Туристичний клуб

Цікава Україна


Повернемось до туризму одразу після перемоги СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ!

СЛАВА УКРАЇНІ! Само собою, що на час війни усі подорожі турклубу скасовано. Весь наш колектив, як і вся країна, на даний момент старанно допомагаємо нашим збройним силам та волонтерами наблизити День Перемоги, який ми обов'язково відствяткуємо з нашими постійниими туристами. До відновлення подорожей ми завжди на зв'язку за контактами що вказані нижче.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Специфіка роботи туристичних операторів полягає в тому, що ми не зберігаємо в себе кошти, які отримані від туристів у якості авансів. Ці гроші одразу направляються на оплату послуг партнерів що пов'язані із організацію подорожі: сплату готелів, транспорту, харчування, інших послуг тощо. Наші партнери, в свою чергу також направляють отримані кошти на закупку продуктів, виплату зарплат, комунальних послуг, податків та іншого. Саме тому жоден з тих хто надає послуги у сфері туризму не в змозі швидко і безболісно повернути більшість коштів які були сплачені за його послуги. Усі повернення у мирний час відбуваються за рахунок притоку капіталу від нових бронювань та побічної діяльності... а цього, само собою зрозуміло, зараз немає. 
Зауважимо, що у такій ситуації зараз опинились всі українські туроператори, переважна більшість з яких заморожують сплачені кошти на майбутнє, взагалі не пропонуючи варіантів повернення... але не "Цікава Україна". Ми пропонуємо вам три варіанти. Будь ласка, прочитайте уважно інформацію нижче, а після цього заповніть відповідну форму.
Кінцевий термін прийняття заявок - 7 квітня. Форма заповнюється виключно українською мовою. Усім хто не відправив заявку у зазначений термін буде надіслано сертифікат на суму оплати з терміном дії 3 роки. Його можна використати на оплату будь-якої подорожі клубу.

Варіанти повернення коштів

1

У вигляді сертифікату на подорож

Ми надішлемо вам сертифікат на суму оплати, який ви можете використати на будь-яку нашу подорож по Україні або закордон протягом трьох років. У якості подяки ми додамо 10% до суми оплати. Наприклад, якщо ваш аванс складав 3000 грн, то ви отримаєте сертифікат на суму 3300 грн. Чесно скажемо, що це найбільш компромісний для нас варіант використання коштів. Він дозволить нам пережити складний період, а вам не втратити гроші та здійснити омріяну подорож після перемоги. Турклуб "Цікава Україна" працює вже дев'ять років і беззаперечно відновить свою діяльність як тільки це буде можливо.

2

Не термінове повернення на банківську картку

Якщо вам не підходить попередній варіант, ми повернемо вам кошти на банківську картку. Однак варто зрозуміти що це не відбудеться миттєво, оскільки подібні повернення відбуваються переважно за рахунок повернень коштів від наших партнерів та поповнення капіталу від комерційної діяльності. Подібні надходження зараз на мінімальному рівні, тому і повернення будуть відбуватись по мірі можливості, по черзі від перших бронювань до останніх.

3

Термінове повернення на банківську картку

Ми не можемо ігнорувати такі випадки, тому якщо через війну ви опинились у скрутних обставинах (наприклад, без домівки та засобів для існування) і для вас зараз важлива кожна гривня, ми повернемо вам аванс поза чергою, так швидко як тільки зможемо. 

Сподіваємось на ваше розуміння ситуації. Дуже хочемо зустрітись з вами знову та відсвяткувати перемогу у спільній подорожі!

Будь ласка, заповніть форму для повернення

Додаткова опція (за бажанням, тільки для варіанту №1)

Дякуємо!

Ваш запит зареєстровано. Ми зв'яжемось із вами.

Can't send form.

Please try again later.

Контакти

Пишіть або телефонуйте нам по будь-яких запитаннях

Для дзвінків

+ 38 (093) 648 37 37 Ігор, керівник клубу+38 (067) 388 10 06 Оленка, менеджер

Для повідомлень

moc.liamg%40vivlauavakic+38 (098) 648 37 37 Viber

ПРО КЛУБ

Організатором виступає туристичний клуб «Цікава Україна» (м. Львів), який працює з 2013 року. Серед наших проектів регулярні пізнавальні та розважальні тури по Західній Україні та Європі. Всі екскурсії, що представлені на цьому сайті розробляються, організовуються, продаються і проводяться власними силами. Ми принципово не співпрацюємо з іншими туроператорами та турагенціями.

* а руський воєнний корабль іде нах@й

Туристичний клуб

Цікава Україна


ДЯКУЄМО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ!

Друже, за ціною нашої подорожі ти можеш купити собі пару кросівок. Або навіть дві. Але це смішно, бо це всього лиш речі, вони не зроблять тебе щасливішим. А враження - зроблять!

Ти не такий як більшість, ми це знаємо. Обери одну з мандрівок і НЕ проміняй враження на чергову безглузду річ.