Туристичний клуб

Цікава Україна


ДЯКУЄМО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ!

Сторінка для тих, хто продає тури

Вітання! Якщо ви потрапили на цю сторінку, значить ви — один зі справжніх професіоналів туристичного ринку, який, безумовно, хоче заробляти більше, продаючи тільки якісні подорожі. 

Туристичний клуб «‎Цікава Україна» зробить ваш бізнес ще успішнішим. Наші подорожі — це можливість для розширення вашого асортименту, ексклюзивні пропозиції на ринку та головне, клієнти, що завжди задоволені якісним туристичним продуктом.

Ми поважаємо ваш час, тому нижче стисло і зрозуміло розповімо про себе та запропонуємо співпрацю на вигідних умовах. Отож, поїхали:

1. Про нас

Ми, туристичний клуб (фактично туроператор) «Цікава Україна» зі Львова, який працює з 2014 року. Ми працювали під час Всесвітньої фінансової кризи, Covid-19 та нападу росії і продовжуємо успішну діяльність без фінансової заборгованості перед жодним туристом або турагентом. Завжди маємо позитивний платіжний баланс та оптимістичний погляд на життя, чесно платимо податки та вчасно і у повному обсязі оплачуємо комісії та послуги наших партнерів. За необхідності оформлюємо договір на співпрацю з турагентом.
В нашому каталозі близько 60 різноманітних мандрівок Україною з виїздом зі Львова. Всі подорожі розробляються, організовуються і проводяться власними силами, з акцентом на виключну якість, високий рівень організації та сервісу. Пропонуємо послуги в середньому ціновому сегменті туристичного ринку. В одному з наступних розділів ви зможете прочитати відгуки про нас.

Все, досить про нас! Далі розповідаємо про перспективи для турагентів 🤗

2. Переваги для турагента

Отож, що ви отримаєте від співпраці з нами:

Нові та якісні тури для продажу

Поповнювати асортимент мандрівок, які ви можете запропонувати своєму клієнту, дуже важливо. Новинками досить легко зацікавити потенційного туриста. Новинки краще продаються. Тим паче, наші туристичні продукти мають низку переваг перед конкурентами, але про це трохи згодом...

Фінансова вигода

Ми пропонуємо турагентам, винагороду 10% від вартості кожного проданого туру... Але наші 10% не такі, як у всіх :)В наших турах, на відміну від більшості пропозицій ринку, у вартість вже ВКЛЮЧЕНО ВСЕ (або майже все), тому вартість мандрівки вища, а значить вища комісія і ваш заробіток.
До прикладу, продаючи дводенний тур за 1500-2000 грн від іншого туроператора, ви отримаєте комісію від 150 до 200 грн. А продаючи наш тур за 3500-4000 грн, ви отримаєте комісію 350-400 грн.

miscellaneous 358 final

Програма пасивного прибутку

Якщо ваш турист купуватиме свою наступну подорож напряму у нас, без вашої участі, ви все одно отримуватимете комісійну винагороду в розмірі 10% кожен раз, коли турист буде повертатись до нас. При цьому ви не братимете жодної участі в рекламі чи продажі мандрівки.
У турах ми не приховуємо свій бренд, однак заохочуємо купляти тури у своїх турагентів. Все одно, ВАША КОМІСІЯ ГАРАНТОВАНА, незалежно від того, в кого турист бронюватиме подорож.

Особливі умови продажів

Бронювання туру здійснюється не повною оплатою, як зазвичай, а авансуванням 25-50% від вартості подорожі. Решту суми турист оплачує на посадці в автобус у день виїзду.Звісно, повна оплата теж можлива, якщо це зручно вам або туристу.

Гнучкість оплати

Турист може оплатити тур безпосередньо вам. Після цього ви можете перерахувати кошти нам, залишивши собі комісію. Ми також можемо приймати оплати від ваших туристів такими способами: карткою онлайн, на рахунок ФОП, на картку фізичної особи, готівкою в нашому офісі у Львові. Обирати вам.

Своєчасні виплати

Якщо ваш турист здійснює оплату нам, ми ніколи не затримуємо виплат турагентам. Виплата комісії здійснюється у той самий день, або на наступний день після надходжень коштів від клієнта. Платимо у будь-який зручний для вас спосіб.

Безкоштовні подорожі

Кожен турагент після певного періоду співпраці (залежно від показників продажів) отримує можливість час від часу їздити у наші мандрівки безкоштовно. Також, ми регулярно влаштовуємо промотури для ознайомлення наших партнерів і працівників з новими та вже перевіреними туристичними продуктами.

Простота і доступність

Ми завжди на зв'язку, завжди приязні та прості у спілкуванні, завжди відповідальні. Відповімо на будь-яке питання та вирішимо будь-яку проблему. 

3. Які тури ми продаємо?

Найголовніше, на час воєнного стану ми продаємо тільки тури по Україні, оскільки закордонні мандрівки недоступні для наших супроводжуючих, більшість з яких — хлопці. Але наші подорожі Україною — це щось неймовірне :) Маємо три типи турів:

Illustration

Екскурсійні тури

Найбільше підходять для сімей, сімейних пар, матерів із дітьми, подруг або жінок, що мандрують самостійно. Вони неспішні, наповнені цікавими і не виснажливими екскурсіями та легкими прогулянками чи активностями на природі. В кожній мандрівці є декілька туристичних магнітів, що приваблюють туриста та декілька унікальних локацій чи розваг, яких ви не знайдете у інших туроператорів.

Illustration

Релакс-тури

Розраховані на жіночу аудиторію у віці 30-60 років. Це мандрівки із комплексним підходом до відпочинку: із хорошими готелями, дегустаціями, релакс-процедурами, смаколиками, веселими розвагами та шикарними фотолокаціями. Їх головна і унікальна перевага — формат ALL INCLUSIVE, де у вартість включено не просто все, а АБСОЛЮТНО ВСЕ. Навіть триразове харчування та напої без обмежень.
Всі супроводжуючі в цих турах — харизматичні хлопці, що вміють справити враження :)

Illustration

Активні тури

Це мандрівки для сучасної, досвідченої і фізично активної аудиторії віком 25-44 роки. Складаються переважно з походів у гори небанальними маршрутами (але з ночівлею у комфортних готелях) та активними розвагами (лижі, джипінг, сплави тощо). Тут туристи проводять максимум часу на природі, вдалині від шумних та попсових локацій. Це тури із величезною кількістю неймовірних краєвидів, які також підходять для молоді, що захоплюється Інстаграмом та веде блог.

Такий поділ не є оригінальним і не виділяє нас серед інших туроператорів, але от далі про те, що збільшить ваші продажі — переваги подорожей від клубу «Цікава Україна».

4. За що нас люблять туристи?

Або те, за що туристи любитимуть вас після мандрівки 😊

Частина прибутку — на потреби військових

Близько 20-30% прибутку з кожної подорожі ми направляємо на закупівлю необхідного обладнання для наших військових на передовій. Від перших днів війни і до Перемоги.

Надзвичайно високий рівень організації

Це пунктик на якому ми схиблені. Все, що є у програмі обов'язково відбудеться, а учасник завжди буде проінформованим «коли, як і що мати зі собою». Ми завчасно розсилаємо туристам всю необхідну інформацію для підготовки до туру.

Враження та ексклюзиви

Нудного в нас немає, цікавим буде все. Пріоритет надається природі, активностям, фотолокаціям та унікальним місцинам. В кожній подорожі є щось, чого не покаже більше ніхто, і це буде не чергова зупинка на сувеніри, а щось фантастичне.

Жодного поспіху та метуші

Ми майже ніколи не встаємо рано-вранці і не закінчуємо день пізно ввечері, а на локаціях маємо багато вільного часу. Турист виспиться, наїсться, закупить подарунки для родичів, встигне зробити прірву світлин та написати файний відгук своєму турагенту :)

Вартість у форматі «‎все включено»

В ціну завжди включений трансфер, готель, сніданки та\або вечері, супровід гіда, всі вхідні квитки, екскурсії та розваги, а ще різні бонуси, що доповнять яскраві враження. І це мінімум! Є і тури у форматі all inclusive.

Комфортні готелі

Ми кажемо «НІ» садибам, хостелам і підселенням. Тільки комфортні готелі з усіма зручностями, із власним душем та вайфаєм. Поодинокі туристи живуть разом, хлопці із хлопцями, дівчата із дівчатами.

Смачна їжа

Борщ і гречка зачекають вдома. В меню наших закладів тільки смачні локальні страви. Кожного дня мінімум один раз в туриста буде велике меню і вибір, що саме їсти і чим закусити.

Гіди — best of the best

Наші гіди — наш скарб. Ерудовані, позитивні, організовані, харизматичні, із неповторним почуттям гумору. Розповідають тільки цікаве. Покажуть, поможуть, порадять, розвеселять. Вони залишаться друзями туристів назавжди.

«‎Ні» маршруткам та натовпам

50 змучених людей у старому автобусі — це не про нас. 18 туристів — наш стандарт, 30 туристів — тільки, якщо програма проста. Транспорт кращий з того, що можна знайти. Ми вкрай перебірливі у його виборі і добре платимо перевізникам за якість. 

Все, ми майже завершили, залишилось тільки два пункти...

5. Приклади турів

Аби подивитись всі приклади, просимо гортати стрічку вправо --->