Чудова літня подорож

Кам'янець, Хотин, Чернівці

для найкращих вчителів м. Роздільна 👍

  • 21 червня 08:00 - 22 червня 21:00

    Зустріч у Чернівцях

  • 3200 грн з людини | Включено все

    Харчування: обід + сніданок + обід

  • На частину прибутку з подорожі ми придбаємо ліки та медобладнання для наших воїнів у гарячих точках.


Asset 1

Топ-враження

✓ Побачимо найбільший каньйон України ✓ Покупаємось у Дністрі✓ Завітаємо у дві могутніх фортеці✓ Відвідаємо археологічні розкопки та 500-літні храми✓ Завітаємо в "Український Хогвартс"✓ Прогуляємось двома мальовничими містами✓ Відсвяткуємо закінчення навчального року краще всіх �

Топ-локації

✓ Екскурсія Чернівцями✓ Чернівецький університет✓ Хотинська фортеця✓ Кам'янець-Подільська фортеця✓ Екскурсія містом Кам'янець-Подільський✓ Бакотський скельний монастир✓ Дністровський каньйон

Коротко про подорож

Закінчити навчальний рік у подорожі - найкраще що можна придумати. Жодних турбот про костюми, ресторани чи актові зали. Зате будуть красиві річки, величні замки, чарівні міста та найкрасивіші фотолокації. Буде весело, красиво, колоритно і дуже душевно! Фотографій з такого свята вистачить на місяць, відео - на рік, спогадів - на все життя 😁

Загальна структура туру

Гортай стрічку вправо --->

Виїзд та повернення

● Зустріч у вівторок, 21 червня о 08:00, біля залізничного вокзалу м. Чернівці● Повернення у середу, 22 червня приблизно о 21:00 до Хмельницького

Дату, час та місце відправлення за бажанням можна змінити.

День 1

● Прогулянка з гідом у Чернівцях● Екскурсія в театр ім. Ольги Кобилянської● Смачний обід● Екскурсія в Чернівецький університет● Візит у Хотинську фортецю
● Поселення в готель у Кам'янці-Подільському, вечеря, відпочинок.


День 2

● Сніданок та виїзд із готелю
● Кам'янець-Подільська фортеця● Екскурсія містом Кам'янець-Подільський● Смачний обід● Бакота, Дністровський каньйон● Бакотський скельний монастир● Вільній час на пляжі
● Переїзд у Хмельницький і посадка на потяг.


В одному з подальших розділів можна почитати детальний опис кожної локації

Вартість подорожі

Вартість подорожі 3200 грн. У неї включено:

✓ Проїзд комфортабельним автобусом✓ Проживання зі зручностями у готелі✓ Один сніданок та два обіди✓ ВСІ екскурсії по програмі✓ ВСІ вхідні квитки по маршруту✓ Супровід досвідченим і позитивним гідом✓ Страховка


У вартість не включено:

Тільки власні витрати: сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.
На частину прибутку з подорожі ми придбаємо ліки та медобладнання для бійців у гарячих точках.


Галерея

фотографій з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Описи активностей і локацій

Цей розділ для любителів почитати :) Гортай стрічку вправо --->

Heading photo

Екскурсія Чернівцями

Чернівці часто називають "маленьким Парижем" за яскравий образ з нальотом духу Австрії та Франції. Тут на диво органічно поєднанались різні архітектурні стилі - візантійський, готичний, бароковий та інші. Саме тому центр міста виглядає дуже елегантно і трішечки пафосно.Колись аби попасти на центральну вулицю міста треба було мити взуття, а тротуари тут підмітали букетами троянд. Звичка справді достойна Парижу :)

Heading photo

Екскурсія в театр

Це маленький шедевр Віденського бароко. Відкритий у 1905-му році він приймав на своїй сцені таких видатних майстрів оперної та драматичної сцени Європи як Енріко Карузо, Федір Шаляпін, Соломія Крушельницька, Александр Моіссі та багато інших. На його сцені демонструвалися твори - Джузеппе Верді, Ріхарда Вагнера, Фрідріха Шиллера тощо.
Екскурсія театром неймовірно цікава, адже в нас буде можливість пройтись коридорами без глядачів, зайти на сцену та побувати за лаштунками.

Heading photo

Чернівецький університет

Це безперечно головна архітектурна пам'ятка Чернівців. Резиденція споруджена за проектом чеського архітектора Йозефа Главки в 1864-82 рр. для першого митрополита Буковини і Далмації. Ззовні вражає багатством оформлення, що поєднує романо-готичні, візантійські, східні, народні буковинські та інші мотиви.

Зараз в комплексі розміщуються головні корпуси Чернівецького національного університету ім. Федьковича, а за своє архітектурне багатство його називають не інакше як "Український Хогвартс".

Heading photo

Хотинська фортеця

Хотинська фортеця - могутня середньовічна твердиня, що розташована на правому березі Дністра. Свого часу була однією з наймогутніших фортець Східної Європи. Із невеликого, забудованого слов'янами дерев'яного укріплення у 13-14 столітті виросла у багатоярусну кам'яну фортецю з 10-ма лініями оборони, штурмувати які було не під силу воїнам Османської та російської імперії.

Дуже добре зберіглась, тому і досі вражає, адже має 5 башт, чотири яруси бійниць, стіни висотою до 40 метрів та декілька ліній оборонних валів, які нам потрібно буде подолати.

Heading photo

Кам'янець-Подільська фортеця

Збудована князем Федором Корятовичем, ця могутня твердиня відома ще з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV — XV ст та Подільської губернії. І досі вона вражає своїми товстими стінами, величними вежами та багаточисленими бійницями та таємними ходами, в яких навіть зараз легко заблукати.

У наш час фортеця є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець», та відноситься до «Семи чудес України».

Heading photo

Екскурсія містом Кам'янець-Подільський

Прогуляємось одним з найпопулярніших туристичних центрів України, третім за кількістю архітектурних пам'яток містом України. Національний історико-архітектурний заповідник "Кам'янець" включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та здивуєм нас величезною кількістю старих будівель, церков, музеїв, галерей і антикварних крамниць. Побачимо Старий замок, Вежу Рожанку, Олександро-Невський собор, Собор Петра і Павла, Турецький бастіон, Руські ворота, Вірменський ринок, Ратушу, пам'ятник туристу та багато іншого, дуже цікавого.

Heading photo

Бакота, каньйон

Унікальна пам'ятка природи і туристичний об'єкт, що лежить на території одразу чотирьох областей. Його лівий бік належить Тернопільській і Хмельницькій областям, а правий – Івано-Франківській і Чернівецькій. Каньйон недаремно визнано одним із семи чудес України. Його територія охороняється законом, тут зібрані численні об'єкти природно-заповідного фонду України, найбільшим із яких є Національний природний парк «Дністровський каньйон» та Бакотська затока.

Зупиняємось у найкрасивіших місцях каньйону для фотографування.

Heading photo

Бакотський скельний монастир

Бакота – легендарна столиця Дністровського Поділля у ХІІІ ст. Місто являло собою укріплений замок та печерний монастир, збудований нібито Антонієм Печерським, який згодом на київських горах заснував Києво-Печерську лавру. В монастирських келіях ховалися місцеві жителі під час набігів кочовиків.
Місто, яке пережило численні ворожі навали, перестало існувати не так давно – у 1981 році. Тоді його було затоплено водами Новодністровської ГЕС.

А от скельний монастир відновлений археологами і відкритий до відвідання. На його території діє три цілющі джерела.

Heading photo

Вільній час на пляжі

Прогулянка по Бакотській затоці в нас закінчиться диким кам'янистим пляжем. Вода в тут прохолодна, але завжди чиста, адже поряд немає жодного виробництва. За хорошої погоди тут можна покупатись, позагорати, а також зробити багато чудових світлин зі скелями чудернацьких форм. 
Після відпочинку - відправлення до Хмульницького.

Є запитання? Звернися до нас!

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy