Авантюрно-пригодницький тур

Лінивим вхід заборонено

 • 19 липня 08:30 - 22 липня 21:00

  Виїзд зі Львова

 • 7990 6990 грн з людини

  Включено все + сніданки та вечері

 • a

  Ціна поступово зростатиме. Бронюй тур і для тебе вона вже не зміниться.

 • На частину прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій.

Коротко про тур

Яких тільки пригод не пережили туристи «‎Цікавої України»! І нам все складніше їх дивувати, але ми стараємось і цей тур — наша наступна спроба :) 
Цього разу будуть чотири дні екшну на задвірках Карпат, де майже не бачать туристів. Чотири дні БЕЗ музеїв, замків, колиб та сувенірних ринків, ТІЛЬКИ природа і ти. ТІЛЬКИ дикі і непопсові місця та вершини, назви яких ти ніколи не чув. Чотири дні на стежках вівчарів, лісорубів, збирачів ягід та контрабандистів. Чотири дні унікальних явищ та краєвидів. 
Але друже, аби все це побачити, треба буде добряче пройтись, тому готуйся бити рекорди по кількості кроків 😁

Asset 1

Топ-враження

✓ Жодної попсової локації за 4 дні✓ Готель у селі німецьких колоністів✓ Похід серед букових пралісів ✓ Хайкінг по маловідомих вершинах Свидовця✓ Безкінечні пасовища та галявини із чорницями✓ Пікнік на березі Закарпатського моря
✓ Підйоми в гори КОЖНОГО ДНЯ: з веселими пригодами, подоланням перешкод та елементами командної роботи

Топ-локації

✓ Село Свобода✓ Село Усть-Чорна✓ Село Брустури✓ Хребет Красна✓ Гірський масив Горгани✓ Гірський масив Свидовець✓ Вільшанське водосховище
✓ Перелік вершин які ми відвідаємо: Гавайсгавор (1241 м), Мала Климова (1361 м), Ружа (1373 м), Климова (1492 м), Шпанська (1459 м), Темпа (1634 м), Мала Куртяска (1644 м), Матияска (1594 м), Підпула (1629 м). Знаєш хочу одну з них?)

Виїзд та повернення

Виїзд зі Львова у п'ятницю 19 липня о 08:30 від парковки біля головного залізничного вокзалу. 
Повернення до Львова у понеділок 22 липня о 21:00 (плюс-мінус година). Квитки на потяги зі Львова просимо брати з відправленням після 22:00.
* Якщо твої квитки не співпадають із цим графіком, пиши нам і, можливо, ми трохи його змінимо.

Житло і логістика

Живемо 3 ночі в селі Усть-Чорна. Це дуже автентичне і нетуристичне село, засноване австрійськими колоністами. Через це тут зустрічаються вивіски німецькою мовою, а частина жителів вільно нею володіє. Село надійно відділене від цивілізації важкопрохідним перевалом Присліп. До перевалу і від нього добираємось комфортним автобусом. Всі пересування далі — спецтранспортом, пішки або місцевими бусіками. 
Готель простий, але гідний, з усіма зручностями в кожній кімнаті. Докладніше про умови проживання можна прочитати в одному з наступних розділів.

Для кого цей тур?

Тур виключно для фізично здорових, витривалих та активних туристів без серйозних хвороб. Для активних туристів, що люблять ДУЖЕ багато ходити пішки, у т.ч. в гору. Для любителів пригод, непопсових локацій та диких маршрутів.
Ця подорож заборонена до бронювання: ● Кволим, лінивим, пасивним туристам● Туристам, що бажають тихого і спокійного відпочинку
Додаткова інформація по активностях і навантаженнях, а також рекомендації по одягу та взуттю є в одному з наступних розділів.

Загальна структура туру

День 1

Опис: неважкий приємний трекінг між вершинами Горганів, крізь ліс, потічки та галявини. Акліматизація, часті зупинки, а посередині маршруту — привал в зоні відпочинку грибників. Складність: неважко, але трохи мокро, частина маршруту уздовж русла річки Свіча. Загальний трек 6.5 км, набір висоти не більше 220 м.
Гортай стрічку вправо --->

1

Вирушаємо в трекінг від штучного озера серед Горганських вершин (район підніжжя вершини г. Яйко Ілемське). Тут далеко від цивілізації і дуже-дуже тихо, до найближчого села 6.5 км.

2

Проходимо повз притулок для лісівників, крізь прохолодні віковічні ліси, часом стежка з'єднується з річкою, може бути мокро!

3

Зупиняємось на привал-пікнік в зоні відпочинку грибників та збирачів ягід, що часом відпочивають тут. Поруч є купель у річці, де можна і треба освіжитись. Нумо?

4

Переходимо кордон із Закарпаттям та опиняємось на інстаграмній галявині над колоритним селом Свобода. Фоткаємось на шикарних краєвидах, оглядаємо «крайні» хати, спілкуємось із місцевими довгожителями.

5

Спускаємось в село, п'ємо холодне пиво за рахунок гіда, та сідаємо в наш автобус, який проїхав 130 км дорогами поки ми проходили 6.5 км горами. Трансфер до перевалу Присліп.

6

На перевалі Присліп закидаємо себе і валізи у транспорт підвищеної прохідності разом. Всьо, прощаємось з автобусом на наступні 2.5 доби. Переїжджаємо через перевал та селимось в готель.

День 2

Підйом на хребет Красна та вершини Ружа (1361 м) та Климова (1492 м). Ландшафт схожий на полонину Боржава: плавні підйоми, округлі вершини, чорничні галявини, краєвиди на 360 градусів. Складність: трохи виснажливо, але дуже красиво. Підйоми переважно плавні, зате є дуже крутий спуск :) Загальний трек 15 км, набір і скидання висоти 900 м. 
Гортай стрічку вправо --->

1

Зранку п'ємо каву та вирушаємо оглядати дивне село: вивіски та надписи тут часто дублюються німецькою та українською, є будівля римо-католицького костелу та будиночки в альпійському стилі. Місцеві жителі непогано володіють німецькою мовою.

2

Вирушаємо у першу частину трекінгу: стежка проведе нас правдивими буковими пралісами та повз закинуті лижні підйомники виведе нас на хребет Красна, під вершину Гавайсгавор (1241 м)

3

Далі зупиняємось у туристичному притулку, перепочиваємо, набираємо води та рушаємо на першу з вершин (1361 м). Краєвиди тут шикарні: видно Угольсько-Широколужанський заповідний масив — а це ліси, що тягнуться аж за обрій!

4

Далі рухаємось по хребту, крізь вершину Ружа (1373 м) до г. Климова (1492 м). Краєвиди до болю нагадують Боржавські, але туристів тут обмаль. Звідси видно і саму Боржаву, і вершини внутрішніх Горганів, і хребет Пішконя і гори, що чекають нас завтра.

5

З Климової нас чекає стрімкий спуск до готелю все тими ж пралісами, іноді доведеться спускатись на дупі :) В кінці нас чекає огляд підірваних угорськими військами ДОТів лінії Арпада та добровільно-примусове купання в річці Тересва :)

День 3

Цей день — найбільш захоплюючий! Нас чекає підйом на неходжені туристами західні вершини Свидовця: Шпанська (1459 м), Темпа (1634 м), Велика Куртяска (1621 м), Матияска (1594 м). Краєвиди — суперрозкішні, самі полонини до обрію! Влітку тут випасають овець та коней. Складність: трохи легше ніж вчора, адже частину маршруту вгору підвозить спецтранспорт. Підйоми невеликі, на звороті один затяжний спуск. Загальний трек 15 км, набір висоти близько 400 м, скидання — близько 1000 м.
Гортай стрічку вправо --->

1

Зранку здійснюємо трансфер у сусіднє село Брустури (це село лісорубів), звідки на ЗІЛу або ГАЗоні, що возить збирачів чорниці, піднімаємось під вершини Свидовця. Сьогодні значних підйомів не буде.

2

Вибираємось з кузову вантажівки і рушаємо в гору. Перша вершина — Шпанська (1459 м). Далі по хребту рухаємось до найвищої точки дня — Темпи (1634 м). По дорозі — безкрайні пасовища та чорничники.

3

Темпа — розкішна, кругленька, наче яйце, вкрита соковитими травами, приваблює сюди отари овець та стада коней. Стада коней — особливо романтичне видовище на Темпі. А ще пильне око побачить вдалині вершини Драгобрату.

4

Далі рухаємось до вершин Мала Куртяска (1644 м) та Матияска (1594 м), пробуємо поспілкуватись із вівчарами. На останній влаштовуємо ситний перекус, адже далі особлива пригода — спуск стежинами лісників, яких немає на мапах :)

5

Спуск прогялатиме через закинутий чоловічий монастир, чагарники, незаконні рубки лісу та русло річки Яблуниця. Буде трохи пригод, подолання перешкод та елементів командної роботи. Не хвилюйтесь, повернуться всі!

6

Закінчуємо маршрут у лісництві, де підкріпимось татранським чаєм. Звідси нас забере і доставить в готель місцевий бусік.

День 4

Сьогодні день буде легким і невимушеним, відстані крихітні, підйомів мінімум. Основні прогулянки проходитимуть від сіл Колочава та Мерешор до і уздовж Вільшанського водосховища (найбільше у Карпатах — 80 га, 24 млн. м³ води), після яких — душевний пікнік із мангалом на його березі. Складність: легко, відстань треку 3-4 км, майже без підйомів.
Гортай стрічку вправо --->

1

Разом із валізами знову сідаємо у спецтранспорт, який перекине нас через перевал Присліп до села Колочава. Там нас чекає автобус і трохи прогулянок.

2

В селі Мерешор робимо коротку зупинку аби заглянути у центр реабілітації хижих птахів на базі НПП «Синевир». Тут лікують птахів, що травмувались у дикій природі або постраждали від браконьєрів. І хоч їх тут мало, але відвідання центр вартий.

3

Від підвісного мосту у селі робимо лайтовий трекінг до берега водосховища на р. Теребля. Якщо повезе і у тебе будуть сили, дійдемо до дамби водосховища. Велична інженерна споруда, що захоплює дух (висота греблі 46 м). Фотографувати її, до речі, заборонено!

4

Добираємось до облаштованої зони відпочинку на березі водосховища. Купатись, нажаль, заборонено, але тут є альтанки, мангал та місця для дрімоти на природі :) Посмажимо сосиски, наріжемо овочів, поп'ємо холодного пива та поділимось враженнями від мандрівки.

5

Після пікніку робимо зупинку на пляжі у с. Колочава. Тут можна засмагати, купатись і навіть пірнати зі спеціально облаштованої греблі.Після купання вирушаємо додому, із зупинками на каву і хот-доги.

Вартість подорожі

7990 6990 грн з людини

Ціна дійсна на даний момент та ближче до виїзду зросте. Для туристів, що забронювали тур вартість не змінюється.
Для дітей 7-13 років, студентів, пенсіонерів, інвалідів 1 та 2 групи, членів сімей військових передбачена знижка 500 грн. Діти до 7 років можуть їхати безкоштовно без місця в автобусі і в готелі.

* різні знижки і промокоди не сумуються один з одним.

У вартість включено

✓ Проїзд комфортабельним автобусом✓ Проживання зі зручностями у готелі✓ Сніданки та вечері у готелі✓ ВСІ походи та атракції по програмі✓ ВСІ вхідні квитки по маршруту✓ Усі переїзди спецтранспортом (вантажівки)✓ Супровід досвідченим гідом✓ Страховка


У вартість не включено:

Тільки власні витрати: перекуси або обіди у перервах між пригодами, сувеніри, додаткові розваги тощо. Вільний час на це передбачено у програмі.
На частину прибутку з подорожі купляємо ліки та медобладнання для бійців на передовій.


Подобається?

 Якщо так, можеш забронювати його просто зараз!

Є питання? 

Тисни на іконку та зв'яжись із намиТелефон | Viber | Telegram

Або телефонуй

+38 (098) 648 3 777

і ми надамо докладні та зрозумілі відповіді на всі твої питання

Галерея

фотографій з цього маршруту (збільшується по кліку)

Організаційна інформація

Прочитай цей розділ до бронювання туру, це важливо!

 • Готель

  Ми поважаємо наших туристів і їх право на комфорт. Для групи буде орендовано хороший готель із усіма зручностями у с. Усть-Чорна, кімнати чисті та затишні, із власною вбиральнею. Вайфай у кімнатах або зрідка тільки у зонах спільного користування. Пари, сім'ї, друзі та подруги завжди живуть разом, без підселень. Поодинокі туристи живуть разом з іншими поодинокими, хлопці з хлопцями, дівчата з дівчатами. Одномісне поселення за додаткову оплату. 

 • Харчування

  Сніданки і вечері включені у вартість туру. Обідаємо в горах тим, що взяли із собою, отож можна брати із собою перекус: канапки, солодощі, печиво, горішки, сухофрукти тощо. Також протягом подорожі буде декілька продуктових магазинів та банкомати.

 • Відстані та навантаження

  Тур виключно для фізично здорових, витривалих та активних туристів без серйозних хвороб. Для активних туристів, що люблять ДУЖЕ багато ходити пішки, у т.ч. в гору. Для любителів пригод, непопсових локацій та диких маршрутів.
  Ця подорож заборонена до бронювання: ● Кволим, лінивим, пасивним туристам● Туристам, що бажають тихого і спокійного відпочинку
  ВАЖЛИВО! Ми залишаємо за собою право відмовити у сходженні туристу, якщо виявимо його очевидну фізичну або психологічну неготовність до цього сходження.

 • Рекомендації з одягу та взуття

  ОДЯГ: спортивні штани або міцні джинси вільного крою, футболка, зручна кофта з довгим рукавом, головний убір, невеличкий рюкзак або наплічна сумка для води та перекусів.

  ВЗУТТЯ: Будь-яке трекінгове взуття по сезону або якісні міцні кросівки.

  УВАГА! На похідну частину туру ми не допустимо туристів у сандалях, шльопанцях чи кедах «у сіточку», або у незручному, не міцному, або занадто легкому одязі.

 • Форс-мажор та повернення коштів

  Ми розуміємо ситуацію в країні, тому повертаємо кошти за наявності вагомих причин, на кшталт ракетних обстрілів чи загострення військових дій, що може завадити вчасно прибути на посадку чи нормально провести подорож; хвороби або іншої серйозної ситуації в одного з учасників чи у найближчих членів сім'ї тощо. З детальними умовами відмови від участі ти зможеш ознайомитись далі, на сторінці бронювання туру.

 • Як приєднатись до нас з іншого міста

  Із нами, без перебільшень, мандрують туристи з усієї України. І якщо ти не зі Львова, то можеш доєднатись до групи на нашому залізничному вокзалі. Всі виїзди підлаштовані під прибуття потягів з Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Черкас та багатьох інших міст. Уважно подивись час відправлення та прибуття групи та підбери собі залізничні квитки згідно розкладу туру. Придбати їх без комісії можна:
  ● На офіційному сайті Укрзалізниці: ТУТ!● Через офіційний додаток Укрзалізниці для Android або iOSБудь-яка подорож Україною варта купівлі квитків на потяг. Тим паче із нами 😉
  А якщо раптом ти не маєш часу купляти квитки або не вмієш цього робити, то ми можемо зробити це за тебе! Для цього заповни форму нижче, наш менеджер зв'яжеться із тобою та запропонує свою допомогу
  ФОРМА ДЛЯ ДОПОМОГИ ІЗ КВИТКАМИ!

 • Бронювання та інша інформація

  Для участі в подорожі потрібна попередня реєстрація та передоплата 2500 грн з людини, інструкція з бронювання у наступному розділі. За 2-3 дні до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, місце посадки, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Бронювання туру

Для бронювання мандрівки потрібно заповнити форму реєстрації та внести передоплату 2500 грн з людини. Перед цим ти зможеш ознайомитись із умовами відмови від участі і повернення коштів. Протягом двох діб після заповнення форми, на свій Viber або Telegram ти отримаєш квиток на тур, який є підтвердженням участі. Його треба буде показати гіду при посадці в автобус.
І не хвилюйся, ти ТОЧНО не пошкодуєш про це замовлення 😎

Є запитання? Звернись до нас!

Illustration

Катерина Кобрин

менеджер з продажів

Для запитань до бронювання туру

Телефон, Viber:+38 098 648 3 777

Telegram: Cikavaua_salesFacebook: Kateryna Kobryn

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації турів

Для запитань після бронювання туру

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy