Одноденна екскурсія

Три замки Львівщини

  • 15 травня, неділя, 08:00-19:00 

  • Free Tour (плати скільки можеш)

  • ГРУПА НАБРАНА. Можна заповнити форму реєстрації, ми зв'яжемось із вами якщо місця з'являться або якщо ми почнемо набір на додатковий виїзд.

  • РОДЗИНКИ ПОДОРОЖІ● Олеський замок - резиденція магнатів● Підгорецький замок - диво ренесансу● Свіржський замок - замок мушкетерів

ОПИС ЕКСКУРСІЇ

Дуже цікава і видовищна екскурсія, яка перенесе вас в епоху середньовіччя, смусить відчути гордість за минуле нашої Батьківщини та надихне на продуктивний робочий тиждень. Відвідаємо три найкрасивіші замки Львівської області: величиний Олеський, фантастисно красивий Підгорецький та затишний Свіржський: послухаємо історії і легенди, прогуляємось величезними залами, зробимо сотні вражаючих світлин у декораціях старовини. Ця подорож - безперечна "вічна класика" туризму. Хто не бачив наших замків, той не був на Галичині. Отож, запрошуємо!

Все проходить без поспіху і метушні, у супроводі цікавого гіда. Екскурсія несе передусім пізнавальний характер та у військовий час не передбачає легковажних розваг (дегустацій алкоголю, релакс-процедур, шумних застіль тощо). 

Організаційна інформація

Виїзд зі Львова комфортним автобусом за таким графіком:

● 08:10 - ТЦ «‎Вікторія Гарденс»● 08:20 - приміський залізничний вокзал● 08:30 - готель «‎Львів» на вул. Чорновола● 08:40 - перехрестя вул. Липинського та Чорновола● 08:50 - перехрестя вул. Липинського та Б. Хмельницького
Повернення близько 19:00 (плюс-мінус одна година), висадка туристів на тих самих зупинках.

Оплата довільна

У час війни, розуміючи, що для більшості населення витрати на туризм є зайвими, а дехто взагалі не має змоги оплачувати подібні послуги, ми пробуємо запровадити екскурсії у форматі Free Tour. Це означає, що ви самі вирішуєте скільки готові заплатити за неї. У кінці подорожі ви зможете залишити оплату анонімно. Не можете - не платите нічого.
25% прибутку з подорожі (якщо він буде) піде на закупівлю ліків для поранених бійців у лікарнях на сході країни.

Реєстрація та інша інформація:

Для участі в екскурсії потрібна попередня реєстрація, в кінці сторінки для цього є спеціальна форма. Передоплата не потрібна. Кількість місць обмежена.
За день-два до виїзду усі зареєстровані туристи отримають необхідну інформацію: держномер і фото автобусу, точні координати зупинок, телефон гіда, список необхідних речей та інше.

Програма екскурсії

Heading photo

Виїзд зі Львова

Забираємо туристів комфортним автобусом згідно з вищевказаним графіком та без поспіху переїжджаємо до екскурсійних об'єктів. Час на обід, фото та купівлю сувенірів також передбачено.

Heading photo

Олеський замок

Олеський замок, пам'ятка архітектури та історії XIII–XVIII століття. Один із найдавніших в Україні замків, побудований одним із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича на плато пагорба, який височить серед заплави річки Ліберець. Був резиденцією найзаможніших магнатських родів – Даниловичів, згодом Собеських, Жевуських. А у 1629 р тут народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собеський. В експозиції замку зібрано ікони, безцінні твори живопису, скульптури, меблі та гобелени та предмети розкоші.

Heading photo

Підгорецький замок

Розташований у селі Підгірці Бродівського району Львівської області. Уславлений і таємничий, величний і одночасно витончений архітектурний ансамбль Підгірців – з бастіонами, палацом, костелом св. Йосифа, заїжджим двором і парком – фундовано польським гетьманом Станіславом Конєцпольським у 1635–1640 рр, а майстерно виконано італійцем Андреа дель Аква. Нині є безцінною пам'яткою архітектури епохи Ренесансу. Після відвідання замку організований обід.

Heading photo

Свіржський замок

Мальовничий романтичний замок на півдні Львівщини, захоплює всіх, хто тут побував, адже розташований серед зелені на березі невеличкого ставка. Перша письмова згадка про Свірж датується 1427 роком, коли його відвідав польський король Владислав ІІ. Протягом своєї історії не раз був здобутий козацькими загонами, пережив не одну татарську і османську облоги, але у 1914 році був спалений російськими військами, після чого відновлений лише частково. Не дивлячись на це, грав роль фортець і палаців у багатьох фільмах радянського періоду.

Heading photo

Повернення до Львова

Повернення орієнтовно о 19:00 (плюс-мінус година), висадка туристів на тих самих зупинках, з яких забирали.

Вартість екскурсії

ГРУПА НАБРАНА. Можна заповнити форму реєстрації, ми зв'яжемось із вами якщо місця з'являться або якщо ми почнемо набір на додатковий виїзд.

0 грн (довільна)

Екскурсія проходить у форматі Free Tour. Це означає, що в кінці подорожі ви самі можете визначити скільки можете, чи скільки готові заплатити за подорож. Оплату можна буде зробити анонімно. Врахуйте що протягом екскурсії, можливо, окремо доведеться оплачувати вхідні квитки.

У вартість входить:

● Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу● Супровід цікавого та досвідченого гіда● Страховка

У вартість не входить:

● Вхідні квитки на туристичні об'єкти (Олеський та Підгорецький замки - по 90 грн з дорослого та 20 грн з дитини, Свіржський - 40/20 грн.)● Обід, в межах 150 грн з людини за бажанням. Або просто беріть із собою перекус.● Власні витрати на сувеніри, додаткові атракції тощо

Реєстрація на екскурсію

Для бронювання екскурсії потрібно заповнити форму реєстрації. Протягом доби після заповнення форми на свій Viber або Telegram ви отримаєте повідомлення із підтвердженням участі. Його потрібно буде показати гіду при посадці в автобус.

Є запитання? Зверніться до нас!

Illustration

Олена Марченко

відповідальний менеджер

Для запитань від ще не зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber+38 067 388 10 06

Facebook: Олена МарченкоInstagram: olenka_marko

Illustration

Христина Кузенко

адміністратор з організації

Для запитань від вже зареєстрованих у подорож

Телефон, Viber, Telegram:+38 098 346 10 78

Facebook: Krystyna KuzenkoInstagram: _khrystyna_kuzenko_

Illustration

Ігор Літневський

керівник клубу

Для складних та нестандартних запитань

Телефон, Viber:+38 098 648 37 37

Facebook: Igor LitnevskiyInstagram: igorlitnevskiy