Фірмовий тур для своїх

Кам'янець, Бакота, Хотин, Чернівці


 • 02 вересня 08:00 - 03 вересня 19:00

  Зустріч у Кам'янці-Подільському

 • Вартість подорожі на
  10 осіб - 4000 грн з людини
  15 осіб - 3300 грн з людини | Включено все

  Харчування: Обід + сніданок + обід

 • На частину прибутку з подорожі ми придбаємо ліки та медобладнання для ЗСУ


Коротко про подорож

Карпати, Прикарпаття, Закарпаття... Ну скільки можна! Давай ламати традиції, запрошуємо в мандрівку по найбільш вражаючих пам'яток Поділля та Буковини. Там не менш красиво і не менш цікаво. Подільські каньйони дадуть фору карпатським, річка Дністер могутніша за всі гірські потоки разом, а Кам'янець-Подільський в сто разів душевніший за Яремче чи Буковель. Будеш ходити з відкритим ротом і дивуватись, як ти не бачив такої краси раніше.

Asset 1

Топ-враження

✓ Побачимо найбільший каньйон України ✓ Покупаємось у Дністрі✓ Завітаємо у дві могутніх фортеці✓ Відвідаємо археологічні розкопки та 500-літні храми✓ Завітаємо в "Український Хогвартс"✓ Прогуляємось двома мальовничими містами

Топ-локації

✓ Екскурсія Чернівцями✓ Чернівецький університет✓ Хотинська фортеця✓ Кам'янець-Подільська фортеця✓ Екскурсія містом Кам'янець-Подільський✓ Бакотський скельний монастир✓ Дністровський каньйон

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Зустріч у cуботу, 02 вересня о 08:00, біля залізничного вокзалу у м. Кам'янець-Подільський● Повернення у неділю, 03 вересня приблизно о 19:30 до залізничого вокзалу у м. Кам'янець-Подільський

Дату, час та місце відправлення за бажанням можна змінити.

День 1

● Зустріч у Кам'янці-Подільському та екскурсія● Екскурсія у Старій фортеці● Обід● Заселення у готель, короткий відпочинок● Бакота (каньйон, монастир)● Пляж (ненадовго, за бажанням)● Вечеря, вільний час.


День 2

● Сніданок та виїзд із готелю
● Хотинська фортеця● Чернівецький університет● Обід● Екскурсія Чернівцями● Повернення у Кам'янець-Подільський та посадка на потяг.


В одному з подальших розділів можна почитати детальний опис кожної локації

Вартість подорожі

Вартість подорожі на 10 осіб - 4000 грн з людини15 осіб - 3300 грн з людини

У неї включено:
✓ Проїзд комфортабельним автобусом✓ Проживання зі зручностями у готелі✓ Один сніданок та два обіди✓ ВСІ екскурсії по програмі✓ ВСІ вхідні квитки по маршруту✓ Супровід досвідченим і позитивним гідом Ігорем✓ Страховка


У вартість не включено:

Тільки власні витрати: сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.
На частину прибутку з подорожі ми придбаємо ліки та медобладнання для бійців у гарячих точках.


Галерея

фотографій з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Екскурсія містом Кам'янець-Подільський

Прогуляємось одним з найпопулярніших туристичних центрів України, третім за кількістю архітектурних пам'яток містом України. Національний історико-архітектурний заповідник "Кам'янець" включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та здивуєм нас величезною кількістю старих будівель, церков, музеїв, галерей і антикварних крамниць. Побачимо Старий замок, Вежу Рожанку, Олександро-Невський собор, Собор Петра і Павла, Турецький бастіон, Руські ворота, Вірменський ринок, Ратушу, пам'ятник туристу та багато іншого, дуже цікавого.

Heading photo

Кам'янець-Подільська фортеця

Збудована князем Федором Корятовичем, ця могутня твердиня відома ще з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV — XV ст та Подільської губернії. І досі вона вражає своїми товстими стінами, величними вежами та багаточисленими бійницями та таємними ходами, в яких навіть зараз легко заблукати.

У наш час фортеця є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець», та відноситься до «Семи чудес України».

Heading photo

Бакота, каньйон

Унікальна пам'ятка природи і туристичний об'єкт, що лежить на території одразу чотирьох областей. Його лівий бік належить Тернопільській і Хмельницькій областям, а правий – Івано-Франківській і Чернівецькій. Каньйон недаремно визнано одним із семи чудес України. Його територія охороняється законом, тут зібрані численні об'єкти природно-заповідного фонду України, найбільшим із яких є Національний природний парк «Дністровський каньйон» та Бакотська затока.

Зупиняємось у найкрасивіших місцях каньйону для фотографування.

Heading photo

Бакотський скельний монастир

Бакота – легендарна столиця Дністровського Поділля у ХІІІ ст. Місто являло собою укріплений замок та печерний монастир, збудований нібито Антонієм Печерським, який згодом на київських горах заснував Києво-Печерську лавру. В монастирських келіях ховалися місцеві жителі під час набігів кочовиків.
Місто, яке пережило численні ворожі навали, перестало існувати не так давно – у 1981 році. Тоді його було затоплено водами Новодністровської ГЕС.

А от скельний монастир відновлений археологами і відкритий до відвідання. На його території діє три цілющі джерела.

Heading photo

Вільній час на пляжі

Прогулянка по Бакотській затоці в нас закінчиться диким кам'янистим пляжем. Вода в тут прохолодна, але завжди чиста, адже поряд немає жодного виробництва. За хорошої погоди тут можна покупатись, позагорати, а також зробити багато чудових світлин зі скелями чудернацьких форм. 
Після відпочинку повернення до готелю.

Heading photo

Хотинська фортеця

Хотинська фортеця - могутня середньовічна твердиня, що розташована на правому березі Дністра. Свого часу була однією з наймогутніших фортець Східної Європи. Із невеликого, забудованого слов'янами дерев'яного укріплення у 13-14 столітті виросла у багатоярусну кам'яну фортецю з 10-ма лініями оборони, штурмувати які було не під силу воїнам Османської та російської імперії.

Дуже добре зберіглась, тому і досі вражає, адже має 5 башт, чотири яруси бійниць, стіни висотою до 40 метрів та декілька ліній оборонних валів, які нам потрібно буде подолати.

Heading photo

Чернівецький університет

Це безперечно головна архітектурна пам'ятка Чернівців. Резиденція споруджена за проектом чеського архітектора Йозефа Главки в 1864-82 рр. для першого митрополита Буковини і Далмації. Ззовні вражає багатством оформлення, що поєднує романо-готичні, візантійські, східні, народні буковинські та інші мотиви.

Зараз в комплексі розміщуються головні корпуси Чернівецького національного університету ім. Федьковича, а за своє архітектурне багатство його називають не інакше як "Український Хогвартс".

Heading photo

Екскурсія Чернівцями

Чернівці часто називають "маленьким Парижем" за яскравий образ з нальотом духу Австрії та Франції. Тут на диво органічно поєднанались різні архітектурні стилі - візантійський, готичний, бароковий та інші. Саме тому центр міста виглядає дуже елегантно і трішечки пафосно.Колись аби попасти на центральну вулицю міста треба було мити взуття, а тротуари тут підмітали букетами троянд. Звичка справді достойна Парижу :)

Є запитання? Звернися до нас!

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy