Чудова весняна подорож

❤️️ Карпати + Львів

Для відмінних учнів та учениць ліцею «‎Успіх» 😉

  • 19 травня - 20 травня 2023 р.

    Виїзд зі Львова.

  • 2550 грн з людини 

    Харчування: 1 сніданок + 1 обід + 2 вечері

  • На 25% прибутку з вашої подорожі буде придбано ліки та медобладнання для воїнів ЗСУ.

Про подорож у трьох реченнях

Кращої подорожі не придумаєш, бо їдемо в гості до Львова - місто цікавих історій, красивих будівель, смачної їжі та інстаграмних фоточек :) Тут ми побачимо все найголовніше та спробуємо все найсмачніше, а ще поїдемо в Карпати насолоджуватись красою гір з захмарних висот. Будуть річки, озера, ліси, водоспади та багато епічних краєвидів!Світлин з цієї мандрівки тобі вистачить на місяць, відео - на рік, а вражень - на все життя!

Asset 1

Топ-враження

✓ Обійдемо мінімум 10 інсталокацій Львова✓ Спустимось у таємничі Львівські підземелля✓ Побачимо зсередини оперний театр✓ Підемо на прогулянку до лісового озера✓ Сфоткаємось на тлі семиметрового водоспаду✓ Покатаємось на найдовшому підйомнику України✓ Побуваємо на висоті 1242 метри над рівнем моря

Топ-локації

✓ Водоспад Кам'янка✓ Журавлине озеро✓ Підйомник курорту Захар Беркут✓ Вершина Високий Верх✓ Середньовічна частина Львова✓ Підземелля копальні кави та аптеки✓ Смачні місця та найкращі сувенірні крамнички �

Загальна структура подорожі

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Виїзд зі Львова у п'ятницю 19 травня від парковки біля головного залізничного вокзалу.
● Повернення на вокзал ввечері суботи, 20 травня.
Час прибуття та повернення корегуємо згідно ваших побажань.

День 1

● Виїзд зі Львова 
● Водоспад Кам'янка● Міні-похід на Журавлине озеро● Фотозупинка на підвісному мостику● Катання на підйомнику "Захар Беркут"● Вершина "Високий Верх" (1242 м)
● Повернення до Львова, вечеря, поселення у хостел

День 2

● Смачний сніданок
● Прогулянка з екскурсією по центру Львова (із зупинками на фотки та сувеніри)● Екскурсія "Підземелля Львова" (мінімум 3 штуки)● Богемна екскурсія в Оперний театр
● Вільний час у місті● Трансфер на вокзал та відправлення зі Львова

Галерея

📷 Всі локації справжні, а фото збільшуються по кліку

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Водоспад Кам'янка

Відвідуємо один з найпопулярніших водоспадів Українських Карпат, розташований серед лісу у межах національного парку "Сколевські Бескиди", є пам'яткою природи. Висотою близько 7 м, цей водоспад вражає двома бурхливими, що утворили природню чашу у руслі річки, завдяки чому в ньому влітку можна купатись. А ще кажуть, якщо зробити тут вдале фото - можна вдало поступити в університет 😀
Також тут можна прогулятись, помилуватись густим лісом і випити трав'яного чаю, що люб'язно запропонують місцеві жителі.

Heading photo

Журавлине озеро

Прогулянка на маленьке, але затишне гірське озеро, розташоване неподалік водоспаду. Воно овальної форми, завдовжки 50 м, має прозору воду, але через велику насиченість cірководнем тут ніхто не живе, тому місцеві жителі називають його "Мертве озеро". На берегах зростають цінні та рідкісні рослини, наприклад журавлина болотна (звідси й назва озера), а довкола росте смерековий ліс та трапляються невеликі скелі. 
Також тут можна зустріти декілька видів земноводних: тритонів, жаб та ящірок, а три роки тому сюди навіть забрів зубр 🦬 тому будьмо дуже уважні на стежині!

Heading photo

Катання на підйомнику Захар Беркут

Катання на канатно-крісельній дорозі “Захар Беркут” на вершину Високий Верх (1242 м). Це найдовший підйомник України довжиною 2850 метрів! Під час підйому помилуємось красою карпатських гір, а з вершини гори попобачимо фантастичні краєвиди трьох областей: Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської.
По прибуттю на вершину - фотки у стрибку та вверх ногами 🙃 відпочинок, вільний час та смачний обід у колибі на вершині гори!

Heading photo

Вершина Високий Верх

Висота гори 1242 м над р. м. Схили її круті і в цей час вже дуже зелені, але майже не мають дерев, тому з вершини відкриваються панорами на довколишні гори - Сколівські Бескиди; а на півдні видніються вершини Боржави висотою понад 1600 метрів і у цей час там ще точно лежатиме сніг. Ми до нього не дістанемо, але помилуватись можемо.
🐎 А ще на вершині гори можна покататись на кониках, спуститись на зіплайні та зробити собі не менше 1000 фоточек на фоні цієї краси!

Heading photo

Екскурсія середньовічному Львову

📸 А ви знали що Львів - найінстаграмніше місто України? Так-так, тут зроблено найбільше фотографій що користуються популярністю в українських соцмережах. А ще це місто дуже цікаве, бо з 1256-го року перебуло в складі України, Польщі, Австрії, Австро-Угорщини, Німеччини та Радянського Союзу. Тому тут лишились унікальні пам'ятки історії та архітектури що здивують красою та величчю. 
Обіцяємо - ця прогулянка не буде скучною, адже всі історії що ми розкажемо будуть цікавими, а по дорозі будуть обов'язкові зупинки на фото, смаколики та сувеніри!

Heading photo

Екскурсія в Оперний театр

Один з найрозкігніших оперних театрів в Україні 🧐Величне приміщення на три поверхи і вміщує в собі 1200 глядачів одночасно, здивує оздобленням будівлі, незвичним підходом до оформлення глядацького залу, красою фасадних скульптур та настінним живописом 80-го рівня :)
Оглянемо цю визначну культурно-туристичну споруду Львова зсередини, ознайомимся з діючим репертуаром, послухаємо дивовижні історії прем’єр, познайомимось з визначними артистами Львівської Опери та посидимо у VIP-ложах театру. Як вам таке?

Heading photo

Екскурсія "Підземелля Львова"

Страшно не буде, тільки трошечки стрьомно :) Ми спустимося в декілька найцікавіших об’єктів, наприклад у Копальню кави, де ви зможете дізнатися історію цього традиційного львівського напою. В підземеллях костелу Єзуїтів ви зможете побачити Львів кількасотлітньої давнини – тут є декілька макетів, де зображене наше місто в мініатюрі. Підземелля Аптеки-музею познайомить вас з середньовічною медичною наукою і по сумісності таємницями алхімічної справи. Тільки обережно - не переплутайте рецепти, бо наш головний фармацевт якому 313 років буде сваритись! 😁

Вартість подорожі 

Вартість подорожі - 2550 грн з людиниУ ціну включено:

● Проїзд хорошим автобусом● Сніданок другого дня● Обід першого дня● Вечеря першого і другого дня● ВСІ екскурсії по програмі● ВСІ вхідні квитки по програмі● Ненудний Цікавий та позитивний гід + Бонус! 🍔 Покажемо всі найсмачніші кафешки з піцею та бургерами :)

У вартість не включено:

● Проживання● Харчування, що не включено у програму● Сувеніри● Додаткові розваги тощо Вільний час на це передбачено у програмі.

Є запитання? То спитай нас!

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для організаційних питань від туристів

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy