Активний тур

Від вершини до вершини


  • 03 вересня 08:00 - 04 вересня 21:45. Виїзд зі Львова.

  • 2690 2390 грн | ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

  • МІСЦЬ НЕМАЄ!

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Похід без важких рюкзаків із ночівлею в готелі● 30 км нескладним, але цікавим маршрутом● Два гірських масиви та близько 12 вершин● Пікнік на кордоні трьох областей● Місця гніздування хижих птахів● Озеро Синевир з висоти пташиного польоту

Опис туру

Цитуємо наших туристів:- Ми багато разів бували в горах, але ніколи не ходили у похід. - Ми у захваті від "похідної романтики", але не бажаємо ночувати в палатках.- Ми обожнюємо довгі переходи, але не хочемо носити за спиною великих рюкзаків. - Ми хочемо побути насамоті із природою, але ввечері завантажити свіжі фоточки в інстаграм :)
Це про вас? Тоді вам ідеально підійде ця подорож, адже це "теплий і комфортний похід". Ми поєднали усі найкращі риси походів: довгі, але цікаві і нескладні переходи; повне єднання із дикою природою; унікальні локації, які неможливо побачити в автобусних турах; випробування та елементи командної роботи. І все це БЕЗ важкого вантажу за плечима, харчування сухпайками, спеціального обладнання та ночівлі в холодних палатках. Знадобиться тільки легкий рюкзак із найнеобхіднішим, міцне взуття та комфортний одяг. А ввечері нас очікує гарячий душ, смачна вечеря, швидкий вайфай та м'якеньке ліжко! ПОЇХАЛИ!
Подорож проходить без поспіху та метушні, у супроводі класного гіда. Передбачено час на обід та відпочинок. Мандрівка несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних забав тощо).
На 25% прибутку з цієї подорожі купляємо медичне обладнання і ліки для військових на сході України.

Галерея

фотографії з наших попередніх походів за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Організаційна інформація


Виїзд та повернення:

ВИЇЗДЗі Львова о 08:00 від парковки біля головного залізничного вокзалу. 
ПОВЕРНЕННЯНа головний залізничний вокзал Львова приблизно о 21:45 (плюс-мінус півгодини). Квитки на потяги потрібно брати з відправленням після 22:30.

Харчування на маршруті:

День 1, обід - пікнік та кордоні трьох областей, їжею що взяли із собою.День 1, вечеря - у ресторані біля готелю, входить у вартість.День 2, сніданок - у готелі, входить у вартість.День 2, обід - пікнік під час походу, їжею що взяли із собою.
Для переходів необхідно брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також перед початком походу буде зупинка у супермаркеті.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 750 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Рекомендації з одягу:

Для походів у турі підійде звичайний одяг: кросівки або трекінгове взуття, спортивні штани або джинси вільного крою, футболка, зручна кофта з довгим рукавом, головний убір, невеличкий рюкзак або наплічна сумка.
АЛЕ! На похідну частину туру ми не подустимо туристів у сандалях, шльопанцях чи кедах, або у незручному, не міцному, або занадто легкому одязі.

Відстані та навантаження:

Похід підходить для фізично витривалих туристів без серйозних хвороб. Не потребує спеціального спорядження. Повна дистанція за два дні близько 30 км пішки, максимальний набір висоти не більше 400 метрів. Маршрут пролягає частково на відкритій місцевості по гірському хребту, частково стежками у хвойних лісах, частково заповідною територією. Можливе подолання перешкод у вигляді підтоплених низин чи дерев що впали. Місцями буде важкувато, але точно буде цікаво і красиво!
День 1, маршрут нескладний технічно, але протяжний, близько 16 км, із невеликим набором висоти, близько 250 метрів. Старт від вершини крісельного підйомнику "Захар Беркут" у с. Волосянка, Львівська облість. Фініш у селі Торунь, Закарпатська область.День 2, маршрут нескладний технічно, але протяжний, близько 14 км, і набором висоти близько 400 метрів. Старт з Торунського перевалу, фініш біля озера Синевир.

Програма подорожі

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо учасників, їдемо за вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до вказаних у програмі об'єктів. Час на купівлю їжі, фото та сувеніри завжди передбачено.
Подорож обслуговує комфортний туристичний автобус з кондиціонером, музикою, відкридними сидіннями та іншими зручностями.

Heading photo

Трансфер на канатній дорозі або на УАЗах

Село Волосянка. Тут, біля відомого курорту "Захар Беркут" ми сідаємо на канатну дорогу або на УАЗіки (залежно від стану дороги та завантаженості канатки) і піднімаємось на вершину гори Високий верх (1242 м), звідки і почнеться наш похід. Перед стартом буде можливість купити води та перекус.

Heading photo

Початок походу

Для походу вам знадобляться тільки найнеобхідніші речі у маленькому рюкзаку (список отримаєте перед виїздом), а всі ваші валізи зберігатиме автобус, який зустріне нас на кінцевій точці маршруту і відвезе у комфортний готель.
Сьогоднішній шлях близько 16 км, досить довгий (6-7 годин), але з мінімальним перепадом висот, тому не потребує спеціального спорядження та підходить для витривалого туриста, який любить багато ходити пішки та не має серйозних фізичних вад.

Heading photo

Гора Ялина (1216 м). Фотозона 360 градусів

Чудова вершина гори, на якій зовсім немає лісу, а тому з неї відкривається краєвид навкруги. Можна побачити і найкрасивіше карпатське село Верхній Студений, і найвищі вершини масиву Боржавські полонини, і кам'янисті верхівки масиву Горгани і заліснені схили українських Бескидів.

Тут ми пофотографуємось, відпочинемо та отримаємо задоволення від життя.

Heading photo

Витік річки Ріка

Зупинка біля маленького джерела, з якого бере свій початок третя за довжиною (92 км) річка Закарпатської області - Ріка. Саме на ній розташована найбільша гідроелектростанція та водосховище Закарпаття, районні центри Міжгір'я та Хуст. Вода тут кришталево чиста і завжди холодна, місцеві жителі використовують її для приготування цілющих відварів.

Набираємо водички, відпочиваємо у альтанці та продовжуємо подорож.

Heading photo

Кордон трьох областей

Глибоко в лісі є чарівне місце, де сходяться кордони трьох областей: Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської, а колись тут сходились кордони держав та проходили партизанські стежки. Для простих жителів-горян цей кордон слугував "місцем сойму", де збирались сільські старшини для того, щоб вирішити нагальні питання, а якщо прийти до консенсусу не вдавалось - випускали на кордоні півня. В який бік той співав - того і правда була.

Півня пускати не будемо, але оглянемо кордон та смачно і комфортно пообідаємо тим, що є у власних запасах, адже тут розташований гірський притулок з лавицями та столиками.

Heading photo

Село Торунь

Маленьке скромне закарпатське село на висоті 800 метрів над рівнем моря. Тут ми закінчимо сьогоднішню частину маршруту, завітаємо у маленьку церкву, сільський магазин та поваляємось на галявині, насолоджуючись заходом сонця.

Саме тут чекає автобус, що відвезе щасливих і втомлених туристів у комфортний готель на відпочинок.

Heading photo

Поселення у готель

Поселення в готель, номери 2,3,4-місні за вашим бажанням, з усіма зручностями. Відпочинок, вечеря, вільний час. За бажанням топимо лазню, розпалюємо мангал чи відпочиваємо з цікавими історіями на подвір'ї готелю.

ДЕНЬ 2

Heading photo

Торунський перевал (941 м)

Смачний сніданок, виїзд із готелю і відправлення у другу частину походу.
Один із тих мальовничих автомобільних перевалів, на якому не бували навіть досвідчені туристи та водії, адже багато років тут була лише грунтова дорога. Звідси починається друга частина нашої подорожі. Сьогодні маршрут коротший, близько 14 км, але з перепадом висот у 400 метрів. Це не складно, але потребуватиме певних фізичних зусиль (менших або більших, залежно від варіації маршруту). Зате які краєвиди нас чекають!
Так само, цей перехід не потребує спеціального спорядження та підходить для витривалого туриста який любить багато ходити пішки та не має серйозних фізичних вад.

Heading photo

Гора "Залом" (1247 м)

Сьогодні ми подорожуємо масивом Горгани, найменш заселеною частиною Карпат. Саме завдяки цьому вони вважаються "дикими" горами, де все ще можна зустріти густий незайманий ліс, побачити червонокнижні рослини та типових для цієї місевості звірів, таких як: лісовий кіт, косуля звичайна, рись, кабан та інших.

Вершини Горган не схожі на інші, бо всіяні величезним сірим камінням, повз який пробивається хіба мох та ялівець. Краєвиди тут більш суворі, а спуски та підйоми стрімкіші.

На цій веришні ми і оглянемо типові Горганські краєвиди, пофоткаємось та відпочинемо.

Heading photo

Гора "Прислоп Горганський" (1306 м)

На схилі цієї вершині є мінеральне джерело із слабогазованою водою, а ще звідси можна побачити кам'яний схил сусідньої вершини Вишківський Горган, де гніздяться типові для Карпат хижі птахи - сокіл Беркут, яструб малий, орел-змієїд, підорлик та інші. Якщо пощастить - можна знайти сліди диких звірів.
Після спуску з вершини - докладний привал на невеличкому пасовищі.

Heading photo

Полонина "Озерна" (1315 м).

Величезна галявина, на якій розташоване невеличке пасовище та туристичний притулок. Для нас цікава тим, що звідси можна побачити озеро Синевир з небаченого ракурсу - зверху вниз, ніби з висоти пташиного польоту, насолодитись незрівнянними краєвидами та закінченням походу. Тільки звідси можна побачити, чому Синевир прозвали "оком Карпат", адже і справді, з такої висоти озеро нагадує величезне синьо-зелене око в оточенні могутніх гір.

Heading photo

Озеро Синевир

ФІНІШ! Безумовно, одне з найкрасивіших місць нашої країни! Найбільше озеро Українських Карпат. Входить до складу Національного природного парку «Синевир» і є одним із семи природних чудес України. Розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-6 гектарів, залежно від пори року. Його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22 м, а вода ніколи не прогрівається вище 20 градусів.
Тут біля озера, в гуцульскій колибі, за смачним обідом і чаркою грушівки закінчується наша подорож і починається любов до походів... Ми ще сходимо разом, правда? :)

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення у Львів орієнтовно о 21:45 (плюс-мінус півгодини). До комендантської години всі будуть вдома.
Туристів з інших міст просимо брати квитки на потяги із відправленням зі Львова після 22:30.

Вартість екскурсії

2690 2390 грн з людини

Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду виросте. Для туристів що забронювали тур вартість не змінюється.

Для дітей 7-13 років, студентів, пенсіонерів, інвалідів 1 та 2 групи, членів сімей військових передбачена знижка 150 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

У вартість включено

● Проїзд хорошим автобусом● Проживання у готелі● Сніданок та вечеря у готелі● Трансфер на джипах або на канатній дорозі● Вхідні квитки на територію НПП "Синевир"● Супровід та інструктаж досвідченим гідом● Страховка

У вартість не включено

Власні витрати на сухпайок, сувеніри, додаткові розваги тощо. Час на це передбачено у програмі.
На 25% прибутку з цієї подорожі купляємо медичне обладнання і ліки для військових на сході України. 

Реєстрація на тур

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 750 грн з людини. Перед цим ви зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy