспаду

Топ-локації

✓ Місто Дрогобич✓ Скельна фортеця ‎Тустань✓ Курорт Захар Беркут✓ Східниця та мінеральні джерела

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у п'ятницю 13 жовтня о 13:30, забираємо вас від завчасно обумовленого місця.
● Повернення у неділю 15 жовтня приблизно о 20:00 (плюс-мінус година).

* Якщо твої квитки не співпадають із цим графіком - пиши нам і можливо ми трохи його змінимо.

День 1

● 13:30. Виїзд зі Львова 
● 15:15-16:45. Дрогобич, дегустація медівок● 17:15-17:30. Фотозупинка у Східниці
● 18:00. Поселення в готель у с. Східниця, вечеря, відпочинок.


День 2

● 09:00. Смачний сніданок
● 10:00-11:30. Скельна фортеця Тустань● 12:30. Курорт Захар Беркут, джипінг на гору ● 13:00-14:15. Вершина Високий Верх, фото та обід● 16:00-18:30. СПА-відпочинок у Трускавці 
● 19:00. Повернення у готель, дружня корпоративна вечеря


День 3

● 09:30. Поживний сніданок
● 10:00-11:00. Східниця, прогулянка, мінеральні джерела● 12:00-13:30. Простий похід до скель Довбуша● 13:30-15:00. Екскурсія на скелях Довбуша● 15:00-17:00. Обід в колоритній колибі
● 20:00. Повернення до Львова


В одному з подальших розділів ви можете почитати більш детальний опис кожної локації

Галерея

фотографій з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Дрогобич, дегустація медівок

Відвідуємо одну з родзинок міста Дрогобич - виставковий будинок та дегустаційну залу об'єднання бджолярів та виробників медової продукції. Тут, після неспішного огляду експозиції ми спробуємо декілька видів солодких виробів: мед, прополіс та 5 видів медовухи на любий смак і колір, від 12 до 45 градусів! 

Heading photo

Фортеця «‎Тустань»

Відвідуємо давній наскельний оборонний комплекс, який виконував функції прикордонної фортеці і митного пункту. Фортеця Тустань була важливим опорним пунктом Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У 1241 р. її зруйнували орди хана Батия, а у 1340 р. захопив і заново відбудував польський король Казимир Великий в якості королівської фортеці.
Тут, серед величних скель висотою до 60 метрів, збереглися залишки кам'яної стіни, печери, ступені, колодязь і дві цистерни для води.

Heading photo

Захар Беркут, джипінг

Сідаємо в позашляховики марки УАЗ, та під музику відправляємось у автоподорож. Сільськими, а потім і лісовими дорогами зі стрімким ухилом, на високій швидкості піднімаємось на вершину гори Високий Верх (1242 м), де і робимо зупинку на обід та фотки на даху джипа.

Heading photo

Вершина Високий Верх

Після підйому милуємось краєвидами з висоти 1242 м, фоткаємось, п'ємо чай на травах, їмо печену картоплю, катаємось на зіплайні або на конях (за бажанням) та спускаємо вниз.

Heading photo

СПА-комплекс у Трускавці 

Після активного відпочинку не гріх і розслабитись! Тому заїжджаємо в один зі спа-комплексів Трускавця, де є все для релаксу: басейн, хамам, джакузі, сауни та широкий набір спа-послуг. Ідеальне місце аби забути про все на світі :)

Heading photo

Східниця, прогулянка, мінеральні джерела

Вперше згадується в XIV ст, як звичайне село, але у 1960-х рр. місцевий інженер-еколог Євген Сотницький відкрив у Східниці безліч джерел унікальних мінеральних вод, всього близько 70. Особливо популярне так зване "Андропівське джерело", також є джерела типу "Содова" та "Боржомі". Саме біля ньих ми і зупинимось, щоб спробувати легендарну воду та помилуватись краєвидами.

Heading photo

Простий похід

Мальовничим і нескладним маршрутом із села Труханів ми вирушимо у невеличкий похід до скель Довбуша. Стежина вестиме нас повз річку, красивим буковим лісом який якраз набуде жовтогарячих відтінків. Ідеальне місце для фотографій та коротких зупинок на поповнення запасу сил за допомогою наливок :)

Heading photo

Скелі Довбуша

Диво природи, що здавна вражає людей своїми фантастичними формами, їх ще називають Карпатськими Сфінксами. Це група скель висотою до 80 м розкидана посеред лісу. У XVIII ст. в цій місцевості активно діяли повстанці-опришки, а в 1743 р в скельних печерах розташовувався табір загону народного месника Олекси Довбуша, звідки походить його нинішня назва.

Поблукати скелями Довбуша - саме задоволення, це прогулянка між химерними брилами каміння, серед яких вгадуються обриси людей, тварин та різних міфічних створінь.

Є запитання? Звернися до нас!

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy