Фірмовий тур

8 чудес Заходу України


  • 15 жовтня 09:30 - 16 жовтня 21:00. Виїзд зі Львова. 

  • 2590 2090 грн | ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

  • Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду може вирости. Для туристів що забронювали тур вартість залишається незмінною.

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Свято-Успенська Почаївська лавра● Свято-Духівський скит-монастир● Замкова гора та Кременецький замок● Цілюще джерело святої Анни● Тараканівський форт та Дубенський замок● Тунель кохання та замок Любарта у Луцьку

Опис туру

Неймовірно цікавий і видовищний тур по історичним місцям Західної України, які додадуть вам сил, здоров'я, приємних вражень та духовного спокою. В цьому турі ми зібрали ДИВА, які наповнені неймовірними історіями та дивовижними подіями. Кожна частинка нашої землі наповнена мудрістю століть, отож запрошуємо вас доторкнутись та відчути силу тих дивовижних місць і полюбити нашу неньку-Україну ще більше.
Окрім того, ви побачите архітектурні пам'ятки 12, 14, 16 століть, погуляєте найвідомішими замками України, пройдетесь з екскурсією місцями, яким більше за 1000 років! Також завітаємо на місця величних військових подій та поблукаємо в найромантичнішому природному тунелі України. Все це з гарним настроєм і без метушні, у супроводі класного гіда.
На 25% прибутку з цієї подорожі купляємо медичне обладнання і ліки для військових на сході України.

Організаційна інформація


Виїзд та повернення:

ВИЇЗД
Зі Львова о 09:30 від парковки біля головного залізничного вокзалу. Останній потяг який ми чекаємо прибуває о 09:25.

ПОВЕРНЕННЯ
До Львова приблизно о 21:00 (плюс-мінус годин) на головний залізничний вокзал. Квитки на потяги потрібно брати з відправленням після 22:00.

Харчування на маршруті:

День 1, обід - у кафе в місті Кременець, меню запропонує гідДень 1, вечеря - у ресторані готелю, вибір та оплата самостійноДень 2, сніданок - у готелі, включений у вартістьДень 2, обід - у ресторані біля тунелю кохання, меню запропонує гід
Додатково можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація та передоплата 750 грн з людини, докладніша інформація нижче. Кількість місць обмежена.
За два-три дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Рекомендації з одягу:

Для цієї подорожі підійде як щоденний одяг по погоді, так і гарні платтячка для фотосесій, оскільки довгих переходів або важких піших підйомів не передбачається.

Відстані та навантаження:

Цей тур підійде кому завгодно, адже не передбачає значних фізичних навантажень.

Галерея

фотографії з наших попередніх поїздок за цим маршрутом (збільшується по кліку)

Програма подорожі

Heading photo

Виїзд зі Львова 

Забираємо учасників, їдемо за вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до вказаних у програмі об'єктів. Час на харчування, фото та купівлю сувенірів завжди передбачено.
Подорож обслуговує комфортний туристичний автобус з кондиціонером та опаленням, музикою, відкридними сидіннями та іншими зручностями.

Heading photo

Диво №1. Почаївська Свято-Успенська Лавра

Одна із найвидатніших духовних пам'яток України. Православний чоловічий монастир, що розташований у місті Почаєві. За переказами, обитель була заснована київськими монахами, які тікали від охопленого монголо-татарським нашестям Києва.
Величний архітектурний ансамбль Почаївської лаври утворюють храми, побудовані у різних архітектурних стилях в різні періоди. До комплексу входять Успенський і Троїцький собори, так званий Літній храм, каплиця на честь 2000-ліття Різдва Христового, каплиця в честь Почаївської ікони Божої Матері, Теплий храм, архієрейський палац, дзвіниця, чернечий корпус, Святі ворота, храм Преображення Господнього.
*ми сприймаємо Почаївську Лавру ВИКЛЮЧНО як екскурсійний об'єкт. Ми не залишаємо пожертв та не купуємо там сувенірів, оскільки територія монастиря тимчасово зайнята представниками російської церкви.

Heading photo

Диво №2. Свято-Духівський скит-монастир

Заснований раніше, ніж Почаївська лавра. Ще на початку XІІІ ст. неподілік від нинішньої Почаївської лаври прп. Методій, грецький чернець із Афона, заснував монастир. Довідавшись про цей монастир до його учнів приєдналися і київські ченці, що бігли на захід від татаро-монгольської навали.

Кажуть, в 1240 р. на горі неподалік монастиря з'явилася у вогненному стовпі Божія Матір і залишила там слід своєї стопи, чому свідками стали тутешні пустельники. Зі сліду Стопи Божої Матері проторглося цілюще джерело. На цьому місці київські ченці і заснували монастир. Скит зберігає чудотворні ікони зі слідами сліз, що витікають із очей святих. Є колодязь глибиною 108 метрів.

Heading photo

Диво №3. Замкова гора та Кременецький замок

Замок розташований на Замковій горі (397 м над рівнем моря). Первинна твердиня збудована у ХІІ ст. В 1241 р. витримала облогу татаро-монголів, але 1259 р. за їх вимогою була знищена. Новий кам'яний замок почали споруджувати в 60-х роках ХІV ст., остаточної форми замок набув у XVI ст., коли перебував у власності польської королеви Бони.

Замок простояв до осені 1648 року, коли багатотисячне військо Б. Хмельницького, після тривалої облоги, взяло і зруйнувало до того неприступну твердиню. До наших днів частково збереглися Надбрамна вежа та Вежа над містом, сліди колодязя, значна частина оборонної стіни висотою 8-12 м.

Heading photo

Диво №4. Цілюще джерело Святої Анни

Гідрологічна пам'ятка природи, знаходиться на території Скиту святої праведної Анни Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря. Вода із джерела бактерицидна, зокрема, згубна для віруса грипу, дуже швидко зупиняє зовнішню кровотечу, за 2-3 хвилини тамує зубний біль. Дуже ефективна при ангіні і нежитю, парадонтозі, нормалізує роботу тонкого й товстого кишечника, ефективна при хронічних захворюваннях шлунка і дванадцятипалої кишки.

Кременева вода може знижувати рівень цукру у крові, виводити пісок з жовчого міхура та нирок, впливати на нормалізацію функції печінки та нирок, поліпшувати обмін речовин, значно поліпшувати загальне самопочуття.

Heading photo

Поселення у готель

Поселення в готель у м. Кременець. Кімнати 2,3,4-місні за вашим бажанням, прості але чисті та затишні, із санвузлом та усіма зручностями. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть окремо, без будь-яких підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату.

ДЕНЬ 2

Heading photo

Диво №5. Дубенський замок

Смачний сніданок та виїзд із готелю
Підземна екскурсія по наймогутнішій оборонній лінії, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. Будівництво її датується з жовтня 1939 — 1944 роках, а простяглася вона майже на 600-700 кілометрів по Карпатському хребту. Лінія Арпада суцільно не будувалася, але складалася вона з окремих вузлів оборони, які перекривали через Карпати всі дороги, перевали, переходи. За протяжністю в українських Карпатах сягала майже 300 км. Крім того ще майже на 400 км вона проходила по румунських Карпатах.

Heading photo

Диво №6. Тараканівський форт

Це оборонна споруда, архітектурна пам'ятка 19 століття. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту.

Проводимо дуже цікаву екскурсію по території та таємничим підземеллям форту, фотографуємось.

Heading photo

Диво №7. Тунель кохання

Ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми. Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов'язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним.

Heading photo

Диво №8. Замок Любарта

Був побудований в 14 столітті і сьогодні є одним з чудес України, гордістю Луцька. Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами донині приваблює безліч туристів. Всередині замку розташовуються відразу кілька музеїв та експозицій.
Звичайно ж, як і всі замки, замок Любарта овіяний безліччю легенд, кажуть, у ньому навіть є свій привид. Місцеві жителі з покоління в покоління передають легенду про дівчину, яку князь Любарт наказав вбити за те, що вона відмовилася вийти за нього заміж. І тепер її неупокоєну душу часто бачать в стінах замку. Правда це чи вигадка, можете перевірити і ви :)

Heading photo

Повернення до Львова

До Львова приблизно о 21:00 (плюс-мінус годин) на головний залізничний вокзал. Квитки на потяги потрібно брати з відправленням після 22:00.

Вартість туру

2490 2090 грн з людини

Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду може вирости. Для туристів що забронювали тур вартість залишається незмінною.
Для дітей 7-13 років, студентів, пенсіонерів, інвалідів 1 та 2 групи, членів сімей військових передбачена знижка 200 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

У вартість включено

● Проїзд хорошим автобусом● Проживання у готелі● Сніданок у готелі● Всі екскурсії по програмі● Всі вхідні квитки по маршруту● Супровід досвідченим гідом● Страховка

У вартість не включено

Власні витрати: обіди, вечері, сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.
На 25% прибутку з цієї подорожі купляємо медичне обладнання і ліки для військових на сході України. 

Реєстрація на тур

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 750 грн з людини. Перед цим ви зможете ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy